De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2021/2022 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Borussia Dortmund
  • Brest Bretagne HB
  • Buducnost Podgorica
  • CSKA Moscou
  • CSM Bucuresti
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Odense
  • Kastamonu Belediyesi GSK
  • Metz Handball
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • Sävehof Partille
  • Team Esbjerg
  • Vipers Kristiansand

Home

Champions League Dames 2021/2022 - Home

Groep A (11/09/2021 - 20/02/2022)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Team Esbjerg (DEN)23141031412346+66
2Rostov-Don (RUS)21141013362302+60
3FTC R-C-H Budapest (HUN)1914833378372+6
4Brest Bretagne HB (FRA)1714815392365+27
5CSM Bucuresti (ROU)1514716365342+23
6Borussia Dortmund (GER)914419391399-8
7Buducnost Podgorica (MNE)6143011337407-70
8PV Koprivnica (CRO)2141013334438-104

Laatste wedstrijden

11 September 2021
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund25 - 25FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don26 - 24Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
12 September 2021
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg22 - 21CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
18 September 2021
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti27 - 30Rostov-DonRostov-Don (RUS)
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest33 - 27PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB26 - 23Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
19 September 2021
16h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica29 - 34Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
25 September 2021
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don19 - 20FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund30 - 27Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica31 - 36CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
26 September 2021
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg35 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16 Oktober 2021
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg31 - 31FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB35 - 22PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17 Oktober 2021
16h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica19 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund22 - 25CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
23 Oktober 2021
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 27Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don37 - 27Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica26 - 27Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
24 Oktober 2021
14h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti30 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
30 Oktober 2021
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti29 - 30Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica26 - 30FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
31 Oktober 2021
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg25 - 18Rostov-DonRostov-Don (RUS)
14h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund38 - 14PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
13 November 2021
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest31 - 30CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica22 - 23Rostov-DonRostov-Don (RUS)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB25 - 21Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
14 November 2021
14h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund29 - 32Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
20 November 2021
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti27 - 21FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don34 - 23PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica30 - 28Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
21 November 2021
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg34 - 24Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
8 Januari 2022
16h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 26FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don25 - 27Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
9 Januari 2022
14h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica24 - 32Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
15 Januari 2022
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica20 - 28CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
18h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund25 - 31Rostov-DonRostov-Don (RUS)
19 Januari 2022
20h45Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB24 - 21CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
22 Januari 2022
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti33 - 29Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
23 Januari 2022
14h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica28 - 39Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg33 - 27FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
29 Januari 2022
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg30 - 17PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
20h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB30 - 25FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
5 Februari 2022
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest25 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
16h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB31 - 25Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica25 - 36Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
6 Februari 2022
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti29 - 21PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
12 Februari 2022
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don10 - 0 (forfait)CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
13 Februari 2022
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg28 - 28Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund30 - 34Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16 Februari 2022
17h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 33FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
19 Februari 2022
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest23 - 21Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB18 - 29Rostov-DonRostov-Don (RUS)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica27 - 21PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
20 Februari 2022
14h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti29 - 29Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep B (11/09/2021 - 20/02/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)26141301471354+117
2Vipers Kristiansand (NOR)20141004435370+65
3Metz Handball (FRA)1914914413375+38
4CSKA Moscou (RUS)1614725375372+3
5HC Odense (DEN)1514716405386+19
6RK Krim Ljubljana (SLO)1014428362381-19
7Sävehof Partille (SWE)6143011351461-110
8Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)0140014349462-113

Laatste wedstrijden

11 September 2021
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC35 - 29Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
12 September 2021
14h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille29 - 28RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK25 - 31HC OdenseHC Odense (DEN)
18 September 2021
16h00HC Odense (DEN)HC Odense21 - 27Metz HandballMetz Handball (FRA)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand34 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
19 September 2021
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou34 - 27Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
25 September 2021
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK23 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
26 September 2021
16h00Metz Handball (FRA)Metz Handball23 - 18Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille31 - 37HC OdenseHC Odense (DEN)
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC32 - 22CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16 Oktober 2021
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand39 - 25Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
17 Oktober 2021
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou29 - 28Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense26 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana28 - 29Metz HandballMetz Handball (FRA)
23 Oktober 2021
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand24 - 27CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball29 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
24 Oktober 2021
16h00HC Odense (DEN)HC Odense26 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille28 - 26Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
30 Oktober 2021
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC41 - 19Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 27Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
31 Oktober 2021
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK20 - 30Metz HandballMetz Handball (FRA)
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou21 - 28HC OdenseHC Odense (DEN)
13 November 2021
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC37 - 20Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
14 November 2021
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou21 - 21RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense27 - 32Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille28 - 31Metz HandballMetz Handball (FRA)
17 November 2021
20h45Metz Handball (FRA)Metz Handball24 - 32CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
20 November 2021
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana24 - 21CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
18h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK22 - 38Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand31 - 27HC OdenseHC Odense (DEN)
21 November 2021
16h00Metz Handball (FRA)Metz Handball35 - 21Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
9 Januari 2022
16h00HC Odense (DEN)HC Odense27 - 27CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille23 - 42Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
15 Januari 2022
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC39 - 30Metz HandballMetz Handball (FRA)
16 Januari 2022
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana19 - 24HC OdenseHC Odense (DEN)
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou28 - 32Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
19 Januari 2022
18h45Metz Handball (FRA)Metz Handball33 - 25Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
18h45Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC40 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
22 Januari 2022
18h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK24 - 35Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
23 Januari 2022
14h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille23 - 32CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC27 - 26HC OdenseHC Odense (DEN)
29 Januari 2022
12h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK26 - 29Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
5 Februari 2022
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana36 - 28Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand25 - 31Metz HandballMetz Handball (FRA)
6 Februari 2022
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou23 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense37 - 24Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
9 Februari 2022
18h45Metz Handball (FRA)Metz Handball27 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
12 Februari 2022
16h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand37 - 20RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball38 - 31HC OdenseHC Odense (DEN)
13 Februari 2022
14h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK29 - 31CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille25 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
19 Februari 2022
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand30 - 29Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
20 Februari 2022
14h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana32 - 18Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou27 - 26Metz HandballMetz Handball (FRA)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense37 - 29Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (26/03/2022 - 04/06/2022)


Achtste finales
26 Maart 2022
12h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti10 - 0 (forfait)CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana33 - 26FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund22 - 30Metz HandballMetz Handball (FRA)
27 Maart 2022
16h00HC Odense (DEN)HC Odense25 - 24Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
2 April 2022
12h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou0 - 10 (forfait)CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest26 - 22RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball32 - 19Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
3 April 2022
16h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB29 - 26HC OdenseHC Odense (DEN)

Kwartfinales
30 April 2022
12h00Metz Handball (FRA)Metz Handball10 - 0 (forfait)Rostov-DonRostov-Don (RUS)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB21 - 21Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
1 Mei 2022
14h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana25 - 32Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti25 - 24Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
7 Mei 2022
12h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don0 - 10 (forfait)Metz HandballMetz Handball (FRA)
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC35 - 23Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand33 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
8 Mei 2022
16h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg27 - 27CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)

Halve Finale
4 Juni 2022
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)

Om 3e/4e plaats

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 3
    • Aantal speeldagen : 7
    • Wedstrijden : 128
    • Thuiszeges : 67 (52 %)
    • Overwinningen uit : 51 (40 %)
    • Gelijke spelen : 10 (8 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (6466 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 53.15
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 27.36
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 25.79
    • Totaal aantal punten : 6803
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 971.86
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Györ Audi ETO KC (HUN.14
    2Metz Handball (FRA)13
    3Vipers Kristiansand (NOR)12
    4CSM Bucuresti (ROU)10
    5Rostov-Don (RUS)10
    6Team Esbjerg (DEN)10
    Gelijke spelen
    1Team Esbjerg (DEN)4
    2FTC R-C-H Budapest (HUN)3
    3Brest Bretagne HB (FRA)2
    4CSKA Moscou (RUS)2
    5CSM Bucuresti (ROU)2
    6RK Krim Ljubljana (SLO)2
    Nederlagen
    1Kastamonu Belediyesi GSK (.14
    2PV Koprivnica (CRO)13
    3Borussia Dortmund (GER)11
    4Buducnost Podgorica (MNE)11
    5RK Krim Ljubljana (SLO)11
    6Sävehof Partille (SWE.11

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden