De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2021/2022 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Borussia Dortmund
  • Brest Bretagne HB
  • Buducnost Podgorica
  • CSKA Moscou
  • CSM Bucuresti
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Odense
  • Kastamonu Belediyesi GSK
  • Metz Handball
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • Sävehof Partille
  • Team Esbjerg
  • Vipers Kristiansand

Home

Champions League Dames 2021/2022 - Home

Groep A (11/09/2021 - 19/02/2022)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Team Esbjerg (DEN)138611229195+34
2Rostov-Don (RUS)128602212187+25
3FTC R-C-H Budapest (HUN)128521219212+7
4CSM Bucuresti (ROU)88404225209+16
5Brest Bretagne HB (FRA)88404222209+13
6Borussia Dortmund (GER)78314229223+6
7Buducnost Podgorica (MNE)28107189236-47
8PV Koprivnica (CRO)28107194248-54
11 September 2021
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund25 - 25FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don26 - 24Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
12 September 2021
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg22 - 21CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
18 September 2021
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti27 - 30Rostov-DonRostov-Don (RUS)
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest33 - 27PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB26 - 23Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
19 September 2021
16h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica29 - 34Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
25 September 2021
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don19 - 20FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund30 - 27Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica31 - 36CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
26 September 2021
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg35 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16 Oktober 2021
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg31 - 31FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB35 - 22PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17 Oktober 2021
16h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica19 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund22 - 25CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
23 Oktober 2021
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 27Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don37 - 27Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica26 - 27Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
24 Oktober 2021
14h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti30 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
30 Oktober 2021
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti29 - 30Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica26 - 30FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
31 Oktober 2021
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg25 - 18Rostov-DonRostov-Don (RUS)
14h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund38 - 14PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
13 November 2021
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest31 - 30CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica22 - 23Rostov-DonRostov-Don (RUS)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB25 - 21Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
14 November 2021
14h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund29 - 32Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
20 November 2021
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti27 - 21FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don34 - 23PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica30 - 28Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
21 November 2021
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg34 - 24Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
8 Januari 2022
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
17h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
17h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
15 Januari 2022
17h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
22 Januari 2022
17h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
17h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
17h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
5 Februari 2022
17h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
12 Februari 2022
17h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
17h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
17h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
19 Februari 2022
17h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
17h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)

Detail van de uitslagen


Groep B (11/09/2021 - 19/02/2022)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)168800278193+85
2Metz Handball (FRA)128602228201+27
3Vipers Kristiansand (NOR)108503234215+19
4CSKA Moscou (RUS)98413207208-1
5HC Odense (DEN)88404223222+1
6RK Krim Ljubljana (SLO)58215201207-6
7Sävehof Partille (SWE)48206209261-52
8Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)08008188261-73
11 September 2021
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC35 - 29Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
12 September 2021
14h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille29 - 28RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK25 - 31HC OdenseHC Odense (DEN)
18 September 2021
16h00HC Odense (DEN)HC Odense21 - 27Metz HandballMetz Handball (FRA)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand34 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
19 September 2021
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou34 - 27Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
25 September 2021
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK23 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
26 September 2021
16h00Metz Handball (FRA)Metz Handball23 - 18Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille31 - 37HC OdenseHC Odense (DEN)
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC32 - 22CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16 Oktober 2021
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand39 - 25Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
17 Oktober 2021
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou29 - 28Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense26 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana28 - 29Metz HandballMetz Handball (FRA)
23 Oktober 2021
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand24 - 27CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball29 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
24 Oktober 2021
16h00HC Odense (DEN)HC Odense26 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille28 - 26Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
30 Oktober 2021
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC41 - 19Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 27Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
31 Oktober 2021
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK20 - 30Metz HandballMetz Handball (FRA)
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou21 - 28HC OdenseHC Odense (DEN)
13 November 2021
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC37 - 20Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
14 November 2021
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou21 - 21RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense27 - 32Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille28 - 31Metz HandballMetz Handball (FRA)
17 November 2021
20h45Metz Handball (FRA)Metz Handball24 - 32CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
20 November 2021
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana24 - 21CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
18h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK22 - 38Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand31 - 27HC OdenseHC Odense (DEN)
21 November 2021
16h00Metz Handball (FRA)Metz Handball35 - 21Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
8 Januari 2022
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
17h00HC Odense (DEN)HC Odense - CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
17h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15 Januari 2022
17h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - Metz HandballMetz Handball (FRA)
17h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - HC OdenseHC Odense (DEN)
22 Januari 2022
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
17h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - HC OdenseHC Odense (DEN)
5 Februari 2022
17h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
17h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - Metz HandballMetz Handball (FRA)
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
17h00HC Odense (DEN)HC Odense - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
12 Februari 2022
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - HC OdenseHC Odense (DEN)
17h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK - CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
19 Februari 2022
17h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou - Metz HandballMetz Handball (FRA)
17h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
17h00HC Odense (DEN)HC Odense - Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (06/03/2022 - 30/05/2022)



Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden