De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Napoli II - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Napoli II 2021

ItaliëItalië - 11 Oktober 2021 - 17 Oktober 2021 - Gravel


Finale

17 Okt - 16h35Tallon GriekspoorverslaatAlexander Ritschard6-3 6-2


Halve Finale

16 Okt - 13h35Tallon GriekspoorverslaatFlavio Cobolli6-4 6-4
16 Okt - 15h05Alexander RitschardverslaatFranco Agamenone6-3 6-3


Kwartfinales

15 Okt - 11h10Tallon GriekspoorverslaatManuel Guinard7-6 3-6 6-3
15 Okt - 12h10Franco AgamenoneverslaatBernabe Zapata Miralles6-3 6-0
15 Okt - 12h45Flavio CobolliverslaatLorenzo Giustino6-4 3-6 7-5
15 Okt - 16h15Alexander RitschardverslaatGian Marco Moroni0-6 7-6 6-3


Achtste finales

13 Okt - 11h00Flavio CobolliverslaatMatteo Arnaldi6-1 3-6 6-2
13 Okt - 11h00Tallon GriekspoorverslaatÁlvaro López San Martín6-3 6-3
13 Okt - 12h55Manuel GuinardverslaatFederico Coria6-2 6-2
13 Okt - 14h20Lorenzo GiustinoverslaatAndrej Martin6-4 5-7 7-5
14 Okt - 11h10Franco AgamenoneverslaatMathias Bourgue5-7 7-6 6-1
14 Okt - 11h10Alexander RitschardverslaatYannick Hanfmann6-3 4-6 6-4
14 Okt - 13h25Gian Marco MoroniverslaatMarco Cecchinato3-6 6-1 6-4
14 Okt - 15h30Bernabe Zapata MirallesverslaatAlexandre Muller7-6 6-0


1/16de finales

11 Okt - 14h20Andrej MartinverslaatMirza Basic6-3 4-6 7-5
11 Okt - 14h25Manuel GuinardverslaatJacopo Berrettini7-5 6-7 6-4
11 Okt - 16h30Lorenzo GiustinoverslaatNino Serdarusic6-4 6-1
11 Okt - 17h15Flavio CobolliverslaatDuje Ajdukovic7-5 6-3
12 Okt - 10h05Matteo ArnaldiverslaatEvan Furness6-1 6-1
12 Okt - 10h10Mathias BourgueverslaatLuciano Darderi6-2 6-4
12 Okt - 10h10Alexandre MullerverslaatFilippo Baldi6-1 3-6 6-2
12 Okt - 11h25Bernabe Zapata MirallesverslaatAndrea Pellegrino6-3 6-1
12 Okt - 11h45Tallon GriekspoorverslaatBlaz Rola6-2 7-6
12 Okt - 12h20Federico CoriaverslaatAndrea Arnaboldi6-4 6-2
12 Okt - 13h30Álvaro López San MartínverslaatTimofey Skatov6-3 6-2
12 Okt - 13h35Marco CecchinatoverslaatMarc-Andrea Hüsler4-6 6-3 6-2
12 Okt - 13h55Gian Marco MoroniverslaatJonas Forejtek6-3 6-4
12 Okt - 14h55Alexander RitschardverslaatJay Clarke6-0 6-1
12 Okt - 15h30Franco AgamenoneverslaatHugo Gaston6-4 2-6 6-3
12 Okt - 16h05Yannick HanfmannverslaatRaul Brancaccio6-4 5-7 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Okt - 14h25Álvaro López San MartínverslaatEvan Furness6-4 6-0
Luciano DarderiverslaatFilip Misolic7-5 6-7 6-2
11 Okt - 13h00Alexander RitschardverslaatFilip Cristian Jianu6-3 6-3
11 Okt - 15h40Jonas ForejtekverslaatJavier Barranco Cosano3-6 7-5 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

10 Okt - 15h55Filip MisolicverslaatMatteo Gigante6-2 6-2
10 Okt - 16h15Filip Cristian JianuverslaatAlexander Weis6-3 4-6 6-3
10 Okt - 17h20Luciano DarderiverslaatRiccardo Bonadio6-3 2-6 6-4
10 Okt - 17h30Alexander RitschardverslaatArjun Kadhe6-3 6-3
11 Okt - 10h10Javier Barranco CosanoverslaatGiovanni Fonio7-5 6-3
11 Okt - 10h15Evan FurnessverslaatMassimo Junior Del Carmine6-0 6-1
11 Okt - 10h55Álvaro López San MartínverslaatLouis Wessels7-6 6-4
11 Okt - 11h20Jonas ForejtekverslaatMariano Tammaro3-6 6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden