De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Cordenons - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Cordenons 2021

ItaliëItalië - 2 Augustus 2021 - 8 Augustus 2021 - Gravel


Finale

8 Aug - 13h10Francisco CerundoloverslaatTomas Martin Etcheverry6-1 6-2


Halve Finale

Francisco CerundoloverslaatAndrea Collarini6-2 3-6 6-1
Tomas Martin EtcheverryverslaatMarc-Andrea Hüsler6-3 1-6 6-3


Kwartfinales

6 Aug - 13h10Francisco CerundoloverslaatGiulio Zeppieri6-1 4-6 6-3
6 Aug - 15h30Marc-Andrea HüslerverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-1 6-7 6-4
6 Aug - 17h55Andrea CollariniverslaatStefano Travaglia6-1 6-2
6 Aug - 19h25Tomas Martin EtcheverryverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-2 2-6 7-5


Achtste finales

5 Aug - 15h00Stefano TravagliaverslaatThiago Agustin Tirante6-7 6-3 6-4
5 Aug - 12h10Andrea CollariniverslaatFrancesco Forti6-1 6-3
4 Aug - 15h05Francisco CerundoloverslaatLorenzo Giustino6-3 6-3
Giulio ZeppieriverslaatRiccardo Bonadio6-3 6-2
5 Aug - 18h10Tomas Martin EtcheverryverslaatFederico Gaio6-4 6-3
5 Aug - 12h10Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatZdenek Kolar6-3 6-7 7-6
4 Aug - 16h50Marc-Andrea HüslerverslaatCamilo Ugo Carabelli6-4 6-3
4 Aug - 19h10Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatGian Marco Moroni6-4 7-6


1/16de finales

2 Aug - 15h50Andrea CollariniverslaatAntoine Hoang6-4 7-5
2 Aug - 16h00Lorenzo GiustinoverslaatFilippo Baldi6-7 6-4 6-1
2 Aug - 20h45Gian Marco MoroniverslaatGilles Simon7-6 6-4
2 Aug - 23h45Riccardo BonadioverslaatJuan Manuel Cerundolo6-0 3-6 6-2
3 Aug - 10h35Marc-Andrea HüslerverslaatRoberto Marcora6-4 6-4
3 Aug - 10h40Camilo Ugo CarabelliverslaatHugo Dellien7-6 6-0
3 Aug - 10h40Francisco CerundoloverslaatAlejandro González6-4 6-2
3 Aug - 12h25Francesco FortiverslaatLuca Nardi6-0 6-3
3 Aug - 12h30Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatJoao Menezes3-6 6-4 6-1
3 Aug - 12h35Giulio ZeppieriverslaatAndrea Pellegrino5-7 7-6 7-6
3 Aug - 13h55Tomas Martin EtcheverryverslaatRenzo Olivo5-7 7-6 7-5
3 Aug - 14h50Thiago Agustin TiranteverslaatQuentin Halys6-4 7-6
3 Aug - 15h50Federico GaioverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-3 3-6 6-3
3 Aug - 18h15Stefano TravagliaverslaatPavel Kotov6-1 6-2
3 Aug - 19h30Zdenek KolarverslaatPaolo Lorenzi6-2 6-0
4 Aug - 11h10Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatAlejandro Tabilo6-4 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Aug - 11h05Camilo Ugo CarabelliverslaatNerman Fatic7-5 6-7 6-3
2 Aug - 11h05Giulio ZeppieriverslaatNicolas Kicker7-6 6-0
2 Aug - 13h05Francesco FortiverslaatTimofey Skatov6-7 6-2 6-4
2 Aug - 14h00Alejandro GonzálezverslaatGabriele Piraino6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Timofey SkatovverslaatMichele Vianello6-4 6-4
1 Aug - 17h20Francesco FortiverslaatNikolas Sanchez Izquierdo7-6 2-6 6-3
1 Aug - 17h20Alejandro GonzálezverslaatJC Aragone6-3 6-7 6-3
1 Aug - 13h35Gabriele PirainoverslaatJulian Ocleppo6-3 6-3
1 Aug - 13h20Giulio ZeppieriverslaatMartin Cuevas6-3 6-1
1 Aug - 12h20Nicolas KickerverslaatEvan King6-1 6-3
1 Aug - 11h05Camilo Ugo CarabelliverslaatRafael Matos4-6 7-5 6-2
1 Aug - 11h05Nerman FaticverslaatAngelo Rossi6-1 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden