De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Lima II - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Peru

Volledige uitslagen

Lima II 2022

PeruPeru - Lima - 24 Oktober 2022 - 30 Oktober 2022 - Gravel


Finale

30 Okt - 20h10Daniel AltmaierverslaatTomas Martin Etcheverry6-1 6-7 6-4


Halve Finale

29 Okt - 19h10Tomas Martin EtcheverryverslaatRoman Andres Burruchaga6-2 3-6 6-3
29 Okt - 22h05Daniel AltmaierverslaatFederico Coria3-6 3-6


Kwartfinales

28 Okt - 21h10Roman Andres BurruchagaverslaatNikola Milojevic7-6 2-6 6-4
28 Okt - 21h40Tomas Martin EtcheverryverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves7-5 6-2
28 Okt - 23h35Daniel AltmaierverslaatSantiago Fa Rodríguez Taverna3-6 7-5 6-2
29 Okt - 18h00Federico CoriaverslaatGiovanni Mpetshi Perricard7-6 7-6


Achtste finales

Federico CoriaverslaatIgnacio Buse6-4 4-6 6-2
Giovanni Mpetshi PerricardverslaatCamilo Ugo Carabelli7-5 7-5
27 Okt - 20h10Daniel AltmaierverslaatFranco Agamenone7-5 3-6 6-3
27 Okt - 20h10Santiago Fa Rodríguez TavernaverslaatTimofey Skatov6-2 6-2
Roman Andres BurruchagaverslaatThiago Agustin Tirante3-6 6-2 6-4
Nikola MilojevicverslaatMarco Cecchinato2-6 6-4 6-4
27 Okt - 23h10Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatGerald Melzer6-3 6-1
Tomas Martin EtcheverryverslaatGenaro Alberto Olivieri6-3 4-6 6-1


1/16de finales

25 Okt - 18h50Federico CoriaverslaatMax Houkes6-3 6-3
Ignacio BuseverslaatDaniel Dutra Da Silva6-2 1-6 6-3
25 Okt - 17h05Giovanni Mpetshi PerricardverslaatRenzo Olivo4-6 6-3 6-2
25 Okt - 17h05Camilo Ugo CarabelliverslaatMariano Navone6-2 6-3
25 Okt - 21h25Daniel AltmaierverslaatNicolas Kicker5-7 7-5 6-4
26 Okt - 19h15Franco AgamenoneverslaatAndrea Collarini6-4 6-2
26 Okt - 00h00Santiago Fa Rodríguez TavernaverslaatHernan Casanova6-3 6-4
26 Okt - 00h10Timofey SkatovverslaatGonzalo Bueno6-4 6-1
25 Okt - 19h10Roman Andres BurruchagaverslaatJoão Lucas Reis da Silva6-7 7-6 6-3
25 Okt - 17h10Thiago Agustin TiranteverslaatMiljan Zekic6-4 6-4
25 Okt - 20h50Nikola MilojevicverslaatNicolas Alvarez6-3 5-7 6-1
25 Okt - 19h00Marco CecchinatoverslaatJesper De Jong6-3 7-6
26 Okt - 02h10Gerald MelzerverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-3 6-4
24 Okt - 23h10Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatFrancisco Comesana6-2 6-0
25 Okt - 22h25Genaro Alberto OlivieriverslaatThiago Seyboth Wild6-1 7-6
26 Okt - 03h55Tomas Martin EtcheverryverslaatJan Choinski6-4 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Okt - 18h10Max HoukesverslaatAlvaro Guillen Meza6-3 3-0 ab.
24 Okt - 18h10Genaro Alberto OlivieriverslaatColin Markes6-0 7-6
24 Okt - 18h10Giovanni Mpetshi PerricardverslaatMariano Navone1-6 6-2 6-3
24 Okt - 19h40Nikola MilojevicverslaatJuan Ignacio Galarza6-0 6-3
24 Okt - 20h15Thiago Seyboth WildverslaatMiljan Zekic6-3 7-6
24 Okt - 20h20Jan ChoinskiverslaatRoman Andres Burruchaga6-1 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

23 Okt - 17h10Colin MarkesverslaatFacundo Juarez3-6 6-2 6-2
23 Okt - 17h10Giovanni Mpetshi PerricardverslaatRodrigo Varillas6-1 6-3
23 Okt - 17h10Max HoukesverslaatTomas Lipovsek Puches6-1 6-1
23 Okt - 18h25Genaro Alberto OlivieriverslaatSean Cuenin6-4 6-4
23 Okt - 18h30Mariano NavoneverslaatJorge Panta6-4 6-3
23 Okt - 19h15Alvaro Guillen MezaverslaatGonzalo Villanuevaw.o.
23 Okt - 20h20Jan ChoinskiverslaatJosé Francisco Vidal Azorin6-3 6-2
23 Okt - 20h25Roman Andres BurruchagaverslaatArklon Huertas del Pino Cordova7-5 5-7 6-4
23 Okt - 20h45Juan Ignacio GalarzaverslaatJuan Bautista Otegui4-6 6-4 3-2 ab.
23 Okt - 22h00Thiago Seyboth WildverslaatDaniel Rincon6-4 6-4
23 Okt - 22h35Nikola MilojevicverslaatMartin Pestana6-2 6-1
23 Okt - 23h45Miljan ZekicverslaatGianluca Ballotta6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden