De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Bratislava 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Volledige uitslagen

Bratislava 2 2021

SlowakijeSlowakije - 8 November 2021 - 14 November 2021 - Indoor


Finale

14 Nov - 17h00Tallon GriekspoorverslaatZsombor Piros6-3 6-2


Halve Finale

13 Nov - 13h05Zsombor PirosverslaatStefano Travaglia7-6 3-2 ab.
13 Nov - 15h05Tallon GriekspoorverslaatAlex Molcan6-7 6-3 6-4


Kwartfinales

12 Nov - 12h15Stefano TravagliaverslaatMaximilian Marterer7-6 6-1
12 Nov - 14h10Zsombor PirosverslaatFrederico Ferreira Silva6-0 6-4
12 Nov - 15h35Tallon GriekspoorverslaatJiri Lehecka7-6 6-4
12 Nov - 17h05Alex MolcanverslaatDamir Dzumhur6-1 4-6 6-3


Achtste finales

10 Nov - 12h00Maximilian MartererverslaatLiam Broady6-4 7-6
10 Nov - 14h40Damir DzumhurverslaatAltug Çelikbilek6-4 6-4
11 Nov - 11h10Jiri LeheckaverslaatKacper Zuk2-6 6-3 6-2
11 Nov - 11h10Tallon GriekspoorverslaatDanylo Kalenichenko7-6 7-6
11 Nov - 12h50Stefano TravagliaverslaatCem Ilkel6-4 6-2
11 Nov - 14h15Frederico Ferreira SilvaverslaatDalibor Svrcina6-4 7-5
11 Nov - 17h05Alex MolcanverslaatTobias Kamke6-2 6-2
11 Nov - 18h30Zsombor PirosverslaatLukas Lacko6-2 6-4


1/16de finales

8 Nov - 14h10Liam BroadyverslaatIllya Marchenko6-2 6-1
8 Nov - 15h05Altug ÇelikbilekverslaatJoão Sousa7-6 6-7 7-6
8 Nov - 17h55Maximilian MartererverslaatJurij Rodionov4-6 6-1 6-4
9 Nov - 10h40Jiri LeheckaverslaatSergiy Stakhovsky6-4 7-5
9 Nov - 12h10Frederico Ferreira SilvaverslaatCarlos Taberner6-2 7-6
9 Nov - 12h25Stefano TravagliaverslaatZdenek Kolar7-6 6-3
9 Nov - 14h05Zsombor PirosverslaatTomas Machac7-5 3-6 6-4
9 Nov - 15h35Danylo KalenichenkoverslaatLukas Palovic7-6 7-6
9 Nov - 17h40Dalibor SvrcinaverslaatFilip Horansky2-6 7-6 6-1
9 Nov - 17h40Damir DzumhurverslaatNorbert Gombos6-3 6-3
10 Nov - 10h10Kacper ZukverslaatShintaro Mochizuki7-6 6-3
10 Nov - 10h40Cem IlkelverslaatAlexander Shevchenko6-4 6-7 6-3
10 Nov - 13h40Tallon GriekspoorverslaatLukas Pokorny7-6 6-1
10 Nov - 14h50Lukas LackoverslaatMilos Karol6-4 6-3
10 Nov - 17h10Alex MolcanverslaatRamkumar Ramanathan6-3 7-6
10 Nov - 18h05Tobias KamkeverslaatJonas Forejtek6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Nov - 10h35Dalibor SvrcinaverslaatMarvin Möller7-6 2-6 6-1
8 Nov - 10h40Danylo KalenichenkoverslaatMartin Krumich6-2 6-2
8 Nov - 12h00Zsombor PirosverslaatShintaro Mochizuki6-3 6-2
8 Nov - 12h55Milos KarolverslaatAlexander Shevchenko7-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Nov - 10h40Marvin MöllerverslaatChristopher Heyman7-6 6-4
7 Nov - 10h40Danylo KalenichenkoverslaatUladzimir Ignatik7-6 6-4
7 Nov - 12h30Dalibor SvrcinaverslaatPeter Benjamin Privara7-5 6-2
7 Nov - 12h40Martin KrumichverslaatDuje Ajdukovic6-4 6-4
7 Nov - 14h10Shintaro MochizukiverslaatPeter Nad6-3 6-4
7 Nov - 14h15Zsombor PirosverslaatPatrik Niklas-Salminen7-6 6-7 7-6
7 Nov - 15h40Milos KarolverslaatErgi Kirkin6-1 7-6
7 Nov - 15h40Alexander ShevchenkoverslaatAlexandar Lazarov4-6 7-5 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden