De site voor alle sporten

Menu
Tennis - ATP Challenger Tour - Antalya - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - ATP Challenger Tour - Antalya - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Antalya 2021

TurkijeTurkije - 25 Januari 2021 - 31 Januari 2021 - Gravel


Finale

Jaume Antoni Munar ClarverslaatLorenzo Musetti6-7 6-2 6-2


Halve Finale

31 Jan - 09h35Jaume Antoni Munar ClarverslaatTommy Robredo6-0 6-1
Lorenzo MusettiverslaatCem Ilkel6-7 6-1 6-1


Kwartfinales

30 Jan - 08h10Tommy RobredoverslaatDuje Ajdukovic6-1 6-4
30 Jan - 08h10Lorenzo MusettiverslaatAkira Santillan5-7 6-3 6-4
30 Jan - 08h15Jaume Antoni Munar ClarverslaatAlessandro Giannessi3-6 6-2 6-0
31 Jan - 08h15Cem IlkelverslaatTomas Martin Etcheverry6-7 6-4 7-6


Achtste finales

28 Jan - 14h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatZdenek Kolar6-2 6-4
Alessandro GiannessiverslaatRoberto Cid Subervi6-3 6-2
Tommy RobredoverslaatBlaz Kavcic4-6 6-3 6-1
Duje AjdukovicverslaatPaolo Lorenzi3-6 6-4 7-6
28 Jan - 14h25Cem IlkelverslaatLeonardo Mayer7-5 6-1
Tomas Martin EtcheverryverslaatJoao Domingues6-1 6-2
28 Jan - 14h25Lorenzo MusettiverslaatRamkumar Ramanathan6-0 6-4
Akira SantillanverslaatEmilio Gómez6-0 6-1


1/16de finales

28 Jan - 09h20Leonardo MayerverslaatTallon Griekspoor6-2 6-2
28 Jan - 09h45Zdenek KolarverslaatLorenzo Giustino6-3 3-6 7-5
28 Jan - 09h55Lorenzo MusettiverslaatAlejandro Tabilo6-2 6-0
28 Jan - 10h15Cem IlkelverslaatJoao Menezes6-3 6-4
28 Jan - 10h40Ramkumar RamanathanverslaatErnesto Escobedo7-6 6-3
28 Jan - 10h45Jaume Antoni Munar ClarverslaatCarlos Taberner6-3 6-4
28 Jan - 10h55Emilio GómezverslaatErgi Kirkin6-4 6-1
28 Jan - 11h20Joao DominguesverslaatMohamed Safwat4-6 7-5 7-6
28 Jan - 11h30Alessandro GiannessiverslaatJozef Kovalík6-4 7-5
28 Jan - 12h25Paolo LorenziverslaatDaniel Altmaier6-4 6-2
28 Jan - 12h45Tommy RobredoverslaatRudolf Molleker6-3 6-4
29 Jan - 08h40Akira SantillanverslaatDaniel Elahi Galan Riveros6-2 2-6 7-5
29 Jan - 08h40Blaz KavcicverslaatFacundo Bagnis6-3 7-6
29 Jan - 08h40Roberto Cid SuberviverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-4 6-3
29 Jan - 08h40Tomas Martin EtcheverryverslaatThiago Seyboth Wild7-6 6-4
29 Jan - 08h45Duje AjdukovicverslaatMarsel Ilhan6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Akira SantillanverslaatYanki Erel6-2 6-2
Duje AjdukovicverslaatChun-hsin Tseng6-4 5-7 6-2
Roberto Cid SuberviverslaatTomas Martin Etcheverry7-5 6-4
Blaz KavcicverslaatFacundo Mena6-2 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Yanki ErelverslaatGian Marco Moroni6-3 3-6 7-6
Akira SantillanverslaatDimitar Kuzmanov6-4 4-6 7-6
Duje AjdukovicverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-2 6-0
Chun-hsin TsengverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera4-6 6-4 6-4
Roberto Cid SuberviverslaatSarp Agabigun6-1 1-6 6-3
Tomas Martin EtcheverryverslaatAndrea Arnaboldi6-2 6-4
Facundo MenaverslaatAndrea Pellegrino4-6 6-3 6-3
Blaz KavcicverslaatNicola Kuhn6-2 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden