De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 3 Augustus 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Heren van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jakub Mensik | 6-4 7-6 | |
Ottignies - Louvain-la-Neuve van 23 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Benjamin Hassan | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Raphaël Collignon | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Jan Choinski | 6-1 6-7 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Leandro Riedi | 6-2 6-4 | |
Indian Wells van 4 Maart tot 19 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Christopher Eubanks | 6-3 7-6 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jiri Lehecka | 3-6 6-3 6-4 | |
Miami - 1000 van 18 Maart tot 2 April 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michael Mmoh | 2-6 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 23 Nederlagen
Overwinningen : 2 (San Diego Open, Next Generation ATP Finals)
Finale : 0
Samenvatting : 41 Overwinningen / 26 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Quimper 2, Brest)
Finales : 2 (Los Cabos, Atlanta)
Samenvatting : 45 Overwinningen / 25 Nederlagen
Australian Open Heren van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aslan Karatsev | 6-2 6-7 6-2 | |
Istanbul van 18 Januari tot 24 Januari 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Cem Ilkel | 3-6 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Arthur Rinderknech | 6-7 6-1 6-4 | |
Quimper van 25 Januari tot 31 Januari 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maxime Janvier | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Federico Gaio | 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Constant Lestienne | 6-4 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Filip Horansky | 7-6 4-6 6-4 | |
Quimper 2 van 31 Januari tot 7 Februari 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Evan Furness | 6-7 6-3 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Maximilian Marterer | 6-7 6-2 6-4 | |
Halve Finale | verslaat | Lukas Lacko | 4-6 7-5 7-5 | |
Finale | verslaat | Bernabe Zapata Miralles | 6-3 6-4 | |
Acapulco van 13 Maart tot 21 Maart 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luis Patino | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Thiago Seyboth Wild | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Federico Gaio | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Frances Tiafoe | 6-4 6-7 7-6 | |
Miami van 22 Maart tot 6 April 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Christopher Eubanks | 6-7 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-4 7-6 | |
Sardegna - Cagliari van 5 April tot 11 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matteo Viola | 6-7 6-1 6-2 | |
Belgrade van 12 April tot 18 April 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Elliot Benchetrit | 6-7 6-1 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Hugo Dellien | 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Liam Broady | 6-4 6-7 6-4 | |
Belgrado van 18 April tot 25 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | João Sousa | 6-4 6-2 | |
Estoril van 24 April tot 2 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Frederico Ferreira Silva | 6-2 6-3 | |
Heilbronn van 10 Mei tot 16 Mei 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marc-Andrea Hüsler | 6-7 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Philipp Kohlschreiber | 3-6 6-4 6-1 | |
Oeiras 3 van 17 Mei tot 22 Mei 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yannick Hanfmann | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Carlos Alcaraz Garfia | 3-6 6-4 6-4 | |
Roland Garros Heren van 24 Mei tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kimmer Coppejans | 6-7 7-5 7-5 | |
Nottingham van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mario Vilella Martinez | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Evgeny Donskoy | 7-6 7-6 | |
Nottingham 2 van 14 Juni tot 20 Juni 2021 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Thomas Fabbiano | 4-6 7-6 6-3 | |
Wimbledon Heren van 21 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aleksandar Vukic | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Viktor Troicki | 6-2 5-7 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Ernests Gulbis | 6-4 6-2 6-1 | |
Eerste ronde | verslagen door | Taylor Fritz | 7-5 3-6 6-4 7-5 | |
Los Cabos van 17 Juli tot 25 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jeffrey John Wolf | 6-3 6-7 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Sam Querrey | 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Jordan Thompson | 6-3 4-6 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | John Isner | 7-5 6-4 | |
Finale | verslagen door | Cameron Norrie | 6-2 6-2 | |
Atlanta van 24 Juli tot 1 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Trent Bryde | 6-1 6-7 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Milos Raonic | 5-7 6-3 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Jordan Thompson | 7-6 7-5 | |
Halve Finale | verslaat | Emil Ruusuvuori | 3-6 6-4 6-3 | |
Finale | verslagen door | John Isner | 7-6 7-5 | |
Washington van 31 Juli tot 8 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alexei Popyrin | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Daniel Evans | 7-6 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Denis Kudla | 3-6 7-6 6-4 | |
Cincinnati van 14 Augustus tot 21 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Mackenzie McDonald | 7-5 6-2 | |
US Open Heren van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | John Isner | 7-6 7-6 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Alex Molcan | 6-3 3-6 1-6 6-2 6-4 | |
San Diego Open van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fabio Fognini | 6-7 6-1 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrey Rublev | 6-2 6-1 | |
Indian Wells van 5 Oktober tot 20 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Federico Coria | 6-3 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Taylor Fritz | 6-3 6-4 | |
Antwerp van 17 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fernando Verdasco | 6-4 2-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Pierre-Hugues Herbert | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Alex De Minaur | 6-4 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Henri Laaksonen | 7-6 6-7 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Diego Sebastian Schwartzman | 6-4 6-2 | |
Brest van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Zsombor Piros | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Bernabe Zapata Miralles | 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Henri Laaksonen | 6-1 6-5 | |
Halve Finale | verslaat | Alexandre Muller | 6-2 7-5 | |
Finale | verslaat | João Sousa | 6-3 6-3 | |
Next Generation ATP Finals van 9 November tot 15 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Groep A | verslaat | Holger Vitus Nodskov Rune | 3-4 4-1 4-1 4-3 | |
Groep A | verslaat | Juan Manuel Cerundolo | 4-1 3-4 4-1 4-0 | |
Groep A | verslagen door | Carlos Alcaraz Garfia | 4-3 4-1 4-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Sebastian Korda | 4-3 2-4 1-4 4-2 4-2 |
Overwinning : 1 (Orlando)
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 10 Nederlagen
Indian Wells van 25 Februari tot 3 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | JC Aragone | 6-1 6-4 | |
Roland Garros Junior Heren van 2 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Kevin Chahoud | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Eric Vanshelboim | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Filip Cristian Jianu | 6-7 6-3 6-4 | |
Wimbledon Junior Heren van 6 Juli tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Phuong Van Nguyen | 6-0 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Nicholas David Ionel | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Harold Mayot | 6-4 6-4 | |
US Open Junior Heren van 1 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Kyrian Jacquet | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Leandro Riedi | 6-4 3-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Tristan Schoolkate | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Valentin Royer | 6-4 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Jonas Forejtek | 7-6 6-3 | |
Cary van 9 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tadas Babelis | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Thai-Son Kwiatkowski | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Tommy Paul | 7-6 6-4 | |
Tiburon van 23 September tot 29 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Martin Redlicki | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Michael Mmoh | 5-7 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Christopher Eubanks | 7-6 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Thai-Son Kwiatkowski | 7-5 1-6 7-6 | |
Fairfield van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ulises Blanch | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Dennis Novikov | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | James Duckworth | 7-6 7-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Taro Daniel | 7-6 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Steve Johnson | 3-6 6-1 6-2 | |
Charlottesville van 28 Oktober tot 3 November 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ernesto Escobedo | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Peter Polansky | 6-4 4-6 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Maxime Janvier | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Taro Daniel | 6-7 6-1 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Vasek Pospisil | 6-1 6-1 | |
Knoxville van 4 November tot 10 November 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Filip Peliwo | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Lloyd Glasspool | 7-6 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Gijs Brouwer | 6-2 6-3 | |
Champaign van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Strong Kirchheimer | 6-3 6-7 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher Eubanks | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
US Open Junior Heren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Axel Geller | 7-5 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Heren van 5 Juli tot 15 Juli 2023 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | M. Hüsler - B. Nakashima | verslagen door | M. Arévalo - J. Rojer | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Heren van 1 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Lajovic - B. Nakashima | verslagen door | M. Ebden - M. Purcell | 7-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 9 Juli tot 15 Juli 2019 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Nakashima - V. Royer | verslaat | M. Pucinelli De Almeida - T. Tirante | 6-3 6-2 |
Achtste finales | B. Nakashima - V. Royer | verslaat | F. Cobolli - D. Stricker | 6-3 6-1 |
Kwartfinales | B. Nakashima - V. Royer | verslagen door | A. Fery - T. Samuel | 6-3 6-2 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 3 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | B. Nakashima - V. Royer | verslaat | A. Fery - P. Makk | 6-1 6-1 |
Achtste finales | B. Nakashima - V. Royer | verslaat | K. Chahoud - A. Lingua Lavallen | 6-3 7-6 |
Kwartfinales | B. Nakashima - V. Royer | verslagen door | L. Draxl - G. Nanda | 2-6 6-3 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Kingsley - B. Nakashima | verslagen door | J. De Jong - Y. Erel | 4-6 6-3 12-10 |
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 9 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
1/16de finales | B. Nakashima - T. Zink | verslaat | P. Henning - H. Mayot | 6-4 7-5 |
Achtste finales | B. Nakashima - T. Zink | verslaat | J. Forejtek - D. Svrcina | 6-7 6-4 6-3 |
Kwartfinales | B. Nakashima - T. Zink | verslagen door | N. Mejia - O. Styler | 6-3 6-4 |