De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Lisboa Belém Open - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Lisboa Belém Open 2021

PortugalPortugal - 27 September 2021 - 3 Oktober 2021 - Gravel


Finale

3 Okt - 12h00Dmitry PopkoverslaatAndrea Pellegrino6-2 6-4


Halve Finale

2 Okt - 11h55Andrea PellegrinoverslaatAndrej Martin7-6 1-0 ab.
2 Okt - 13h50Dmitry PopkoverslaatHugo Gaston6-3 6-4


Kwartfinales

1 Okt - 11h10Andrej MartinverslaatNikola Milojevic6-4 6-4
1 Okt - 14h05Andrea PellegrinoverslaatFrederico Ferreira Silva6-3 6-1
1 Okt - 15h35Dmitry PopkoverslaatJoao Domingues6-7 7-5 6-0
1 Okt - 18h10Hugo GastonverslaatCedrik-Marcel Stebe7-6 4-3 ab.


Achtste finales

29 Sep - 19h05Andrea PellegrinoverslaatThiago Monteiro6-3 7-6
Frederico Ferreira SilvaverslaatGiulio Zeppieri6-7 6-4 6-0
29 Sep - 16h20Andrej MartinverslaatGoncalo Oliveira2-6 6-4 6-3
Nikola MilojevicverslaatConstant Lestienne7-5 6-4
30 Sep - 14h00Cedrik-Marcel StebeverslaatNuno Borges4-6 7-6 6-4
30 Sep - 18h15Hugo GastonverslaatRobin Haase4-6 7-6 6-3
30 Sep - 11h40Dmitry PopkoverslaatBenjamin Hassan6-2 6-4
30 Sep - 16h45Joao DominguesverslaatDaniel Michalski6-2 6-2


1/16de finales

27 Sep - 15h10Goncalo OliveiraverslaatPedro Araujo7-6 6-4
27 Sep - 15h50Constant LestienneverslaatElliot Benchetrit6-2 6-2
27 Sep - 17h15Andrea PellegrinoverslaatIgor Sijsling6-0 6-4
27 Sep - 17h30Andrej MartinverslaatRoberto Cid Subervi4-6 6-4 6-0
28 Sep - 11h05Thiago MonteiroverslaatAlexandre Muller6-4 6-4
28 Sep - 11h05Giulio ZeppieriverslaatSantiago Fa Rodriguez Taverna4-6 6-3 6-4
28 Sep - 11h05Nikola MilojevicverslaatSebastian Fanselow6-4 6-4
28 Sep - 12h30Cedrik-Marcel StebeverslaatJacopo Berrettini6-0 6-1
28 Sep - 13h05Frederico Ferreira SilvaverslaatTristan Lamasine6-3 6-4
28 Sep - 13h25Robin HaaseverslaatFilippo Baldi6-4 4-6 6-4
28 Sep - 14h15Dmitry PopkoverslaatLorenzo Giustino1-6 6-3 4-1 ab.
28 Sep - 15h05Nuno BorgesverslaatMichael Geerts4-6 6-3 6-4
28 Sep - 15h45Hugo GastonverslaatFrancesco Forti6-3 5-1
28 Sep - 17h20Daniel MichalskiverslaatTaro Daniel7-6 5-7 6-2
28 Sep - 18h05Joao DominguesverslaatTiago Cacao6-4 6-4
29 Sep - 20h00Benjamin HassanverslaatAndrea Arnaboldi6-2 3-6 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Benjamin HassanverslaatBogdan Bobrov6-3 6-1
27 Sep - 13h35Daniel MichalskiverslaatLucas Gerch7-6 6-3
Sebastian FanselowverslaatJacopo Berrettini4-6 7-5 6-2
Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatPeter Heller7-6 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

26 Sep - 17h50Bogdan BobrovverslaatKaichi Uchida7-6 6-4
Benjamin HassanverslaatHenrique Rocha6-4 6-2
26 Sep - 12h55Lucas GerchverslaatChristopher Heyman6-4 6-7 7-5
26 Sep - 16h10Daniel MichalskiverslaatGiovanni Fonio6-4 7-5
26 Sep - 11h00Jacopo BerrettiniverslaatAlessandro Bega6-2 6-4
26 Sep - 11h05Sebastian FanselowverslaatMarco Bortolotti6-2 6-2
Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatDiogo Morais6-0 6-2
Peter HellerverslaatLuis Faria6-1 6-7 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden