De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Prague 2 - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Prague 2 2020

TsjechiëTsjechië - Praag - 22 Augustus 2020 - 30 Augustus 2020 - Gravel


Finale

30 Aug - 11h10Aslan KaratsevverslaatTallon Griekspoor6-4 7-6


Halve Finale

29 Aug - 11h05Aslan KaratsevverslaatDmitry Popko7-5 4-6 7-5
29 Aug - 13h40Tallon GriekspoorverslaatLukas Rosol6-4 7-5


Kwartfinales

28 Aug - 10h40Dmitry PopkoverslaatArthur Rinderknech0-6 7-6 6-3
28 Aug - 10h40Tallon GriekspoorverslaatRobin Haase6-3 6-2
28 Aug - 12h30Aslan KaratsevverslaatStanislas Wawrinkaw.o.
28 Aug - 14h05Lukas RosolverslaatSebastian Ofner6-3 5-7 7-5


Achtste finales

26 Aug - 10h40Arthur RinderknechverslaatDaniel Masur6-3 6-3
26 Aug - 10h40Dmitry PopkoverslaatYannick Maden7-5 6-1
26 Aug - 12h30Tallon GriekspoorverslaatSergiy Stakhovsky6-1 6-1
26 Aug - 13h45Robin HaaseverslaatZdenek Kolar6-3 6-2
27 Aug - 10h35Lukas RosolverslaatPierre-Hugues Herbert6-7 6-3 6-4
27 Aug - 10h35Sebastian OfnerverslaatRenzo Olivo4-6 7-6 6-4
27 Aug - 13h15Stanislas WawrinkaverslaatBotic Van De Zandschulp6-3 6-3
27 Aug - 14h40Aslan KaratsevverslaatErnests Gulbis6-2 6-1


1/16de finales

25 Aug - 14h45Stanislas WawrinkaverslaatGoncalo Oliveira6-3 6-4
25 Aug - 10h35Botic Van De ZandschulpverslaatMarek Gengel6-3 6-2
25 Aug - 14h05Aslan KaratsevverslaatSteven Diez6-1 6-2
Ernests GulbisverslaatElias Ymer6-2 2-6 6-4
25 Aug - 12h20Yannick MadenverslaatMichael Vrbensky6-3 2-6 6-4
24 Aug - 14h10Dmitry PopkoverslaatOscar Otte7-5 6-3
25 Aug - 12h10Daniel MasurverslaatJay Clarke7-6 6-1
24 Aug - 16h00Arthur RinderknechverslaatHugo Grenier6-4 6-1
Tallon GriekspoorverslaatKimmer Coppejans7-6 6-3
24 Aug - 15h30Sergiy StakhovskyverslaatFrederico Ferreira Silva2-6 7-6 7-6
25 Aug - 10h35Robin HaaseverslaatTomas Machac6-3 6-4
25 Aug - 12h05Zdenek KolarverslaatHyeon Chung6-3 6-1
Renzo OlivoverslaatMartin Klizan6-4 7-5
24 Aug - 14h50Sebastian OfnerverslaatJonas Forejtek1-6 7-6 6-2
25 Aug - 13h40Lukas RosolverslaatFilip Horansky4-6 6-2 6-4
25 Aug - 10h40Pierre-Hugues HerbertverslaatRuben Bemelmans6-2 6-2


Eerste ronde

Stanislas Wawrinka Bye
23 Aug - 12h25Goncalo OliveiraverslaatMalek Jaziri6-4 6-4
23 Aug - 10h35Marek GengelverslaatTeimuraz Gabashvili6-2 7-6
Botic Van De Zandschulp Bye
Steven Diez Bye
24 Aug - 10h40Aslan KaratsevverslaatEnzo Couacaud3-6 7-5 7-5
Elias YmerverslaatMaxime Janvier6-3 7-6
Ernests Gulbis Bye
Yannick Maden Bye
23 Aug - 13h10Michael VrbenskyverslaatPedja Krstin6-1 6-3
Oscar OtteverslaatAlexandre Muller6-2 6-3
Dmitry Popko Bye
Jay Clarke Bye
23 Aug - 10h35Daniel MasurverslaatJiri Lehecka4-6 6-3 7-6
Hugo GrenierverslaatRoman Safiullin6-4 7-6
Arthur Rinderknech Bye
Kimmer Coppejans Bye
Tallon GriekspoorverslaatLukas Klein6-4 7-6
Frederico Ferreira SilvaverslaatEvgeny Karlovskiy6-2 7-5
Sergiy Stakhovsky Bye
Robin Haase Bye
23 Aug - 10h35Tomas MachacverslaatFrancisco Cerundolo6-2 4-6 6-0
23 Aug - 12h45Zdenek KolarverslaatArthur De Greef6-4 6-1
Hyeon Chung Bye
Martin Klizan Bye
Renzo OlivoverslaatTommy Robredo4-6 6-4 6-1
Jonas ForejtekverslaatAlexey Vatutin6-4 6-2
Sebastian Ofner Bye
Filip Horansky Bye
23 Aug - 15h00Lukas RosolverslaatRudolf Molleker6-3 6-7 7-5
24 Aug - 10h40Ruben BemelmansverslaatElliot Benchetrit7-5 6-2
Pierre-Hugues Herbert Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden