De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Istanbul 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanbul 2 2021

TurkijeTurkije - 13 September 2021 - 19 September 2021 - Hardcourt


Finale

19 Sep - 14h10James DuckworthverslaatTung-lin Wu6-4 6-2


Halve Finale

18 Sep - 10h00James DuckworthverslaatQuentin Halys6-7 6-3 6-4
18 Sep - 12h00Tung-lin WuverslaatBorna Gojo6-4 3-6 6-4


Kwartfinales

17 Sep - 10h00Quentin HalysverslaatYasutaka Uchiyama7-5 6-2
17 Sep - 10h00James DuckworthverslaatHugo Grenier6-3 6-3
17 Sep - 11h30Borna GojoverslaatGeoffrey Blancaneaux7-6 6-4
17 Sep - 11h30Tung-lin WuverslaatAldin Setkic6-3 6-2


Achtste finales

15 Sep - 09h40Hugo GrenierverslaatEvgeny Donskoy6-4 6-4
15 Sep - 09h40Borna GojoverslaatEvgeny Karlovskiy6-1 6-7 7-6
15 Sep - 11h15James DuckworthverslaatAlexandre Muller6-3 6-2
15 Sep - 12h25Geoffrey BlancaneauxverslaatChun-hsin Tseng6-3 7-5
16 Sep - 10h00Quentin HalysverslaatIllya Marchenko3-6 6-2 6-2
16 Sep - 10h00Yasutaka UchiyamaverslaatChristopher Heyman3-6 6-3 6-4
16 Sep - 11h30Tung-lin WuverslaatMarc Polmans6-2 3-6 6-1
16 Sep - 11h30Aldin SetkicverslaatRadu Albot4-6 6-3 7-5


1/16de finales

13 Sep - 11h10Hugo GrenierverslaatSarp Agabigun6-4 3-6 6-4
13 Sep - 11h40Evgeny DonskoyverslaatAndrey Kuznetsov7-6 6-1
13 Sep - 13h20Borna GojoverslaatDaniel Elahi Galan Riveros6-4 3-6 6-2
13 Sep - 13h25Evgeny KarlovskiyverslaatEvgenii Tyurnev7-5 4-6 6-0
13 Sep - 15h30Chun-hsin TsengverslaatRoberto Marcora6-1 2-6 6-4
14 Sep - 09h05Quentin HalysverslaatBernard Tomic6-0 6-1
14 Sep - 09h05Tung-lin WuverslaatTatsuma Ito6-3 6-2
14 Sep - 09h10Yasutaka UchiyamaverslaatHiroki Moriya6-3 3-6 6-3
14 Sep - 10h00Marc PolmansverslaatKoray Kirci6-3 6-2
14 Sep - 10h50Christopher HeymanverslaatAndrea Arnaboldi3-6 6-2 6-4
14 Sep - 11h45Radu AlbotverslaatMatthew Ebden6-4 1-6 6-1
14 Sep - 11h45Illya MarchenkoverslaatThomas Fabbiano7-5 6-2
14 Sep - 13h30Alexandre MullerverslaatNick Chappell6-4 6-2
14 Sep - 13h45James DuckworthverslaatLorenzo Giustino7-5 6-1
14 Sep - 13h50Geoffrey BlancaneauxverslaatLaurent Lokoli4-6 7-6 6-1
14 Sep - 15h00Aldin SetkicverslaatVictor Vlad Cornea6-4 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

13 Sep - 09h35Nick ChappellverslaatAlexander Shevchenko6-4 6-2
13 Sep - 09h35Laurent LokoliverslaatAdrian Andreev6-1 6-4
13 Sep - 09h35Christopher HeymanverslaatGeoffrey Blancaneaux6-4 6-4
13 Sep - 11h00Aldin SetkicverslaatElmar Ejupovic7-6 6-7 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

12 Sep - 10h00Christopher HeymanverslaatArtem Dubrivnyy6-3 6-2
12 Sep - 10h00Adrian AndreevverslaatAlexander Cozbinov6-4 6-4
12 Sep - 10h00Laurent LokoliverslaatYu Hsiou Hsu6-3 6-2
12 Sep - 11h30Geoffrey BlancaneauxverslaatMircea-Alexandru Jecan7-5 6-2
12 Sep - 11h30Alexander ShevchenkoverslaatBerk Ilkel6-1 6-3
12 Sep - 11h30Nick ChappellverslaatDanylo Kalenichenko7-6 6-4
12 Sep - 13h10Elmar EjupovicverslaatTogan Tokac6-2 6-4
12 Sep - 13h35Aldin SetkicverslaatKaichi Uchida6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden