De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Parma - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Parma 2022

ItaliëItalië - 13 Juni 2022 - 19 Juni 2022 - Gravel


Finale

19 Jun - 15h25Borna CoricverslaatElias Ymer7-6 6-0


Halve Finale

18 Jun - 15h20Elias YmerverslaatMarco Cecchinato2-6 6-3 6-2
18 Jun - 18h10Borna CoricverslaatDusan Lajovic6-1 7-5


Kwartfinales

17 Jun - 11h00Elias YmerverslaatAndrea Arnaboldi6-3 7-5
17 Jun - 12h30Borna CoricverslaatGiulio Zeppieri6-7 6-3 6-4
17 Jun - 16h00Marco CecchinatoverslaatChun-hsin Tseng6-3 4-6 6-2
17 Jun - 19h20Dusan LajovicverslaatJozef Kovalík6-4 6-2


Achtste finales

15 Jun - 18h40Andrea ArnaboldiverslaatDaniel Elahi Galan Riveros7-6 0-6 7-6
15 Jun - 16h30Elias YmerverslaatNicholas David Ionel6-1 6-4
16 Jun - 18h10Chun-hsin TsengverslaatTomas Martin Etcheverry2-6 7-5 6-3
16 Jun - 10h00Marco CecchinatoverslaatCarlos Taberner6-2 6-2
Giulio ZeppieriverslaatThiago Monteiro6-3 6-4
16 Jun - 14h45Borna CoricverslaatFlavio Cobolli7-5 6-4
15 Jun - 17h10Jozef KovalíkverslaatAlessandro Giannessi6-1 6-3
15 Jun - 14h50Dusan LajovicverslaatMichael Geerts6-3 7-6


1/16de finales

13 Jun - 14h35Alessandro GiannessiverslaatSalvatore Caruso6-3 3-1 ab.
13 Jun - 15h35Daniel Elahi Galan RiverosverslaatFederico Coria6-2 6-1
13 Jun - 16h25Elias YmerverslaatGastão Elias7-6 6-4
13 Jun - 18h05Dusan LajovicverslaatFrancesco Passaro7-5 6-4
14 Jun - 11h05Giulio ZeppieriverslaatGianluca Mager5-7 6-3 6-2
14 Jun - 11h05Thiago MonteiroverslaatJoao Domingues5-7 6-2 6-4
14 Jun - 11h05Nicholas David IonelverslaatRoberto Carballés Baena6-3 4-6 7-6
14 Jun - 13h40Jozef KovalíkverslaatBernabe Zapata Miralles7-6 3-6 6-4
14 Jun - 13h45Andrea ArnaboldiverslaatNorbert Gombos6-2 7-6
14 Jun - 14h45Michael GeertsverslaatManuel Guinard6-3 6-2
14 Jun - 15h35Tomas Martin EtcheverryverslaatRiccardo Bonadio6-2 6-2
14 Jun - 16h15Carlos TabernerverslaatNicolas Moreno de Alboran7-6 2-6 6-3
14 Jun - 16h35Borna CoricverslaatFranco Agamenone6-3 6-3
14 Jun - 17h00Flavio CobolliverslaatAndrej Martin6-3 4-6 6-2
14 Jun - 18h15Marco CecchinatoverslaatLuca Nardi3-6 7-6 6-2
14 Jun - 19h00Chun-hsin TsengverslaatOriol Roca Batalla7-5 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

13 Jun - 11h05Joao DominguesverslaatAndrej Martin6-1 6-1
13 Jun - 11h05Nicholas David IonelverslaatAndrea Pellegrino3-6 7-6 6-0
13 Jun - 11h10Jozef KovalíkverslaatElmar Ejupovic6-1 3-6 6-1
13 Jun - 12h20Nicolas Moreno de AlboranverslaatPedro Boscardin Dias6-2 6-4
13 Jun - 13h15Michael GeertsverslaatErnests Gulbis6-4 6-2
13 Jun - 13h15Oriol Roca BatallaverslaatNicolás Barrientos3-6 6-3 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

12 Jun - 13h00Andrej MartinverslaatFausto Tabacco6-0 6-4
12 Jun - 13h10Joao DominguesverslaatEdoardo Lavagno4-6 6-4 6-1
Andrea PellegrinoverslaatAlexander Weis6-4 6-2
Nicholas David IonelverslaatJonathan Mridha1-6 6-3 6-3
12 Jun - 13h15Jozef KovalíkverslaatMatteo Donati6-0 3-1 ab.
Elmar EjupovicverslaatAlexis Gautier6-4 7-5
12 Jun - 14h45Nicolas Moreno de AlboranverslaatJuan Cruz Martin Manzano6-1 6-2
12 Jun - 16h15Pedro Boscardin DiasverslaatLorenzo Bocchi6-3 6-2
12 Jun - 14h45Michael GeertsverslaatDaniele Capecchi6-1 6-2
12 Jun - 16h30Ernests GulbisverslaatSebastian Fanselow6-2 6-4
12 Jun - 16h15Oriol Roca BatallaverslaatOleg Prihodko4-6 6-4 6-4
12 Jun - 14h30Nicolás BarrientosverslaatGabriele Piraino6-7 6-3 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden