De site voor alle sporten

Menu
Sport Lisboa e Benfica

Handbal - Sport Lisboa e Benfica

PortugalPortugal - Lisboa

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Sport Lisboa e Benfica - Uitslagen

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de60231814699552+147
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de32121002390286+104
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de2811812309266+43
31 Augustus 2019 - 20h00
Speeldag 1
Academica da Maia/ISMAI (10)Academica da Maia/ISMAI25 - 27Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (5)
4 September 2019 - 21h30
Speeldag 2
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica29 - 22ABC BragaABC Braga (11)
7 September 2019 - 16h00
Speeldag 3
Sport Lisboa e Benfica (4)Sport Lisboa e Benfica28 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
14 September 2019 - 19h00
Speeldag 4
AA Avanca (10)AA Avanca27 - 33Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
21 September 2019 - 16h00
Speeldag 5
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica30 - 19Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (10)
28 September 2019 - 16h00
Speeldag 6
AA Águas Santas (9)AA Águas Santas21 - 30Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
12 Oktober 2019 - 16h00
Speeldag 8
CF Os Belenenses (8)CF Os Belenenses26 - 30Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
16 Oktober 2019 - 21h00
Speeldag 7
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica33 - 25Vitória FCVitória FC (14)
19 Oktober 2019 - 19h30
Speeldag 9
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica37 - 24FC GaiaFC Gaia (8)
31 Oktober 2019 - 23h30
Speeldag 10
SC Horta (12)SC Horta25 - 29Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
6 November 2019 - 21h00
Speeldag 11
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica23 - 33FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (2)
12 November 2019 - 21h00
Speeldag 13
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica39 - 18Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff (9)
27 November 2019 - 21h30
Speeldag 12
Boavista FC Andebol (13)Boavista FC Andebol17 - 25Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
30 November 2019 - 16h00
Speeldag 14
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica35 - 22Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI (4)
4 December 2019 - 22h00
Speeldag 15
ABC Braga (5)ABC Braga28 - 27Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
7 December 2019 - 16h00
Speeldag 16
Sporting CP Lisbon (1)Sporting CP Lisbon26 - 21Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
11 December 2019 - 20h30
Speeldag 17
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica38 - 26AA AvancaAA Avanca (11)
14 December 2019 - 16h00
Speeldag 18
Madeira Andebol SAD (6)Madeira Andebol SAD27 - 29Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
17 December 2019 - 21h30
Speeldag 19
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica28 - 24AA Águas SantasAA Águas Santas (5)
21 December 2019 - 16h00
Speeldag 20
Vitória FC (14)Vitória FC14 - 28Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
1 Februari 2020 - 16h00
Speeldag 21
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica38 - 31CF Os BelenensesCF Os Belenenses (4)
5 Februari 2020 - 21h00
Speeldag 22
FC Gaia (4)FC Gaia30 - 30Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
19 Februari 2020 - 20h30
Speeldag 25
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica32 - 12Boavista FC AndebolBoavista FC Andebol (13)
22 Februari 2020 - 19h00
Speeldag 24
FC Porto/Vitalis (2)FC Porto/Vitalis - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
3 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 23
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica - SC HortaSC Horta (12)
7 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 26
Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica

EHF Cup Heren - Groep A - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste422006250+12
9 Februari 2020 - 15h00
Groep A
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) (2)Bjerringbro-Silkeborg24 - 33Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (1)
15 Februari 2020 - 17h15
Groep A
Sport Lisboa e Benfica (1)Sport Lisboa e Benfica29 - 26MT MelsungenMT Melsungen (GER) (3)
22 Februari 2020 - 17h00
Groep A
Sport Lisboa e Benfica (1)Sport Lisboa e Benfica - Gwardia OpoleGwardia Opole (POL) (4)
29 Februari 2020 - 20h00
Groep A
Gwardia Opole (POL) (4)Gwardia Opole - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (1)
21 Maart 2020 - 18h00
Groep A
Sport Lisboa e Benfica (1)Sport Lisboa e Benfica - Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN) (2)
28 Maart 2020 - 20h00
Groep A
MT Melsungen (GER) (3)MT Melsungen - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (1)

EHF Cup Heren - Derde Kwalificatieronde - 2019/2020

16 November 2019 - 18h00
Derde Kwalificatieronde
Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice30 - 26Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
23 November 2019 - 19h00
Derde Kwalificatieronde
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica28 - 24Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)

EHF Cup Heren - Tweede Kwalificatieronde - 2019/2020

5 Oktober 2019 - 18h00
Tweede Kwalificatieronde
Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica29 - 28Dubrava ZagrebDubrava Zagreb (CRO)
6 Oktober 2019 - 17h30
Tweede Kwalificatieronde
Dubrava Zagreb (CRO)Dubrava Zagreb16 - 34Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden