De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Belgrade - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Servië

Volledige uitslagen

Belgrade 2021

ServiëServië - 12 April 2021 - 18 April 2021 - Gravel


Finale

17 Apr - 12h10Roberto Carballés BaenaverslaatDamir Dzumhur6-4 7-5


Halve Finale

16 Apr - 12h10Roberto Carballés BaenaverslaatLiam Broady3-6 6-2 6-3
16 Apr - 14h45Damir DzumhurverslaatJozef Kovalík3-6 6-3 6-3


Kwartfinales

15 Apr - 12h30Damir DzumhurverslaatTaro Daniel6-4 6-4
15 Apr - 13h05Liam BroadyverslaatBrandon Nakashima6-4 6-7 6-4
15 Apr - 14h50Roberto Carballés BaenaverslaatBlaz Rola7-6 6-1
15 Apr - 16h20Jozef KovalíkverslaatFacundo Bagnis2-6 6-4 6-4


Achtste finales

14 Apr - 12h30Facundo BagnisverslaatHamad Medjedovic6-2 6-2
14 Apr - 13h05Liam BroadyverslaatSebastian Ofner4-6 6-1 7-5
14 Apr - 13h45Jozef KovalíkverslaatFederico Gaio6-0 7-6
14 Apr - 14h25Damir DzumhurverslaatPhilipp Kohlschreiber6-4 6-3
14 Apr - 15h25Brandon NakashimaverslaatHugo Dellien6-2 6-2
14 Apr - 16h05Roberto Carballés BaenaverslaatMarco Trungelliti6-2 6-4
14 Apr - 16h30Blaz RolaverslaatBenjamin Bonzi6-2 6-2
14 Apr - 17h20Taro DanielverslaatAntoine Hoang6-4 6-2


1/16de finales

12 Apr - 12h10Taro DanielverslaatMarko Miladinovic6-1 7-5
12 Apr - 13h55Facundo BagnisverslaatJurij Rodionov2-6 6-1 6-2
12 Apr - 16h00Sebastian OfnerverslaatDaniel Elahi Galan Riveros7-5 3-6 6-4
12 Apr - 16h20Liam BroadyverslaatNikola Milojevic6-3 6-4
12 Apr - 16h45Federico GaioverslaatEvgeny Donskoy6-4 6-3
12 Apr - 18h15Damir DzumhurverslaatPedja Krstin4-6 6-2 6-3
12 Apr - 18h20Jozef KovalíkverslaatFrancisco Cerundolo7-6 6-1
12 Apr - 20h40Philipp KohlschreiberverslaatMaxime Cressy7-5 4-6 6-2
13 Apr - 10h05Hamad MedjedovicverslaatOscar Otte6-3 1-6 6-3
13 Apr - 10h05Hugo DellienverslaatTallon Griekspoor7-6 6-4
13 Apr - 10h10Brandon NakashimaverslaatElliot Benchetrit6-7 6-1 6-0
14 Apr - 10h50Antoine HoangverslaatMatthias Bachinger5-7 6-4 0-0 ab.
14 Apr - 10h50Roberto Carballés BaenaverslaatArthur Rinderknech6-4 7-6
14 Apr - 10h55Marco TrungellitiverslaatDanilo Petrovic6-3 6-2
14 Apr - 10h55Blaz RolaverslaatAlessandro Giannessi6-4 2-0 ab.
14 Apr - 14h10Benjamin BonziverslaatGoncalo Oliveira4-0 ab.


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

12 Apr - 12h05Matthias BachingerverslaatDmitry Popko6-4 6-4
12 Apr - 12h05Elliot BenchetritverslaatMarius Copil6-3 6-1
12 Apr - 13h30Alessandro GiannessiverslaatMaxime Janvier3-6 6-4 6-4
12 Apr - 13h55Marco TrungellitiverslaatAndrej Martin5-7 6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

11 Apr - 12h10Dmitry PopkoverslaatBoris Butulija6-2 6-1
11 Apr - 12h10Matthias BachingerverslaatMalek Jaziri6-3 6-4
11 Apr - 12h10Elliot BenchetritverslaatViktor Troicki2-6 6-3 7-6
11 Apr - 13h40Marius CopilverslaatJohn-Patrick Smith7-5 6-3
11 Apr - 13h40Maxime JanvierverslaatAndrea Arnaboldi6-4 6-4
11 Apr - 15h15Andrej MartinverslaatMarko Tepavac1-6 7-6 7-5
11 Apr - 15h15Alessandro GiannessiverslaatMarko Topo2-6 7-6 6-2
11 Apr - 15h25Marco TrungellitiverslaatIgor Sijsling6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden