De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2002/2003 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2002/2003 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Anagennisi Artas
  • BNTU BelAZ Minsk Region
  • Buducnost Podgorica
  • Cem. la Union-Ribarroja
  • DHC Slavia Praha
  • Dinamo Volgograd
  • Dunaferr NK Dunaujvaros
  • FTC R-C-H Budapest
  • HC Leipzig
  • HC Motor Zaporozhye
  • HCM Râmnicu Vâlcea
  • Herning-Ikast Håndbold
  • HK Slovan Duslo Sala
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • HZRK Zrinjski Mostar
  • Kometal Gjorce Petrov Skopje
  • Lada Togliatti
  • Larvik HK
  • Madeira Andebol SAD
  • Mar Sagunto Valencia
  • Metz Handball
  • MKS Lublin
  • Nordstrand Oslo
  • Omni SV Hellas Den Haag
  • PV Koprivnica
  • RK Egle Vilnius
  • RK Krim Ljubljana
  • RK Piran
  • TMO SC Ankara
  • Tutunski Kombinat Prilep
  • Viborg HK A/S
  • ZRK Bekament Bukovicka Banja Arandelovac

Home

Champions League Dames 2002/2003 - Home

WinnaarRK Krim Ljubljana : RK Krim Ljubljana

Kwalificatie (06/09/2002 - 15/09/2002)

6 September 2002
BNTU BelAZ Minsk Region (BLR)BNTU BelAZ Minsk Region25 - 33HC LeipzigHC Leipzig (GER)
7 September 2002
RK Egle Vilnius (LTU)RK Egle Vilnius19 - 32MKS LublinMKS Lublin (POL)
HK Slovan Duslo Sala (SVK)HK Slovan Duslo Sala19 - 20PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
Madeira Andebol SAD (POR)Madeira Andebol SAD24 - 23Metz HandballMetz Handball (FRA)
Cem. la Union-Ribarroja (ESP)Cem. la Union-Ribarroja27 - 21DHC Slavia PrahaDHC Slavia Praha (CZE)
HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea53 - 17HZRK Zrinjski MostarHZRK Zrinjski Mostar (BIH)
8 September 2002
HC Leipzig (GER)HC Leipzig23 - 22BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)
13 September 2002
TMO SC Ankara (TUR)TMO SC Ankara21 - 23Anagennisi ArtasAnagennisi Artas (GRE)
14 September 2002
Omni SV Hellas Den Haag (NED)Omni SV Hellas Den Haag15 - 37HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
HZRK Zrinjski Mostar (BIH)HZRK Zrinjski Mostar18 - 34HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica31 - 22HK Slovan Duslo SalaHK Slovan Duslo Sala (SVK)
15 September 2002
DHC Slavia Praha (CZE)DHC Slavia Praha21 - 27Cem. la Union-RibarrojaCem. la Union-Ribarroja (ESP)
MKS Lublin (POL)MKS Lublin32 - 20RK Egle VilniusRK Egle Vilnius (LTU)
Anagennisi Artas (GRE)Anagennisi Artas33 - 25TMO SC AnkaraTMO SC Ankara (TUR)
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye33 - 17Omni SV Hellas Den HaagOmni SV Hellas Den Haag (NED)
Metz Handball (FRA)Metz Handball37 - 18Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (POR)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (04/10/2002 - 13/10/2002)

4 Oktober 2002
RK Piran (SLO)RK Piran21 - 28Metz HandballMetz Handball (FRA)
5 Oktober 2002
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye25 - 19Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd26 - 20PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
Cem. la Union-Ribarroja (ESP)Cem. la Union-Ribarroja27 - 20Dunaferr NK DunaujvarosDunaferr NK Dunaujvaros (HUN)
MKS Lublin (POL)MKS Lublin39 - 23Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (MAC)
6 Oktober 2002
Tutunski Kombinat Prilep (MAC)Tutunski Kombinat Prilep20 - 39MKS LublinMKS Lublin (POL)
Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo32 - 21HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
Metz Handball (FRA)Metz Handball34 - 19RK PiranRK Piran (SLO)
HC Leipzig (GER)HC Leipzig35 - 28ZRK Bekament Bukovicka Banja ArandelovacZRK Bekament Bukovicka Banja Arandelovac (SRB)
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia37 - 21Anagennisi ArtasAnagennisi Artas (GRE)
12 Oktober 2002
PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica22 - 16Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea24 - 22Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
ZRK Bekament Bukovicka Banja Arandelovac (SRB)ZRK Bekament Bukovicka Banja Arandelovac26 - 22HC LeipzigHC Leipzig (GER)
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold27 - 19HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
Anagennisi Artas (GRE)Anagennisi Artas29 - 30Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
13 Oktober 2002
Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)Dunaferr NK Dunaujvaros31 - 25Cem. la Union-RibarrojaCem. la Union-Ribarroja (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep A (04/01/2003 - 23/02/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Lada Togliatti (RUS)106501143137+6
2Mar Sagunto Valencia (ESP)66303172166+6
3PV Koprivnica (CRO)56213163168-5
4Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)36114145152-7
4 Januari 2003
PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica22 - 20Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia35 - 25Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
11 Januari 2003
Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti25 - 24Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje28 - 21PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18 Januari 2003
Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti22 - 21Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia32 - 31PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
7 Februari 2003
PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica25 - 25Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
8 Februari 2003
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia22 - 23Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
15 Februari 2003
Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje24 - 25Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti29 - 26PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
22 Februari 2003
Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje22 - 24Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
23 Februari 2003
PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica38 - 34Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep B (04/01/2003 - 23/02/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FTC R-C-H Budapest (HUN)106501192161+31
2Viborg HK A/S (DEN)86402166155+11
3Nordstrand Oslo (NOR)46204147158-11
4HC Leipzig (GER)26105149180-31
4 Januari 2003
Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo31 - 33FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
5 Januari 2003
HC Leipzig (GER)HC Leipzig27 - 33Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
12 Januari 2003
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S30 - 23Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest35 - 27HC LeipzigHC Leipzig (GER)
18 Januari 2003
HC Leipzig (GER)HC Leipzig25 - 23Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
19 Januari 2003
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S34 - 26FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
8 Februari 2003
Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo22 - 17Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
HC Leipzig (GER)HC Leipzig27 - 31FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16 Februari 2003
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S32 - 25HC LeipzigHC Leipzig (GER)
FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest35 - 22Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
23 Februari 2003
Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo26 - 18HC LeipzigHC Leipzig (GER)
FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 20Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep C (04/01/2003 - 22/02/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Herning-Ikast Håndbold (DEN)86402163152+11
2Larvik HK (NOR)76312169142+27
3Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)66303149165-16
4MKS Lublin (POL)36114133155-22
4 Januari 2003
MKS Lublin (POL)MKS Lublin20 - 20Larvik HKLarvik HK (NOR)
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold26 - 29Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
10 Januari 2003
Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf29 - 21MKS LublinMKS Lublin (POL)
12 Januari 2003
Larvik HK (NOR)Larvik HK31 - 32Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
18 Januari 2003
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold27 - 20MKS LublinMKS Lublin (POL)
Larvik HK (NOR)Larvik HK37 - 21Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
8 Februari 2003
MKS Lublin (POL)MKS Lublin26 - 24Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold28 - 21Larvik HKLarvik HK (NOR)
14 Februari 2003
Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf24 - 22Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
15 Februari 2003
Larvik HK (NOR)Larvik HK27 - 19MKS LublinMKS Lublin (POL)
21 Februari 2003
Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf22 - 33Larvik HKLarvik HK (NOR)
22 Februari 2003
MKS Lublin (POL)MKS Lublin27 - 28Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep D (04/01/2003 - 23/02/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Krim Ljubljana (SLO)126600183148+35
2Buducnost Podgorica (MNE)66303161162-1
3Cem. la Union-Ribarroja (ESP)462041471470
4Metz Handball (FRA)26105142176-34
4 Januari 2003
Cem. la Union-Ribarroja (ESP)Cem. la Union-Ribarroja26 - 28RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
5 Januari 2003
Metz Handball (FRA)Metz Handball31 - 30Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
11 Januari 2003
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica25 - 24Cem. la Union-RibarrojaCem. la Union-Ribarroja (ESP)
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana34 - 22Metz HandballMetz Handball (FRA)
19 Januari 2003
Metz Handball (FRA)Metz Handball19 - 23Cem. la Union-RibarrojaCem. la Union-Ribarroja (ESP)
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana32 - 29Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
9 Februari 2003
Cem. la Union-Ribarroja (ESP)Cem. la Union-Ribarroja23 - 24Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
Metz Handball (FRA)Metz Handball25 - 31RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15 Februari 2003
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana31 - 27Cem. la Union-RibarrojaCem. la Union-Ribarroja (ESP)
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica34 - 25Metz HandballMetz Handball (FRA)
22 Februari 2003
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica19 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
23 Februari 2003
Cem. la Union-Ribarroja (ESP)Cem. la Union-Ribarroja24 - 20Metz HandballMetz Handball (FRA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (15/03/2003 - 17/05/2003)


Kwartfinales
15 Maart 2003
Larvik HK (NOR)Larvik HK22 - 21RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S32 - 24Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia35 - 26FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16 Maart 2003
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica28 - 29Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
22 Maart 2003
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold25 - 26Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti27 - 26Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana30 - 25Larvik HKLarvik HK (NOR)
23 Maart 2003
FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest34 - 32Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)

Halve Finale
5 April 2003
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana33 - 28Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
6 April 2003
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia34 - 34Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
12 April 2003
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold21 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
13 April 2003
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S23 - 26Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)

Finale
11 Mei 2003
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia30 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
17 Mei 2003
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana36 - 28Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden