De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European League Heren - 2022/2023 - Home

Handbal - EHF European League Heren - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF European League Heren 2022/2023 - Home

Eerste Kwalificatieronde (27/08/2022 - 04/09/2022)

27 Augustus 2022
15h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks22 - 21AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
15h00TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe39 - 34BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
16h00Górnik Zabrze (POL)Górnik Zabrze27 - 19GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
17h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare27 - 36FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
18h00Kolstad Trondheim (NOR)Kolstad Trondheim28 - 26Drammen HKDrammen HK (NOR)
18h30Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK33 - 33RK Trimo TrebnjeRK Trimo Trebnje (SLO)
19h00Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard24 - 21RK Eurofarm Pelister IIRK Eurofarm Pelister II (MAC)
20h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie27 - 23HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
28 Augustus 2022
12h30Cuenca CB Ciudad Encantada (ESP)Cuenca CB Ciudad Encantada26 - 31Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
17h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille45 - 21AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
3 September 2022
16h00Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg33 - 22Cuenca CB Ciudad EncantadaCuenca CB Ciudad Encantada (ESP)
17h00HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta23 - 22Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
17h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda30 - 34Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
19h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja28 - 28TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
19h00AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas30 - 20Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
19h00RK Trimo Trebnje (SLO)RK Trimo Trebnje31 - 36Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
4 September 2022
15h00GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich32 - 23Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (POL)
16h00FTC Budapest (HUN)FTC Budapest38 - 22CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
19h00RK Eurofarm Pelister II (MAC)RK Eurofarm Pelister II24 - 27Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
20h00Drammen HK (NOR)Drammen HK21 - 29Kolstad TrondheimKolstad Trondheim (NOR)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (27/09/2022 - 04/10/2022)

27 September 2022
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille24 - 24Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h45MMTS Kwidzyn (POL)MMTS Kwidzyn25 - 39Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard26 - 21RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (MAC)
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen28 - 24TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
18h45Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK31 - 32Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
18h45KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy32 - 26Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
18h45Steaua MFA Bucuresti (ROU)Steaua MFA Bucuresti33 - 31FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
20h45CF Os Belenenses (POR)CF Os Belenenses20 - 23AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
20h45Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie29 - 25Veszprémi Kézilabda KFTVeszprémi Kézilabda KFT (HUN)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún30 - 27Kolstad TrondheimKolstad Trondheim (NOR)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 22Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm34 - 24GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
4 Oktober 2022
17h00Veszprémi Kézilabda KFT (HUN)Veszprémi Kézilabda KFT31 - 25Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
18h45RK Butel Skopje (MAC)RK Butel Skopje21 - 25Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
18h45Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg33 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe33 - 31Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
18h45Kolstad Trondheim (NOR)Kolstad Trondheim33 - 31 verlengingenBidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h45GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich34 - 30BM BenidormBM Benidorm (ESP)
18h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest35 - 31Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti (ROU)
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus35 - 33Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt37 - 24MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn (POL)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB30 - 26Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas34 - 22CF Os BelenensesCF Os Belenenses (POR)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice35 - 27KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)

Detail van de uitslagen


Groep A (25/10/2022 - 28/02/2023)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Montpellier HB (FRA)84400145116+29
2Frisch Auf Göppingen (GER)64301138116+22
3Kadetten Schaffhausen (SUI)64301124111+13
4Sport Lisboa e Benfica (POR)44202120117+3
5HT Tatran Presov (SVK)04004110141-31
6Veszprémi Kézilabda KFT (HUN)04004121157-36

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen46 - 30Veszprémi Kézilabda KFTVeszprémi Kézilabda KFT (HUN)
20h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov25 - 29Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen28 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
1 November 2022
17h00Veszprémi Kézilabda KFT (HUN)Veszprémi Kézilabda KFT25 - 33Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
18h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica27 - 31Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB41 - 30HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
22 November 2022
20h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov31 - 37Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB35 - 27Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica39 - 35Veszprémi Kézilabda KFTVeszprémi Kézilabda KFT (HUN)
29 November 2022
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen26 - 25Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h45Veszprémi Kézilabda KFT (HUN)Veszprémi Kézilabda KFT31 - 39Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen34 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)

Volgende wedstrijden

28 Februari 2023
18h00Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
18h00Veszprémi Kézilabda KFT (HUN)Veszprémi Kézilabda KFT - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)

Detail van de uitslagen


Groep B (25/10/2022 - 28/02/2023)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Flensburg-Handewitt (GER)64301128117+11
2Pays d'Aix UC HB (FRA)64301123118+5
3Valur Reykjavik (ISL)44202136137-1
4Ystads IF HF (SWE)44202122123-1
5FTC Budapest (HUN)24103138143-5
6BM Benidorm (ESP)24103119128-9

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF29 - 33Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt35 - 30BM BenidormBM Benidorm (ESP)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik43 - 39FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
1 November 2022
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 25Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
18h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest37 - 34Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm29 - 32Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
22 November 2022
18h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB33 - 30FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm27 - 29Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik32 - 37Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
29 November 2022
17h00FTC Budapest (HUN)FTC Budapest32 - 33BM BenidormBM Benidorm (ESP)
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF30 - 26Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB32 - 29Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)

Volgende wedstrijden

28 Februari 2023
18h00FTC Budapest (HUN)FTC Budapest - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h00Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB - BM BenidormBM Benidorm (ESP)
18h00Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF - Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)

Detail van de uitslagen


Groep C (25/10/2022 - 28/02/2023)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nexe Nasice (CRO)84400134107+27
2Fraikin BM Granollers (ESP)64301131114+17
3Skjern (DEN)64301124114+10
4Sporting CP Lisbon (POR)44202126128-2
5Balatonfüredi KSE (HUN)04004108133-25
6Alpla HC Hard (AUT)04004109136-27

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE25 - 30Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
18h45Skjern (DEN)Skjern29 - 30Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 30Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
1 November 2022
18h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers34 - 29Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard27 - 32SkjernSkjern (DEN)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice37 - 23Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
22 November 2022
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE28 - 31SkjernSkjern (DEN)
18h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers38 - 28Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice32 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
29 November 2022
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard24 - 35Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45Skjern (DEN)Skjern32 - 29Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon35 - 32Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)

Volgende wedstrijden

28 Februari 2023
18h00Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard - Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
18h00Skjern (DEN)Skjern - Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
18h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep D (25/10/2022 - 28/02/2023)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Füchse Berlin (GER)84400149110+39
2Skanderborg Aarhus (DEN)84400139110+29
3Bidasoa Irún (ESP)44202117120-3
4RK Eurofarm Pelister (MAC)44202123130-7
5HC Motor Zaporozhye (UKR)04004110134-24
6AA Aguas Santas (POR)0400498132-34

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye27 - 38Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister27 - 30Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún35 - 26AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
1 November 2022
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye31 - 37Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas27 - 29RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin34 - 29Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
22 November 2022
18h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister34 - 43Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas25 - 34Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún26 - 22HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
29 November 2022
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye30 - 33RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus38 - 27Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin34 - 20AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)

Volgende wedstrijden

28 Februari 2023
18h00AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas - Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
18h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
18h00RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (29/03/2023 - 29/05/2023)



Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 7
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 92
    • Thuiszeges : 56 (61 %)
    • Overwinningen uit : 33 (36 %)
    • Gelijke spelen : 3 (3 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (5495 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 59.73
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 30.86
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 28.87
    • Totaal aantal punten : 5495
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 499.55
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Skanderborg Aarhus (DEN)6
    2Flensburg-Handewitt (GER)5
    3Montpellier HB (FRA)5
    4Nexe Nasice (CRO)5
    5Alpla HC Hard (AUT)4
    6Füchse Berlin (GER)4
    Gelijke spelen
    1BM Logroño La Rioja.1
    2Kristianstad IFK (SWE)1
    3Montpellier HB (FRA)1
    4RK Trimo Trebnje (SLO)1
    5Sävehof Partille (SWE.1
    6TBV Lemgo Lippe (GER)1
    Nederlagen
    1AA Aguas Santas (POR)5
    2Veszprémi Ké.5
    3Alpla HC Hard (AUT)4
    4BM Benidorm (ESP)4
    5Balatonfüredi KSE (HU.4
    6FTC Budapest (HUN)4

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden