De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Ismaning - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Ismaning 2021

DuitslandDuitsland - 25 Oktober 2021 - 31 Oktober 2021 - Indoor


Finale

31 Okt - 14h10Oscar OtteverslaatLukas Lacko6-4 6-4


Halve Finale

30 Okt - 14h00Oscar OtteverslaatMaxime Cressy7-5 2-6 7-6
30 Okt - 16h20Lukas LackoverslaatQuentin Halys6-1 7-6


Kwartfinales

29 Okt - 12h30Maxime CressyverslaatKacper Zuk6-7 6-4 7-6
29 Okt - 15h15Oscar OtteverslaatMaximilian Marterer3-6 6-3 7-6
29 Okt - 17h00Quentin HalysverslaatJonas Forejtek3-6 6-2 6-2
29 Okt - 19h00Lukas LackoverslaatMatthias Bachinger7-5 3-6 6-4


Achtste finales

27 Okt - 16h00Kacper ZukverslaatAndreas Seppi4-6 6-4 7-6
27 Okt - 17h30Lukas LackoverslaatTomas Machac6-7 6-4 7-6
27 Okt - 19h35Matthias BachingerverslaatTim Van Rijthoven6-7 6-4 6-2
28 Okt - 13h00Oscar OtteverslaatJulian Lenz6-3 6-4
28 Okt - 13h00Maxime CressyverslaatOtto Virtanen7-6 3-6 7-5
28 Okt - 14h30Quentin HalysverslaatRuben Bemelmans7-6 6-7 6-4
28 Okt - 14h30Maximilian MartererverslaatMats Rosenkranz6-3 7-6
28 Okt - 17h30Jonas ForejtekverslaatYannick Maden7-6 3-6 6-1


1/16de finales

25 Okt - 15h25Quentin HalysverslaatDaniel Masur6-4 5-7 6-3
25 Okt - 15h40Lukas LackoverslaatMarius Copil7-6 7-6
25 Okt - 17h35Tomas MachacverslaatKimmer Coppejans6-4 6-2
25 Okt - 17h55Andreas SeppiverslaatTobias Kamke7-5 6-3
25 Okt - 19h20Kacper ZukverslaatVitaliy Sachko6-2 6-4
26 Okt - 12h10Matthias BachingerverslaatAltug Çelikbilek6-3 6-1
26 Okt - 12h40Mats RosenkranzverslaatMarc-Andrea Hüsler6-7 6-2 7-6
26 Okt - 13h20Julian LenzverslaatCem Ilkel6-7 7-5 6-1
26 Okt - 14h50Tim Van RijthovenverslaatYannick Hanfmann5-7 7-6 6-4
26 Okt - 16h00Maxime CressyverslaatHiroki Moriya6-3 7-5
26 Okt - 17h20Otto VirtanenverslaatMax Hans Rehberg7-5 6-2
26 Okt - 18h40Maximilian MartererverslaatJirí Veselý7-6 6-4
26 Okt - 20h25Jonas ForejtekverslaatJordan Thompson5-7 6-2 6-2
27 Okt - 12h30Yannick MadenverslaatMats Moraing
27 Okt - 13h50Oscar OtteverslaatRobin Haase6-7 6-4 6-4
27 Okt - 14h30Ruben BemelmansverslaatHenri Squire6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Okt - 12h05Matthias BachingerverslaatHiroki Moriya6-3 6-2
25 Okt - 12h35Jonas ForejtekverslaatEvan Furness6-4 6-4
25 Okt - 13h30Julian LenzverslaatMischa Zverev7-5 7-6
25 Okt - 13h55Otto VirtanenverslaatJohannes Haerteis4-6 6-3 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

24 Okt - 11h05Evan FurnessverslaatFilip Cristian Jianu6-7 6-0 6-4
24 Okt - 11h05Hiroki MoriyaverslaatPhilip Florig6-3 6-3
24 Okt - 12h45Matthias BachingerverslaatMichael Weindl6-1 6-3
24 Okt - 13h25Jonas ForejtekverslaatRamkumar Ramanathan6-4 7-6
24 Okt - 13h45Mischa ZverevverslaatMirza Basic4-4 ab.
24 Okt - 14h45Johannes HaerteisverslaatTristan Lamasine6-4 6-4
24 Okt - 14h45Julian LenzverslaatGeoffrey Blancaneaux6-4 7-5
24 Okt - 16h15Otto VirtanenverslaatNicola Kuhn6-2 2-6 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden