De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Braga - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Braga 2021

PortugalPortugal - 20 September 2021 - 26 September 2021 - Gravel


Finale

26 Sep - 12h10Thiago MonteiroverslaatNikola Milojevic7-5 7-5


Halve Finale

Thiago MonteiroverslaatHugo Gaston6-4 6-1
Nikola MilojevicverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-2 6-4


Kwartfinales

24 Sep - 11h35Hugo GastonverslaatJesper De Jong6-3 6-1
24 Sep - 14h05Nikola MilojevicverslaatCedrik-Marcel Stebe6-3 6-4
25 Sep - 11h55Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatTaro Daniel6-3 6-2
25 Sep - 14h00Thiago MonteiroverslaatAndrea Arnaboldi4-6 6-4 6-2


Achtste finales

22 Sep - 14h05Thiago MonteiroverslaatTiago Cacao6-1 6-1
22 Sep - 14h15Andrea ArnaboldiverslaatThai-Son Kwiatkowski6-4 6-1
22 Sep - 15h15Hugo GastonverslaatPedro Araujo7-6 6-3
Jesper De JongverslaatAlessandro Giannessi6-3 7-5
23 Sep - 15h20Cedrik-Marcel StebeverslaatMichael Vrbensky6-1 0-0 ab.
23 Sep - 13h40Nikola MilojevicverslaatSantiago Fa Rodriguez Taverna6-3 3-6 7-5
Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatAndrea Collarini7-5 6-2
23 Sep - 14h00Taro DanielverslaatRobin Haase6-3 6-1


1/16de finales

20 Sep - 12h35Andrea ArnaboldiverslaatJoris De Loore6-4 4-6 6-3
20 Sep - 13h35Tiago CacaoverslaatRoberto Ortega-Olmedo4-6 6-1 6-1
20 Sep - 15h25Cedrik-Marcel StebeverslaatAndrea Pellegrino6-3 3-6 6-2
20 Sep - 15h25Hugo GastonverslaatJavier Barranco Cosano6-4 6-0
20 Sep - 16h05Pedro AraujoverslaatLuis Faria6-2 6-4
21 Sep - 11h05Thiago MonteiroverslaatPeter Heller6-3 6-3
21 Sep - 11h05Alessandro GiannessiverslaatKaichi Uchida6-4 6-1
21 Sep - 11h10Michael VrbenskyverslaatIgor Sijsling6-1 6-4
21 Sep - 12h35Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatGiulio Zeppieri6-4 6-4
21 Sep - 12h40Jesper De JongverslaatJoao Domingues6-4 6-4
21 Sep - 12h45Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatSteven Diez2-1 ab.
21 Sep - 13h35Taro DanielverslaatFilippo Baldi6-2 4-6 6-0
21 Sep - 14h00Andrea CollariniverslaatAlex Rybakov6-2 6-2
21 Sep - 15h10Thai-Son KwiatkowskiverslaatFrederico Ferreira Silva7-5 6-3
21 Sep - 17h05Nikola MilojevicverslaatNuno Borges6-3 7-6
22 Sep - 11h00Robin HaaseverslaatRoberto Cid Subervi2-6 7-6 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Sep - 11h05Peter HellerverslaatDalibor Svrcina1-6 6-4 4-3 ab.
20 Sep - 11h10Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatSebastian Fanselow6-4 1-6 6-3
20 Sep - 11h10Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatDaniel Michalski6-2 6-3
20 Sep - 13h35Kaichi UchidaverslaatAlex Rybakov6-3 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Sep - 11h00Dalibor SvrcinaverslaatBogdan Bobrov7-5 6-1
19 Sep - 11h00Peter HellerverslaatMiguel Gomes6-0 6-1
19 Sep - 11h00Daniel MichalskiverslaatNicolas Moreno de Alboran6-4 6-4
19 Sep - 12h30Sebastian FanselowverslaatJaime Faria6-0 6-2
19 Sep - 12h30Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatEmilio Nava7-6 2-6 6-3
19 Sep - 13h00Kaichi UchidaverslaatJacopo Berrettini4-6 6-4 7-6
19 Sep - 14h00Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatHenrique Rocha6-2 7-5
19 Sep - 15h35Alex RybakovverslaatJeroen Vanneste6-2 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden