De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Bergamo - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Bergamo 2021

ItaliëItalië - 1 November 2021 - 7 November 2021 - Indoor


Finale

7 Nov - 16h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatCem Ilkel7-5 7-6


Halve Finale

6 Nov - 18h40Holger Vitus Nodskov RuneverslaatAlex Molcan7-5 1-6 6-4
6 Nov - 21h05Cem IlkelverslaatFabian Marozsan7-6 5-7 6-4


Kwartfinales

5 Nov - 13h05Alex MolcanverslaatZdenek Kolar6-4 6-4
5 Nov - 15h10Cem IlkelverslaatLiam Broady7-5 3-6 6-1
5 Nov - 18h55Holger Vitus Nodskov RuneverslaatDamir Dzumhur7-6 2-6 6-1
5 Nov - 21h10Fabian MarozsanverslaatDennis Novak7-5 6-1


Achtste finales

4 Nov - 16h05Alex MolcanverslaatNerman Fatic6-1 6-4
Zdenek KolarverslaatChristopher O'Connell5-7 7-6 7-5
4 Nov - 21h05Holger Vitus Nodskov RuneverslaatFilip Horansky5-7 6-4 6-2
Damir DzumhurverslaatJiri Lehecka6-4 6-4
Liam BroadyverslaatIllya Marchenko6-4 4-6 6-3
4 Nov - 13h00Cem IlkelverslaatRadu Albot7-5 6-3
Fabian MarozsanverslaatSergiy Stakhovsky7-5 6-2
4 Nov - 11h10Dennis NovakverslaatEvgeny Donskoy6-3 2-6 6-1


1/16de finales

1 Nov - 14h05Liam BroadyverslaatDanilo Petrovic6-3 3-6 6-3
1 Nov - 14h45Jiri LeheckaverslaatHugo Grenier6-3 7-5
1 Nov - 16h10Sergiy StakhovskyverslaatMatteo Arnaldi6-3 6-7 7-6
1 Nov - 19h00Illya MarchenkoverslaatLuca Nardi7-6 6-4
1 Nov - 20h55Zdenek KolarverslaatMikhail Kukushkin6-3 6-1
2 Nov - 10h10Fabian MarozsanverslaatNikola Milojevic4-6 6-1 6-3
2 Nov - 11h35Cem IlkelverslaatPavel Kotov4-6 6-1 7-6
2 Nov - 12h05Filip HoranskyverslaatLuca Potenza6-4 6-3
2 Nov - 13h25Nerman FaticverslaatMohamed Safwat6-4 6-2
2 Nov - 15h05Damir DzumhurverslaatFlavio Cobolli6-4 7-5
2 Nov - 16h45Radu AlbotverslaatMaxime Janvier5-7 7-5 6-4
2 Nov - 19h15Christopher O'ConnellverslaatYannick Maden6-3 7-6
2 Nov - 21h10Dennis NovakverslaatRoberto Marcora7-6 7-6
3 Nov - 12h00Evgeny DonskoyverslaatFederico Gaio6-3 6-3
3 Nov - 20h35Alex MolcanverslaatNino Serdarusic6-7 6-4 6-2
3 Nov - 23h00Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMathias Bourgue6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Nov - 10h05Nerman FaticverslaatNino Serdarusic7-6 7-5
1 Nov - 10h10Fabian MarozsanverslaatCalvin Hemery7-6 7-6
1 Nov - 12h15Pavel KotovverslaatAlexey Vatutin1-6 7-6 6-3
1 Nov - 12h35Luca PotenzaverslaatFilip Misolic6-1 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

31 Okt - 10h10Fabian MarozsanverslaatTobias Kamke6-1 6-4
31 Okt - 10h45Calvin HemeryverslaatFrancesco Forti6-3 6-4
31 Okt - 11h30Nerman FaticverslaatMattia Bellucci7-6 6-4
31 Okt - 12h15Nino SerdarusicverslaatZsombor Piros5-7 6-1 6-4
31 Okt - 13h15Filip MisolicverslaatDuje Ajdukovic6-2 3-6 6-2
31 Okt - 14h20Luca PotenzaverslaatMattéo Martineau6-7 7-6 7-6
31 Okt - 14h45Pavel KotovverslaatDenis Yevseyev6-2 6-2
31 Okt - 17h45Alexey VatutinverslaatFiliberto Fumagalli6-2 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden