De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European League Heren - 2021/2022 - Home

Handbal - EHF European League Heren - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF European League Heren 2021/2022 - Home

WinnaarSport Lisboa e Benfica : Sport Lisboa e Benfica

Eerste Kwalificatieronde (27/08/2021 - 05/09/2021)

27 Augustus 2021
18h00RK Trimo Trebnje (SLO)RK Trimo Trebnje31 - 25Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
28 Augustus 2021
12h00Maccabi Rishon Le Zion (ISR)Maccabi Rishon Le Zion26 - 29CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg22 - 23Ystads IF HFYstads IF HF (SWE)
15h00Csurgói KK (HUN)Csurgói KK23 - 27HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
17h00KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy29 - 21MRK SesveteMRK Sesvete (CRO)
18h00HC Kriens-Luzern (SUI)HC Kriens-Luzern23 - 31Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko33 - 29GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
18h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen38 - 22Spor Toto SKSpor Toto SK (TUR)
19h00HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard23 - 27FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
19h00AA Águas Santas (POR)AA Águas Santas26 - 26BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
29 Augustus 2021
12h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow29 - 23Maccabi Rishon Le ZionMaccabi Rishon Le Zion (ISR)
15h00Spor Toto SK (TUR)Spor Toto SK22 - 42Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
16h30Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE27 - 25MalmöMalmö (SWE)
17h00Górnik Zabrze (POL)Górnik Zabrze19 - 29ØIF Arendal EliteØIF Arendal Elite (NOR)
17h30Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad26 - 20Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
31 Augustus 2021
19h00SPR Tarnów (POL)SPR Tarnów23 - 28Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
1 September 2021
19h00Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice32 - 28SPR TarnówSPR Tarnów (POL)
3 September 2021
19h00RK Porec (CRO)RK Porec18 - 22Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
19h00Tinex Prolet Skopje (MAC)Tinex Prolet Skopje21 - 36Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
4 September 2021
14h00Ystads IF HF (SWE)Ystads IF HF25 - 27Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
16h00GOG Gudme (DEN)GOG Gudme36 - 25Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
16h30Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica29 - 18HC Kriens-LuzernHC Kriens-Luzern (SUI)
17h30Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers27 - 29Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (MAC)
18h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik22 - 21RK PorecRK Porec (CRO)
18h00FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse39 - 32HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)
19h00MRK Sesvete (CRO)MRK Sesvete25 - 37KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)
19h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja34 - 28AA Águas SantasAA Águas Santas (POR)
19h30Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen34 - 23Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad (SRB)
5 September 2021
16h30Malmö (SWE)Malmö22 - 20Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
17h00ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite28 - 29Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (POL)
17h00HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta31 - 28Csurgói KKCsurgói KK (HUN)
18h00Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro35 - 28RK Trimo TrebnjeRK Trimo Trebnje (SLO)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (21/09/2021 - 28/09/2021)

21 September 2021
18h45KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy24 - 32Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
18h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock24 - 14HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
18h45ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite27 - 27Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme30 - 24Mors-Thy HåndboldMors-Thy Håndbold (DEN)
18h45Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 31Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h45Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg33 - 27Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen36 - 33Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
18h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard36 - 29CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
20h45Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik26 - 27TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
20h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse30 - 24MalmöMalmö (SWE)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 25Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja34 - 30Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
28 September 2021
18h45Malmö (SWE)Malmö25 - 29FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
18h45HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta26 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
18h45Mors-Thy Håndbold (DEN)Mors-Thy Håndbold27 - 27GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
18h45Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro28 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow29 - 29USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)
18h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice32 - 26Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin33 - 29KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)
18h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB40 - 22ØIF Arendal EliteØIF Arendal Elite (NOR)
20h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe27 - 21Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
20h45Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers27 - 32Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20h45Ademar Leon (ESP)Ademar Leon28 - 27BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica33 - 28Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)

Detail van de uitslagen


Groep A (19/10/2021 - 08/03/2022)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SPR Wisla Plock (POL)1810901311258+53
2Füchse Berlin (GER)1610802314269+45
3FENIX Toulouse (FRA)1310613292265+27
4Bidasoa Irún (ESP)7103162862860
5HT Tatran Presov (SVK)410208240308-68
6Pfadi Winterthur (SUI)210109271328-57

Laatste wedstrijden

19 Oktober 2021
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin32 - 30FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
20h45Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur23 - 35SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
20h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov27 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
26 Oktober 2021
18h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock33 - 29FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún32 - 28Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin36 - 23HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
16 November 2021
18h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov29 - 33Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún24 - 26FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
20h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock24 - 28Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
23 November 2021
20h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov23 - 27Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse24 - 30SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
30 November 2021
20h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse34 - 20HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin35 - 29Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
7 December 2021
18h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov19 - 31FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún28 - 29SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
14 December 2021
18h45Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur23 - 37Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
16 December 2021
18h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock33 - 26Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
8 Februari 2022
18h45Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur27 - 30Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
15 Februari 2022
18h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse28 - 27Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
18h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock35 - 27Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún33 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
22 Februari 2022
18h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov15 - 29SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin35 - 23Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
20h45Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur27 - 30FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
1 Maart 2022
18h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse34 - 27Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún32 - 35Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock33 - 29HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
8 Maart 2022
18h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse26 - 26Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h45Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur27 - 31HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin29 - 30SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)

Detail van de uitslagen


Groep B (19/10/2021 - 08/03/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1GOG Gudme (DEN)1510712340297+43
2Sport Lisboa e Benfica (POR)1510712336311+25
3Nantes HBC (FRA)1310532304266+38
4TBV Lemgo Lippe (GER)1210523319312+7
5Riihimäki Cocks (FIN)310118257331-74
6Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)210109239278-39

Laatste wedstrijden

19 Oktober 2021
18h45Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks28 - 40Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h45Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov32 - 39GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
20h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe29 - 30Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
26 Oktober 2021
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme46 - 30Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC27 - 28TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica38 - 35Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
16 November 2021
18h45Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov28 - 30TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
18h45Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks32 - 37Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC27 - 24GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
23 November 2021
18h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica25 - 33GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
18h45Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov31 - 35Nantes HBCNantes HBC (FRA)
20h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe39 - 30Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
30 November 2021
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme29 - 29Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe30 - 27Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica37 - 23Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
7 December 2021
18h45Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks27 - 33Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme34 - 28TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC33 - 33Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
15 Februari 2022
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme27 - 26Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica35 - 30TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC36 - 25Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
22 Februari 2022
18h45Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks23 - 34GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
18h45Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov27 - 32Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
20h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe37 - 37Nantes HBCNantes HBC (FRA)
1 Maart 2022
18h45Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks29 - 29TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme39 - 38Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC10 - 0 (forfait)Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
8 Maart 2022
18h45Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov0 - 10 (forfait)Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
18h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe39 - 35GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica31 - 30Nantes HBCNantes HBC (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep C (19/10/2021 - 08/03/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SC Magdeburg (GER)1910910317267+50
2Sävehof Partille (SWE)1210604313297+16
3Nexe Nasice (CRO)1010505295300-5
4RK Gorenje Velenje (SLO)910415284306-22
5BM Logroño La Rioja (ESP)710316307317-10
6Pays d'Aix UC HB (FRA)310118290319-29

Laatste wedstrijden

19 Oktober 2021
18h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje27 - 31SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille43 - 31BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB29 - 30Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
26 Oktober 2021
18h45SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg31 - 27Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
18h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice39 - 31Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja31 - 26RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
16 November 2021
18h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB25 - 30Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje34 - 28Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja29 - 29SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
23 November 2021
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB26 - 26RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice31 - 30BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
30 November 2021
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille33 - 31Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja31 - 33SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice31 - 23RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
7 December 2021
18h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje31 - 35Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
20h45SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg32 - 26Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja33 - 26Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
14 December 2021
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille26 - 29SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
15 Februari 2022
18h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice33 - 29Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
18h45SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg34 - 24RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja29 - 30Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
22 Februari 2022
18h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB28 - 39SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille33 - 23Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje32 - 31BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
1 Maart 2022
18h45SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg31 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje33 - 32Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)
20h45BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja31 - 30Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
8 Maart 2022
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille27 - 28RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice24 - 28SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
20h45Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HB37 - 31BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep D (19/10/2021 - 08/03/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Eurofarm Pelister (MAC)1210523271248+23
2USAM Nîmes Gard (FRA)1210523290274+16
3Sporting CP Lisbon (POR)1110514290279+11
4Kadetten Schaffhausen (SUI)1110433282277+5
5AEK Athens (GRE)810406274283-9
6Tatabanya KC (HUN)610307254300-46

Laatste wedstrijden

19 Oktober 2021
18h45AEK Athens (GRE)AEK Athens34 - 26Tatabanya KCTatabanya KC (HUN)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister21 - 26USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon29 - 28Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
26 Oktober 2021
18h45Tatabanya KC (HUN)Tatabanya KC23 - 37Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard26 - 27AEK AthensAEK Athens (GRE)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen28 - 28RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
16 November 2021
18h45AEK Athens (GRE)AEK Athens27 - 30RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
18h45Tatabanya KC (HUN)Tatabanya KC31 - 23Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard33 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
23 November 2021
18h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister33 - 20Tatabanya KCTatabanya KC (HUN)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen25 - 25USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 30AEK AthensAEK Athens (GRE)
30 November 2021
18h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard24 - 22Tatabanya KCTatabanya KC (HUN)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen30 - 26AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon27 - 27RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
7 December 2021
18h45AEK Athens (GRE)AEK Athens28 - 31Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
18h45Tatabanya KC (HUN)Tatabanya KC30 - 38USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)
20h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister31 - 25Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
15 Februari 2022
18h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard25 - 23RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
18h45Tatabanya KC (HUN)Tatabanya KC25 - 24AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen26 - 24Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
22 Februari 2022
18h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister27 - 26Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
18h45AEK Athens (GRE)AEK Athens34 - 30USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon34 - 26Tatabanya KCTatabanya KC (HUN)
1 Maart 2022
18h45AEK Athens (GRE)AEK Athens25 - 24Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45Tatabanya KC (HUN)Tatabanya KC25 - 21RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
20h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard33 - 33Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
8 Maart 2022
18h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister30 - 19AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen32 - 26Tatabanya KCTatabanya KC (HUN)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon32 - 30USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (29/03/2022 - 29/05/2022)


Achtste finales
29 Maart 2022
18h45TBV Lemgo Lippe (GER)TBV Lemgo Lippe28 - 31SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
18h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice29 - 26RK Eurofarm PelisterRK Eurofarm Pelister (MAC)
18h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje29 - 22USAM Nîmes GardUSAM Nîmes Gard (FRA)
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen32 - 26Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC25 - 24Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h45Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún28 - 30GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon29 - 29SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
20h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse38 - 34Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
5 April 2022
18h45RK Eurofarm Pelister (MAC)RK Eurofarm Pelister21 - 22Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
18h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock28 - 28TBV Lemgo LippeTBV Lemgo Lippe (GER)
18h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin30 - 33Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme33 - 31Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h45Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille34 - 28Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
18h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica36 - 30FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
20h45USAM Nîmes Gard (FRA)USAM Nîmes Gard35 - 30RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
20h45SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg36 - 35Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)

Kwartfinales
26 April 2022
18h45Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen31 - 33SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC25 - 28SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
20h45Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice32 - 27GOG GudmeGOG Gudme (DEN)
20h45Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica36 - 29RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
3 Mei 2022
18h45RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje27 - 27Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
18h45GOG Gudme (DEN)GOG Gudme37 - 37Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg30 - 28Nantes HBCNantes HBC (FRA)
20h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock35 - 22Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)

Halve Finale
28 Mei 2022
16h00 in LisboaSC Magdeburg (GER)SC Magdeburg34 - 29Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
18h30 in LisboaSport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica26 - 19SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)

Om 3e/4e plaats
29 Mei 2022
16h30 in LisboaSPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock27 - 22Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)

Finale
29 Mei 2022
19h00 in LisboaSport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica40 - 39 verlengingen (32-32, 8-7)SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 7
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 204
    • Thuiszeges : 116 (57 %)
    • Overwinningen uit : 68 (33 %)
    • Gelijke spelen : 20 (10 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (11023 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 57.56
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 29.53
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 28.03
    • Totaal aantal punten : 11743
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 1067.55
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1SPR Wisla Plock (POL)14
    2Sport Lisboa e Benfica (PO.14
    3SC Magdeburg (GER)13
    4FENIX Toulouse (FRA)11
    5GOG Gudme (DEN)11
    6Nexe Nasice (CRO)11
    Gelijke spelen
    1GOG Gudme (DEN)3
    2Kadetten Schaffhausen (SUI.3
    3Nantes HBC (FRA)3
    4Sport Lisboa e Benfica (PO.3
    5TBV Lemgo Lippe (GER)3
    6USAM Nîmes Gard (FRA.3
    Nederlagen
    1Chehovskie Medvedi, Chekho.9
    2Pfadi Winterthur (SUI)9
    3Bidasoa Irún (ESP)8
    4HT Tatran Presov (SVK)8
    5Nexe Nasice (CRO)8
    6Pays d'Aix UC HB (FRA)8

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden