De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Concepcion - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Chili

Volledige uitslagen

Concepcion 2021

ChiliChili - 15 Februari 2021 - 21 Februari 2021 - Gravel


Finale

21 Feb - 21h35Sebastian BaezverslaatFrancisco Cerundolo6-3 6-7 7-6


Halve Finale

Francisco CerundoloverslaatAlejandro Tabilo6-1 6-1
20 Feb - 19h10Sebastian BaezverslaatAndrej Martin6-4 6-3


Kwartfinales

19 Feb - 16h10Andrej MartinverslaatDaniel Altmaier7-6 6-3
19 Feb - 17h55Sebastian BaezverslaatHugo Dellien6-1 6-1
19 Feb - 19h00Francisco CerundoloverslaatThiago Seyboth Wild6-3 7-6
19 Feb - 21h40Alejandro TabiloverslaatFederico Coria7-5 6-7 7-6


Achtste finales

17 Feb - 16h05Federico CoriaverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-4 6-4
17 Feb - 18h00Alejandro TabiloverslaatJoao Domingues7-6 6-2
17 Feb - 18h35Thiago Seyboth WildverslaatEmilio Gómez6-1 6-2
17 Feb - 21h35Francisco CerundoloverslaatNicolás Jarry4-6 6-4 7-5
18 Feb - 16h05Hugo DellienverslaatHernan Casanova6-1 6-3
18 Feb - 16h05Andrej MartinverslaatPedro Sakamoto6-3 6-3
18 Feb - 17h30Daniel AltmaierverslaatLukas Klein1-6 6-3 6-3
18 Feb - 21h45Sebastian BaezverslaatDaniel Elahi Galan Riveros7-5 6-2


1/16de finales

15 Feb - 15h05Emilio GómezverslaatNicolas Alvarez6-4 1-6 6-0
15 Feb - 17h45Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatGuilherme Clezar6-2 6-2
15 Feb - 19h00Francisco CerundoloverslaatAndrea Collarini7-5 7-5
15 Feb - 21h40Alejandro TabiloverslaatFacundo Bagnis6-2 7-5
16 Feb - 14h10Nicolás JarryverslaatCamilo Ugo Carabelli6-1 6-7 6-2
16 Feb - 14h10Pedro SakamotoverslaatGuido Andreozzi6-2 7-6
16 Feb - 14h10Thiago Seyboth WildverslaatOrlando Luz6-1 6-2
16 Feb - 15h35Joao DominguesverslaatCarlos Gómez-Herrera4-6 6-4 7-5
16 Feb - 16h20Andrej MartinverslaatJoao Menezes6-3 6-2
16 Feb - 17h00Federico CoriaverslaatVitaliy Sachko6-2 6-2
16 Feb - 17h55Daniel Elahi Galan RiverosverslaatThiago Agustin Tirante6-3 6-4
16 Feb - 18h20Daniel AltmaierverslaatJuan Manuel Cerundolo4-6 6-2 6-1
16 Feb - 18h30Hugo DellienverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-0 7-6
16 Feb - 19h25Lukas KleinverslaatFacundo Mena7-5 6-1
16 Feb - 19h30Hernan CasanovaverslaatChristian Lindell3-6 7-5 6-1
16 Feb - 21h40Sebastian BaezverslaatGonzalo Lama6-4 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Feb - 15h05Hernan CasanovaverslaatFacundo Diaz Acosta7-5 6-0
15 Feb - 15h05Vitaliy SachkoverslaatMariano Kestelboim6-3 6-1
15 Feb - 16h50Thiago Agustin TiranteverslaatRafael Matos6-3 2-6 6-3
15 Feb - 16h50Carlos Gómez-HerreraverslaatOscar Jose Gutierrez6-4 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Mariano KestelboimverslaatGuido Ivan Justo6-3 4-6 6-3
Vitaliy SachkoverslaatMiguel Fernando Pereira6-2 6-2
Carlos Gómez-HerreraverslaatFermin Tenti6-4 5-7 6-3
Oscar Jose GutierrezverslaatAlejandro Miranda Bancalari6-1 6-0
Hernan CasanovaverslaatDaniel Antonio Nunez7-6 6-1
Facundo Diaz AcostaverslaatMichel Vernier3-6 6-3 6-3
Thiago Agustin TiranteverslaatMatias Franco Descotte6-7 6-1 7-6
Rafael MatosverslaatDiego Hidalgo7-5 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden