De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European League Heren - 2022/2023 - Home

Handbal - EHF European League Heren - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF European League Heren 2022/2023 - Home

WinnaarF├╝chse Berlin : Füchse Berlin

Eerste Kwalificatieronde (27/08/2022 - 04/09/2022)

27 Augustus 2022
15h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks22 - 21AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
15h00TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe39 - 34BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
16h00Gornik Zabrze (POL)Gornik Zabrze27 - 19GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
17h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare27 - 36FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
18h00Kolstad Trondheim (NOR)Kolstad Trondheim28 - 26Drammen HKDrammen HK (NOR)
18h30Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK33 - 33RK Trimo TrebnjeRK Trimo Trebnje (SLO)
19h00Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard24 - 21RK Eurofarm Pelister IIRK Eurofarm Pelister II (MAC)
20h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie27 - 23HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
28 Augustus 2022
12h30BM Ciudad Encantada Cuenca (ESP)BM Ciudad Encantada Cuenca26 - 31Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
17h30Savehof Partille IK (SWE)Savehof Partille IK45 - 21AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
3 September 2022
16h00Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg33 - 22BM Ciudad Encantada CuencaBM Ciudad Encantada Cuenca (ESP)
17h00HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta23 - 22Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
17h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda30 - 34Savehof Partille IKSavehof Partille IK (SWE)
19h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja28 - 28TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
19h00AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas30 - 20Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
19h00RK Trimo Trebnje (SLO)RK Trimo Trebnje31 - 36Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
4 September 2022
15h00GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich32 - 23Gornik ZabrzeGornik Zabrze (POL)
16h00FTC Budapest (HUN)FTC Budapest38 - 22CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
19h00RK Eurofarm Pelister II (MAC)RK Eurofarm Pelister II24 - 27Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
20h00Drammen HK (NOR)Drammen HK21 - 29Kolstad TrondheimKolstad Trondheim (NOR)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (27/09/2022 - 04/10/2022)

27 September 2022
18h45Savehof Partille IK (SWE)Savehof Partille IK24 - 24Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h45MMTS Kwidzyn (POL)MMTS Kwidzyn25 - 39Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard26 - 21RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (MAC)
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen28 - 24TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
18h45Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK31 - 32Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
18h45KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy32 - 26RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
18h45Steaua MFA Bucuresti (ROU)Steaua MFA Bucuresti33 - 31FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
20h45CF Os Belenenses (POR)CF Os Belenenses20 - 23AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
20h45Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie29 - 25Fejer-BAL VeszprémFejer-BAL Veszprém (HUN)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún30 - 27Kolstad TrondheimKolstad Trondheim (NOR)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 22Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm34 - 24GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
4 Oktober 2022
17h00Fejer-BAL Veszprém (HUN)Fejer-BAL Veszprém31 - 25Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
18h45RK Butel Skopje (MAC)RK Butel Skopje21 - 25Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
18h45Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg33 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe33 - 31Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
18h45Kolstad Trondheim (NOR)Kolstad Trondheim33 - 31 verlengingenBidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h45GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich34 - 30BM BenidormBM Benidorm (ESP)
18h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest35 - 31Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti (ROU)
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus35 - 33Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt37 - 24MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn (POL)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB30 - 26Savehof Partille IKSavehof Partille IK (SWE)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas34 - 22CF Os BelenensesCF Os Belenenses (POR)
20h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice35 - 27KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)

Detail van de uitslagen


Groep A (25/10/2022 - 28/02/2023)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frisch Auf Göppingen (GER)1610802323274+49
2Montpellier HB (FRA)1610802330295+35
3Kadetten Schaffhausen (SUI)1410703319299+20
4Sport Lisboa e Benfica (POR)810406297289+8
5HT Tatran Presov (SVK)410208279319-40
6Fejer-BAL Veszprém (HUN)210109282354-72

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen46 - 30Fejer-BAL VeszprémFejer-BAL Veszprém (HUN)
20h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov25 - 29Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen28 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
1 November 2022
17h00Fejer-BAL Veszprém (HUN)Fejer-BAL Veszprém25 - 33Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
18h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica27 - 31Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB41 - 30HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
22 November 2022
20h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov31 - 37Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB35 - 27Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica39 - 35Fejer-BAL VeszprémFejer-BAL Veszprém (HUN)
29 November 2022
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen26 - 25Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h45Fejer-BAL Veszprém (HUN)Fejer-BAL Veszprém31 - 39Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen34 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
6 December 2022
17h00Fejer-BAL Veszprém (HUN)Fejer-BAL Veszprém30 - 28HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica24 - 26Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
20h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen24 - 25Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
13 December 2022
18h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov22 - 20Fejer-BAL VeszprémFejer-BAL Veszprém (HUN)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen30 - 35Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB33 - 27Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
7 Februari 2023
17h00Fejer-BAL Veszprém (HUN)Fejer-BAL Veszprém23 - 40Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
18h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica35 - 28HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB40 - 36Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
14 Februari 2023
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen31 - 29Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov35 - 27Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen38 - 32Fejer-BAL VeszprémFejer-BAL Veszprém (HUN)
21 Februari 2023
18h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov26 - 28Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
18h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica27 - 28Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB34 - 30Fejer-BAL VeszprémFejer-BAL Veszprém (HUN)
28 Februari 2023
17h00Fejer-BAL Veszprém (HUN)Fejer-BAL Veszprém26 - 35Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen27 - 25Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen38 - 30HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)

Detail van de uitslagen


Groep B (25/10/2022 - 28/02/2023)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Flensburg-Handewitt (GER)1710811327280+47
2Valur Reykjavik (ISL)1110514338328+10
3Ystads IF HF (SWE)1110514317316+1
4FTC Budapest (HUN)910334318328-10
5Pays d'Aix UC HB (FRA)810406305313-8
6BM Benidorm (ESP)410208295335-40

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF29 - 33Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt35 - 30BM BenidormBM Benidorm (ESP)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik43 - 39FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
1 November 2022
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 25Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
18h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest37 - 34Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm29 - 32Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
22 November 2022
18h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB33 - 30FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm27 - 29Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik32 - 37Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
29 November 2022
17h00FTC Budapest (HUN)FTC Budapest32 - 33BM BenidormBM Benidorm (ESP)
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF30 - 26Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB32 - 29Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
6 December 2022
18h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest33 - 33Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
18h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB34 - 36Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm32 - 38Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
13 December 2022
18h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm33 - 32Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik29 - 32Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt42 - 30FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
7 Februari 2023
18h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest28 - 25Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF36 - 30BM BenidormBM Benidorm (ESP)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt33 - 30Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
14 Februari 2023
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF35 - 35FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB21 - 29Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik35 - 29BM BenidormBM Benidorm (ESP)
21 Februari 2023
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 23Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
20h45BM Benidorm (ESP)BM Benidorm23 - 27FTC BudapestFTC Budapest (HUN)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik40 - 31Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
28 Februari 2023
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF33 - 35Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
20h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest27 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB39 - 29BM BenidormBM Benidorm (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep C (25/10/2022 - 28/02/2023)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Nexe Nasice (CRO)1610802311281+30
2Sporting CP Lisbon (POR)1410703312296+16
3Fraikin BM Granollers (ESP)1310613317301+16
4Skjern Handbold (DEN)1010505294284+10
5Alpla HC Hard (AUT)410127270300-30
6Balatonfüredi KSE (HUN)310118274316-42

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE25 - 30Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
18h45Skjern Handbold (DEN)Skjern Handbold29 - 30RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 30Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
1 November 2022
18h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers34 - 29Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard27 - 32Skjern HandboldSkjern Handbold (DEN)
20h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice37 - 23Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
22 November 2022
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE28 - 31Skjern HandboldSkjern Handbold (DEN)
18h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers38 - 28Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
20h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice32 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
29 November 2022
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard24 - 35RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
20h45Skjern Handbold (DEN)Skjern Handbold32 - 29Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon35 - 32Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
6 December 2022
18h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice39 - 36Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
20h45Skjern Handbold (DEN)Skjern Handbold28 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard30 - 30Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
13 December 2022
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE27 - 26Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
20h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers25 - 22RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon28 - 24Skjern HandboldSkjern Handbold (DEN)
7 Februari 2023
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard26 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice29 - 28Skjern HandboldSkjern Handbold (DEN)
20h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers33 - 30Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
14 Februari 2023
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE28 - 31RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
20h45Skjern Handbold (DEN)Skjern Handbold27 - 23Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon38 - 31Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
21 Februari 2023
18h45Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE25 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers34 - 31Skjern HandboldSkjern Handbold (DEN)
20h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice22 - 29Alpla HC HardAlpla HC Hard (AUT)
28 Februari 2023
18h45Skjern Handbold (DEN)Skjern Handbold32 - 26Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
20h45Alpla HC Hard (AUT)Alpla HC Hard27 - 27Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon28 - 34RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep D (25/10/2022 - 28/02/2023)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Füchse Berlin (GER)20101000343266+77
2Skanderborg Aarhus (DEN)1410703307276+31
3Bidasoa Irún (ESP)910415295296-1
4HC Motor Zaporozhye (UKR)710316280305-25
5RK Eurofarm Pelister (MAC)610226271303-32
6AA Aguas Santas (POR)410127252302-50

Laatste wedstrijden

25 Oktober 2022
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye27 - 38Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister27 - 30Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún35 - 26AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
1 November 2022
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye31 - 37Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas27 - 29RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin34 - 29Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
22 November 2022
18h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister34 - 43Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas25 - 34Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún26 - 22HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
29 November 2022
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye30 - 33RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus38 - 27Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin34 - 20AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
6 December 2022
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin30 - 24Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas26 - 26HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún32 - 20RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
13 December 2022
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus28 - 29Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye30 - 24AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister29 - 29Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
7 Februari 2023
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus24 - 22RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin32 - 24HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas28 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
14 Februari 2023
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus33 - 30HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister27 - 27AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún32 - 40Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
21 Februari 2023
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye33 - 31Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
20h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus33 - 26AA Aguas SantasAA Aguas Santas (POR)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin34 - 25RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
28 Februari 2023
20h45AA Aguas Santas (POR)AA Aguas Santas23 - 29Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister25 - 27HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún29 - 26Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (21/03/2023 - 28/05/2023)


Achtste finales
21 Maart 2023
18h45Skjern Handbold (DEN)Skjern Handbold23 - 28Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye23 - 27RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica26 - 39Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik29 - 36Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
20h45FTC Budapest (HUN)FTC Budapest30 - 36Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún30 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers32 - 34Skanderborg AarhusSkanderborg Aarhus (DEN)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen38 - 32Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
28 Maart 2023
18h45Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF25 - 27Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
18h45Skanderborg Aarhus (DEN)Skanderborg Aarhus25 - 30Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
18h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice27 - 29HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt33 - 28Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
20h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen33 - 31Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon34 - 28Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin38 - 32Skjern HandboldSkjern Handbold (DEN)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB43 - 29FTC BudapestFTC Budapest (HUN)

Kwartfinales
11 April 2023
18h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers30 - 31Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen37 - 33Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen32 - 23RK Nexe NasiceRK Nexe Nasice (CRO)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon32 - 32Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18 April 2023
18h45RK Nexe Nasice (CRO)RK Nexe Nasice27 - 31Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin30 - 24Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt27 - 35Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB31 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)

Halve Finale
27 Mei 2023
15h30 in FlensburgFüchse Berlin (GER)Füchse Berlin35 - 25Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h00 in FlensburgFraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers31 - 29Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)

Om 3e/4e plaats
28 Mei 2023
15h30 in FlensburgFrisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen33 - 29Montpellier HBMontpellier HB (FRA)

Finale
28 Mei 2023
18h00 in FlensburgFüchse Berlin (GER)Füchse Berlin36 - 31Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 7
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 192
    • Thuiszeges : 112 (58 %)
    • Overwinningen uit : 68 (35 %)
    • Gelijke spelen : 12 (7 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (10741 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 59.77
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 30.67
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 29.09
    • Totaal aantal punten : 11475
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 1043.18
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Füchse Berlin (GER)15
    2Frisch Auf Göppingen .14
    3Flensburg-Handewitt (GER)13
    4Montpellier HB (FRA)12
    5Kadetten Schaffhausen (SUI.10
    6RK Nexe Nasice (CRO)10
    Gelijke spelen
    1FTC Budapest (HUN)3
    2AA Aguas Santas (POR)2
    3Alpla HC Hard (AUT)2
    4Montpellier HB (FRA)2
    5RK Eurofarm Pelister (MAC)2
    6BM Logroño La Rioja.1
    Nederlagen
    1Fejer-BAL Veszprém .10
    2BM Benidorm (ESP)9
    3AA Aguas Santas (POR)8
    4Balatonfüredi KSE (HU.8
    5HT Tatran Presov (SVK)8
    6Sport Lisboa e Benfica (PO.8

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden