De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Japan - 31 Januari 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Nouméa van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jeremy Jin | 6-7 6-3 7-5 | |
Burnie van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Zaharije-Zak Talic | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Derek Pham | 6-4 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Hiroki Moriya | 6-3 6-3 | |
Gwangju van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Masur | 6-0 6-4 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Woobin Shin | 2-6 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Busan van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Naoki Nakagawa | 6-7 6-4 6-1 | |
Yokohama van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Seiya Nakanishi | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Taisei Ichikawa | 2-6 6-4 6-2 | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuki Mochizuki | 6-2 5-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Pune van 11 November tot 17 November 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Dhruv Sunish | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Patrik Rikl | 6-2 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 24 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Clark - D. Sumizawa | verslaat | J. Karimov - S. Tsitsipas | 6-4 3-6 10-6 |
Achtste finales | E. Clark - D. Sumizawa | verslagen door | S. Jones - M. Purcell | 4-6 7-6 |