De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Tsjechië - 30 September 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 17 Nederlagen
Nonthaburi 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jason Jung | 6-4 6-1 | |
Nonthaburi 3 van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentin Royer | 3-6 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vladyslav Orlov | 7-6 4-6 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Daniel Michalski | 6-4 6-2 | |
Tenerife 2 van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefano Travaglia | 7-5 ab. | |
Chennai van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Petr Nouza | 6-3 7-5 | |
Bengaluru van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Mpetshi Perricard | 6-3 5-7 6-4 | |
Pune van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Petr Nouza | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Niki Kaliyanda Poonacha | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Dalibor Svrcina | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Sumit Nagal | 4-6 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Chun-hsin Tseng | 7-6 1-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Luca Nardi | 7-6 1-6 7-5 | |
Morelos van 17 April tot 23 April 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Renzo Olivo | 6-4 1-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Vitaliy Sachko | 6-3 6-2 | |
Seoul van 24 April tot 30 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tatsuma Ito | 6-4 6-2 | |
Gwangju van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Seung-min Lee | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ji Sung Nam | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Yu Hsiou Hsu | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Emilio Gómez | 6-3 6-2 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Renta Tokuda | 7-6 7-6 | |
Pozoblanco van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Antoine Escoffier | 6-4 6-4 | |
Segovia van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hugo Grenier | 6-4 4-1 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Juan Pablo Ficovich | 7-6 6-2 | |
Porto van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adrian Andreev | 6-3 7-6 | |
Zhuhai van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Shuichi Sekiguchi | 7-6 5-7 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Strombachs | 6-4 6-7 6-4 | |
ZhangJiaGang van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Filip Peliwo | 6-2 3-6 6-2 | |
Zhuhai van 18 September tot 24 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Chukang Wang | 6-3 2-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Dane Sweeny | 4-6 6-3 6-4 | |
Shanghai van 2 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lloyd Harris | 3-6 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Beibit Zhukayev | 7-6 3-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 9 Nederlagen
Bengaluru van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Raul Brancaccio | 5-7 6-2 7-5 | |
Bengaluru 2 van 14 Februari tot 20 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Erler | 7-6 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Bogdan Bobrov | 6-0 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Borna Gojo | 4-6 6-3 6-4 | |
Porto van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aidan McHugh | 6-2 3-6 6-1 | |
Nur-Sultan (Astana) van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Erik Arutiunian | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Evgeny Donskoy | 6-2 7-6 | |
Segovia van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Benjamin Lock | 3-6 6-3 7-6 | |
Nonthaburi van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pol Wattanakul | 6-2 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Dayne Kelly | 6-7 7-6 3-0 ab. | |
Nonthaburi 2 van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gage Brymer | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Charles Broom | 6-4 7-6 | |
Nonthaburi 3 van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ajeet Rai | 7-6 6-4 | |
Istanbul van 12 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tuncay Duran | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kelsey Stevenson | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Lorenzo Giustino | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Nur-Sultan (Astana) van 21 Februari tot 28 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ryan Peniston | 6-3 1-6 7-5 | |
Nur-Sultan (Astana) 2 van 28 Februari tot 6 Maart 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Otto Virtanen | 7-6 6-7 7-5 | |
Amersfoort van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Johan Nikles | 6-4 7-6 |