De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Santiago 3 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Chili

Volledige uitslagen

Santiago 3 2021

ChiliChili - Santiago de Chile - 11 Oktober 2021 - 17 Oktober 2021 - Gravel


Finale

17 Okt - 22h10Sebastian BaezverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves3-6 7-6 6-1


Halve Finale

16 Okt - 19h10Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatMatheus Pucinelli De Almeida6-2 6-4
17 Okt - 00h10Sebastian BaezverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera3-6 6-3 6-4


Kwartfinales

15 Okt - 16h10Sebastian BaezverslaatJuan Manuel Cerundolo6-3 6-4
15 Okt - 18h20Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatGerald Melzer6-3 5-7 7-5
15 Okt - 21h50Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatFrancisco Cerundolo7-6 2-6 6-4
16 Okt - 00h30Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-3 6-4


Achtste finales

13 Okt - 00h45Francisco CerundoloverslaatHernan Casanova6-2 7-5
13 Okt - 16h10Juan Manuel CerundoloverslaatPedro Cachin6-4 3-6 6-2
13 Okt - 18h45Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatNicolas Kicker3-6 6-2 6-4
13 Okt - 21h30Sebastian BaezverslaatJuan Pablo Ficovich6-1 7-5
14 Okt - 16h00Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatJuan Ignacio Londero2-6 6-3 6-4
14 Okt - 19h05Gerald MelzerverslaatThiago Agustin Tirante6-2 6-0
14 Okt - 20h40Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatDalibor Svrcina6-4 1-6 6-4
14 Okt - 23h05Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatDiego Fernandez Flores6-0 6-1


1/16de finales

11 Okt - 16h10Juan Manuel CerundoloverslaatJulian Lenz6-3 6-3
11 Okt - 17h45Pedro CachinverslaatBenjamin Ignacio Torres Fernandez6-3 6-4
11 Okt - 19h25Hernan CasanovaverslaatNick Chappell6-3 6-4
11 Okt - 20h55Juan Pablo FicovichverslaatGoncalo Oliveira6-3 6-1
11 Okt - 21h15Nicolas KickerverslaatMatias Soto6-3 6-0
12 Okt - 16h00Dalibor SvrcinaverslaatDiego Hidalgo6-2 6-0
12 Okt - 16h00Diego Fernandez FloresverslaatRafael Matos6-2 4-6 6-4
12 Okt - 16h00Sebastian BaezverslaatNicolas Alvarez7-5 6-3
12 Okt - 17h35Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatOliver Crawford7-6 6-3
12 Okt - 18h10Francisco CerundoloverslaatFacundo Diaz Acosta6-4 6-0
12 Okt - 18h55Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatFacundo Mena6-4 6-2
12 Okt - 19h45Thiago Agustin TiranteverslaatThiago Seyboth Wild6-4 4-6 6-2
12 Okt - 20h50Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatEnzo Couacaud6-1 6-1
12 Okt - 22h25Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatLucas Catarina7-5 6-2
12 Okt - 23h05Juan Ignacio LonderoverslaatGonzalo Lama6-2 3-6 6-1
13 Okt - 00h25Gerald MelzerverslaatNicolás Jarry7-6 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Okt - 16h10Oliver CrawfordverslaatAlexis Galarneau6-3 6-4
11 Okt - 16h10Diego HidalgoverslaatMathieu Perchicot2-6 6-3 6-4
11 Okt - 17h50Rafael MatosverslaatDaniel Antonio Nunez6-4 7-6
11 Okt - 19h00Nicolas AlvarezverslaatLucas Catarina1-6 6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

10 Okt - 16h10Diego HidalgoverslaatShintaro Mochizuki6-0 6-3
10 Okt - 16h10Mathieu PerchicotverslaatAmador Salazar6-3 6-1
10 Okt - 16h10Nicolas AlvarezverslaatNicolas Bruna6-1 6-0
10 Okt - 17h30Alexis GalarneauverslaatDaniel Alejandro Ortiz6-2 6-1
10 Okt - 17h35Oliver CrawfordverslaatSebastian Santibanez6-1 6-1
10 Okt - 17h55Lucas CatarinaverslaatNicolás Barrientos6-4 7-5
10 Okt - 18h55Daniel Antonio NunezverslaatAlexis Gautier6-7 6-0 0-0 ab.
10 Okt - 19h55Rafael MatosverslaatCarlos Gómez-Herrera6-2 3-3 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden