De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Split 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Split 2 2021

KroatiëKroatië - 12 April 2021 - 18 April 2021 - Gravel


Finale

18 Apr - 11h35Kacper ZukverslaatMathias Bourgue6-4 6-2


Halve Finale

17 Apr - 11h05Kacper ZukverslaatElias Ymer6-7 6-0 6-1
17 Apr - 13h20Mathias BourgueverslaatQuentin Halys7-6 0-0 ab.


Kwartfinales

16 Apr - 11h05Kacper ZukverslaatAleksandar Vukic6-4 6-1
16 Apr - 11h05Elias YmerverslaatCem Ilkel6-3 6-4
16 Apr - 12h35Quentin HalysverslaatThanasi Kokkinakis6-3 7-6
16 Apr - 12h55Mathias BourgueverslaatMirza Basic6-4 1-6 7-5


Achtste finales

14 Apr - 10h40Elias YmerverslaatNino Serdarusic7-6 5-7 6-3
14 Apr - 10h45Thanasi KokkinakisverslaatFilip Horansky6-1 6-2
14 Apr - 12h25Cem IlkelverslaatHugo Gaston2-6 6-3 7-6
14 Apr - 15h05Mathias BourgueverslaatJoao Domingues6-3 6-4
15 Apr - 11h05Aleksandar VukicverslaatZdenek Kolar7-6 6-4
15 Apr - 11h10Kacper ZukverslaatMaximilian Marterer6-4 7-6
15 Apr - 11h10Mirza BasicverslaatAndrea Collarini6-4 6-4
15 Apr - 13h00Quentin HalysverslaatPedro Cachin6-2 7-6


1/16de finales

12 Apr - 11h55Filip HoranskyverslaatDustin Brown7-5 6-2
12 Apr - 12h00Thanasi KokkinakisverslaatDuje Ajdukovic6-4 5-7 6-3
12 Apr - 13h20Joao DominguesverslaatAlex Bolt6-1 6-3
12 Apr - 14h30Mathias BourgueverslaatMohamed Safwat3-6 6-2 6-4
12 Apr - 14h35Nino SerdarusicverslaatKimmer Coppejans6-3 6-4
12 Apr - 15h10Cem IlkelverslaatEnzo Couacaud6-2 7-6
12 Apr - 16h30Elias YmerverslaatAlexandre Muller7-5 6-4
13 Apr - 13h40Maximilian MartererverslaatSteven Diez6-3 7-5
13 Apr - 14h05Zdenek KolarverslaatMarc Polmans6-2 6-2
13 Apr - 14h05Aleksandar VukicverslaatDuje Kekez6-2 7-6
13 Apr - 15h30Mirza BasicverslaatDenis Istomin6-3 6-1
13 Apr - 15h30Hugo GastonverslaatLukas Klein6-3 3-6 6-3
13 Apr - 15h55Kacper ZukverslaatLukas Rosol6-4 7-6
14 Apr - 10h35Pedro CachinverslaatGrégoire Barrère6-3 6-3
14 Apr - 17h30Quentin HalysverslaatDaniel Masur6-3 6-2
14 Apr - 17h30Andrea CollariniverslaatLorenzo Giustino6-4 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

12 Apr - 10h40Kacper ZukverslaatTristan Lamasine7-6 6-4
12 Apr - 10h40Zdenek KolarverslaatMatteo Viola6-2 6-4
12 Apr - 10h40Lukas KleinverslaatBozo Barun6-1 6-4
12 Apr - 12h40Mirza BasicverslaatAndrea Collarini1-6 6-3 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

11 Apr - 11h05Zdenek KolarverslaatViktor Galovic6-1 6-4
11 Apr - 11h10Matteo ViolaverslaatEvgeny Karlovskiy6-2 6-2
11 Apr - 12h30Lukas KleinverslaatMats Moraing4-6 6-3 6-3
11 Apr - 12h35Mirza BasicverslaatTung-lin Wu6-3 6-2
11 Apr - 13h45Bozo BarunverslaatGian Marco Moroni6-3 2-6 7-6
11 Apr - 14h30Tristan LamasineverslaatFrane Nincevic6-1 7-5
11 Apr - 14h35Kacper ZukverslaatMili Poljicak6-3 6-2
11 Apr - 16h10Andrea CollariniverslaatJulian Lenz5-2 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden