De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Losinj - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Losinj 2021

KroatiëKroatië - 18 Oktober 2021 - 24 Oktober 2021 - Gravel


Finale

24 Okt - 11h05Carlos TabernerverslaatMarco Cecchinatow.o.


Halve Finale

Marco CecchinatoverslaatNerman Fatic6-3 7-6
Carlos TabernerverslaatAlessandro Giannessi6-4 6-3


Kwartfinales

23 Okt - 10h35Carlos TabernerverslaatAndrea Arnaboldi6-2 6-0
23 Okt - 10h35Alessandro GiannessiverslaatRaul Brancaccio6-3 6-7 6-1
23 Okt - 10h35Nerman FaticverslaatFilip Misolic7-6 6-2
23 Okt - 10h35Marco CecchinatoverslaatMathias Bourgue6-0 2-6 7-5


Achtste finales

20 Okt - 10h05Mathias BourgueverslaatAldin Setkic6-0 6-2
20 Okt - 10h05Raul BrancaccioverslaatCarlos Gimeno Valero6-4 6-1
20 Okt - 11h30Marco CecchinatoverslaatNino Serdarusic6-7 7-6 6-1
20 Okt - 13h05Alessandro GiannessiverslaatFranco Agamenone7-6 3-6 6-1
21 Okt - 10h10Carlos TabernerverslaatGeoffrey Blancaneaux7-6 3-6 6-1
21 Okt - 10h10Andrea ArnaboldiverslaatJonas Forejtek6-3 3-6 6-4
21 Okt - 12h30Nerman FaticverslaatGeorgii Kravchenko6-3 2-6 6-3
21 Okt - 13h20Filip MisolicverslaatAndrej Martin6-1 7-6


1/16de finales

18 Okt - 12h05Aldin SetkicverslaatAnthony Genov6-3 6-4
18 Okt - 12h10Jonas ForejtekverslaatVictor Vlad Cornea6-4 6-4
18 Okt - 13h30Mathias BourgueverslaatDanilo Petrovic5-2 ab.
18 Okt - 13h30Nino SerdarusicverslaatManuel Guinard2-6 6-3 6-4
18 Okt - 13h30Carlos Gimeno ValeroverslaatNikola Milojevic6-3 6-1
19 Okt - 10h05Franco AgamenoneverslaatDuje Ajdukovic7-6 6-0
19 Okt - 10h05Raul BrancaccioverslaatErgi Kirkin6-3 3-6 6-2
19 Okt - 10h10Alessandro GiannessiverslaatRobin Haase7-6 7-5
19 Okt - 11h40Marco CecchinatoverslaatÁlvaro López San Martín7-6 7-6
19 Okt - 12h25Andrea ArnaboldiverslaatJay Clarke6-3 3-6 6-3
19 Okt - 12h45Filip MisolicverslaatArjun Kadhe6-1 6-2
19 Okt - 13h50Georgii KravchenkoverslaatBlaz Rola6-4 6-2
19 Okt - 14h05Nerman FaticverslaatNicolas Alvarez Varona7-5 6-2
19 Okt - 15h00Carlos TabernerverslaatJavier Barranco Cosano6-4 6-3
19 Okt - 15h35Andrej MartinverslaatMili Poljicak7-6 6-3
19 Okt - 17h05Geoffrey BlancaneauxverslaatFilip Cristian Jianu6-2 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Okt - 10h05Filip MisolicverslaatPavel Nejedly6-2 6-1
18 Okt - 10h10Georgii KravchenkoverslaatAnirudh Chandrasekar6-0 6-1
18 Okt - 10h10Nicolas Alvarez VaronaverslaatFabien Reboul6-4 6-4
18 Okt - 11h55Arjun KadheverslaatSadio Doumbia6-4 1-1 ab.


Kwalificaties - Eerste ronde

Filip Misolic Bye
17 Okt - 10h00Pavel NejedlyverslaatFabian Fallert6-4 6-2
17 Okt - 10h00Nicolas Alvarez VaronaverslaatIvan Sabanov6-2 6-2
17 Okt - 12h00Fabien ReboulverslaatAdmir Kalender7-6 6-0
17 Okt - 11h25Georgii KravchenkoverslaatGal Emersic Potocnik6-2 6-2
17 Okt - 13h10Anirudh ChandrasekarverslaatEldin Nokic6-0 6-1
17 Okt - 14h20Sadio DoumbiaverslaatN. Vijay Sundar Prashanth6-7 6-4 6-0
17 Okt - 12h05Arjun KadheverslaatJames Cerretani6-3 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden