De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - St. Petersburg 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St. Petersburg 2 2021

RuslandRusland - 7 Maart 2021 - 14 Maart 2021 - Indoor


Finale

14 Maa - 13h00Evgenii TyurnevverslaatKacper Zuk6-4 6-2


Halve Finale

13 Maa - 10h35Evgenii TyurnevverslaatMarius Copil7-6 6-2
13 Maa - 12h20Kacper ZukverslaatJiri Lehecka7-6 6-3


Kwartfinales

12 Maa - 09h05Marius CopilverslaatChristopher Eubanks7-6 7-5
12 Maa - 09h05Jiri LeheckaverslaatDmitry Popko6-4 6-4
12 Maa - 10h35Evgenii TyurnevverslaatMirza Basic6-4 6-2
12 Maa - 12h00Kacper ZukverslaatJack Sock6-3 6-2


Achtste finales

11 Maa - 09h05Mirza BasicverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-1 7-6
11 Maa - 10h55Evgenii TyurnevverslaatAltug Çelikbilek6-3 2-6 6-3
10 Maa - 12h00Marius CopilverslaatAlexey Vatutin5-7 6-3 6-1
Christopher EubanksverslaatDuje Ajdukovic6-3 6-3
11 Maa - 09h05Kacper ZukverslaatZizou Bergs1-6 6-4 6-3
11 Maa - 12h30Jack SockverslaatPavel Kotov6-4 6-3
10 Maa - 14h30Jiri LeheckaverslaatRudolf Molleker6-2 6-3
Dmitry PopkoverslaatDenis Yevseyev6-4 2-6 6-4


1/16de finales

8 Maa - 11h05Duje AjdukovicverslaatShuichi Sekiguchi7-5 6-2
8 Maa - 11h10Rudolf MollekerverslaatEvgeny Karlovskiy6-3 7-5
8 Maa - 12h35Dmitry PopkoverslaatNino Serdarusic6-4 6-4
8 Maa - 12h35Christopher EubanksverslaatJesper De Jong7-5 6-4
8 Maa - 14h10Alexey VatutinverslaatDuck Hee Lee0-6 6-1 6-1
9 Maa - 08h05Roberto Ortega-OlmedoverslaatRoberto Quiroz6-3 6-3
9 Maa - 08h05Marius CopilverslaatMichael Vrbensky6-3 6-1
9 Maa - 09h25Jiri LeheckaverslaatMatija Pecotic6-2 7-6
9 Maa - 09h45Mirza BasicverslaatRoman Safiullin6-4 7-6
9 Maa - 11h05Denis YevseyevverslaatVaja Uzakov6-0 6-0
9 Maa - 11h25Altug ÇelikbilekverslaatTeimuraz Gabashvili6-2 6-2
9 Maa - 12h10Pavel KotovverslaatTim Van Rijthoven6-2 6-4
9 Maa - 12h30Evgenii TyurnevverslaatVit Kopriva6-4 6-2
9 Maa - 13h30Kacper ZukverslaatIgor Sijsling6-4 6-3
9 Maa - 14h30Jack SockverslaatCem Ilkel5-7 6-4 6-4
10 Maa - 09h35Zizou BergsverslaatPedja Krstin6-2 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Maa - 08h05Tim Van RijthovenverslaatKhumoyun Sultanov6-2 6-1
8 Maa - 08h05Matija PecoticverslaatAlessandro Bega6-3 6-3
8 Maa - 09h30Mirza BasicverslaatAleksandr Nedovyesov6-4 6-2
8 Maa - 09h35Jiri LeheckaverslaatJelle Sels6-4 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Maa - 08h00Alessandro BegaverslaatHarry Bourchier6-2 6-3
7 Maa - 08h00Matija PecoticverslaatUladzimir Ignatik0-6 7-6 6-4
7 Maa - 09h30Tim Van RijthovenverslaatKonstantin Kravchuk6-4 6-4
7 Maa - 10h20Khumoyun SultanovverslaatDaniil Glinka7-6 6-4
7 Maa - 11h00Jelle SelsverslaatAndrey Kuznetsov6-4 6-3
7 Maa - 12h20Jiri LeheckaverslaatIvan Nedelko6-1 6-3
7 Maa - 12h30Aleksandr NedovyesovverslaatDaniil Golubev6-1 6-0
7 Maa - 13h50Mirza BasicverslaatViktor Durasovic7-5 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden