De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Biella 4 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Biella 4 2021

ItaliëItalië - 15 Maart 2021 - 21 Maart 2021 - Hardcourt


Finale

21 Maa - 11h05Daniel MasurverslaatMatthias Bachinger6-3 6-7 7-5


Halve Finale

20 Maa - 11h05Daniel MasurverslaatIllya Marchenko6-3 6-3
20 Maa - 12h40Matthias BachingerverslaatBenjamin Bonzi7-5 6-4


Kwartfinales

19 Maa - 10h35Benjamin BonziverslaatMathias Bourgue6-3 7-6
19 Maa - 12h05Illya MarchenkoverslaatGrégoire Barrère7-6 6-1
19 Maa - 14h05Daniel MasurverslaatSergiy Stakhovsky7-6 6-4
19 Maa - 15h50Matthias BachingerverslaatSebastian Ofner7-6 1-0 ab.


Achtste finales

18 Maa - 11h10Illya MarchenkoverslaatLucas Pouille6-4 6-3
18 Maa - 12h45Grégoire BarrèreverslaatZdenek Kolar6-2 6-4
17 Maa - 16h55Daniel MasurverslaatJonas Forejtek7-5 6-7 6-4
17 Maa - 14h50Sergiy StakhovskyverslaatMarc-Andrea Hüsler7-5 3-6 7-6
18 Maa - 15h55Sebastian OfnerverslaatYannick Maden6-3 6-4
18 Maa - 14h10Matthias BachingerverslaatAndreas Seppi6-3 7-5
Benjamin BonziverslaatTobias Kamke7-6 7-6
Mathias BourgueverslaatBernard Tomic6-3 6-2


1/16de finales

15 Maa - 15h10Bernard TomicverslaatRoberto Marcora7-6 6-1
15 Maa - 15h30Marc-Andrea HüslerverslaatYasutaka Uchiyama6-2 7-6
15 Maa - 16h50Sergiy StakhovskyverslaatMatteo Gigante7-5 5-7 6-2
15 Maa - 17h00Benjamin BonziverslaatJurij Rodionov6-7 6-4 6-4
15 Maa - 18h50Mathias BourgueverslaatYannick Hanfmann7-5 4-6 6-3
16 Maa - 10h35Illya MarchenkoverslaatFlavio Cobolli6-3 7-5
16 Maa - 10h35Tobias KamkeverslaatElias Ymer6-2 6-2
16 Maa - 12h00Daniel MasurverslaatYuichi Sugita7-6 6-7 6-3
16 Maa - 12h20Jonas ForejtekverslaatDustin Brown6-3 6-7 6-4
16 Maa - 15h15Yannick MadenverslaatIlya Ivashka6-3 5-7 6-4
16 Maa - 16h25Grégoire BarrèreverslaatAleksandar Vukic7-5 7-6
16 Maa - 18h05Sebastian OfnerverslaatNicola Kuhn6-2 6-2
16 Maa - 18h20Matthias BachingerverslaatAkira Santillan7-6 2-6 6-4
16 Maa - 19h20Zdenek KolarverslaatStefano Napolitano7-6 0-6 6-4
17 Maa - 11h00Andreas SeppiverslaatJack Sock4-6 6-3 6-3
17 Maa - 13h05Lucas PouilleverslaatQuentin Halys6-2 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Maa - 10h35Jonas ForejtekverslaatNicola Kuhn4-6 6-3 6-3
15 Maa - 10h45Matthias BachingerverslaatLuca Vanni3-6 7-5 6-3
15 Maa - 12h45Daniel MasurverslaatAndrea Arnaboldi7-5 4-6 6-4
15 Maa - 13h05Akira SantillanverslaatJack Sock4-6 6-3 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Maa - 10h05Nicola KuhnverslaatFrancesco Forti7-6 6-4
14 Maa - 10h10Matthias BachingerverslaatLorenzo Claverie6-3 6-2
14 Maa - 11h25Jonas ForejtekverslaatAdrián Menéndez-Maceiras7-6 6-4
14 Maa - 11h30Luca VanniverslaatTristan Lamasine6-4 6-4
14 Maa - 13h00Akira SantillanverslaatLuca Nardi6-3 6-4
14 Maa - 13h50Jack SockverslaatJohan Nikles6-7 6-3 6-1
14 Maa - 14h45Daniel MasurverslaatMatija Pecotic6-0 6-3
14 Maa - 15h55Andrea ArnaboldiverslaatFabrizio Ornago6-2 5-2 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden