De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2018/2019 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Bera Bera San-Sebastian
  • Brest Bretagne HB
  • Buducnost Podgorica
  • CSM Bucuresti
  • FC Copenhagen Handball
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Odense
  • Larvik HK
  • Metz Handball
  • MKS Lublin
  • Muratpasa BSK Antalya
  • PDO Salerno
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • SCM Craiova
  • SG BBM Bietigheim
  • Sävehof Partille
  • Thüringer HC Erfürt
  • Vipers Kristiansand
  • ZORK Jagodina

Home

Champions League Dames - Home

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Polen - Lublin - 08/09/2018 - 09/09/2018)


Halve Finale (08/09/2018)
8 September 2018
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim33 - 27Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
19h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin28 - 17PDO SalernoPDO Salerno (ITA)

Om 3e/4e plaats (09/09/2018)
9 September 2018
16h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian40 - 20PDO SalernoPDO Salerno (ITA)

Finale (09/09/2018)
9 September 2018
19h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim34 - 19MKS LublinMKS Lublin (POL)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Kroatië - Koprivnica - 08/09/2018 - 09/09/2018)


Halve Finale (08/09/2018)
8 September 2018
16h30SCM Craiova (ROU)SCM Craiova31 - 18ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)
19h30PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica35 - 22Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)

Om 3e/4e plaats (09/09/2018)
9 September 2018
15h00ZORK Jagodina (SRB)ZORK Jagodina26 - 24Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)

Finale (09/09/2018)
9 September 2018
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica22 - 21SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep A (06/10/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Metz Handball (FRA)96411166133+33
2Buducnost Podgorica (MNE)86402152142+10
3HC Odense (DEN)56213155165-10
4Larvik HK (NOR)26105137170-33
6 Oktober 2018
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica31 - 28HC OdenseHC Odense (DEN)
7 Oktober 2018
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball31 - 20Larvik HKLarvik HK (NOR)
13 Oktober 2018
18h15Larvik HK (NOR)Larvik HK23 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
14 Oktober 2018
15h10HC Odense (DEN)HC Odense19 - 19Metz HandballMetz Handball (FRA)
19 Oktober 2018
18h45Larvik HK (NOR)Larvik HK25 - 33HC OdenseHC Odense (DEN)
21 Oktober 2018
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball25 - 24Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
4 November 2018
13h30HC Odense (DEN)HC Odense27 - 23Larvik HKLarvik HK (NOR)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica23 - 19Metz HandballMetz Handball (FRA)
10 November 2018
15h15Larvik HK (NOR)Larvik HK21 - 31Metz HandballMetz Handball (FRA)
11 November 2018
15h10HC Odense (DEN)HC Odense22 - 26Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17 November 2018
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica26 - 25Larvik HKLarvik HK (NOR)
18 November 2018
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball41 - 26HC OdenseHC Odense (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep B (06/10/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rostov-Don (RUS)116510178146+32
2FC Copenhagen Handball (DEN)76312175157+18
3Brest Bretagne HB (FRA)66222182172+10
4Sävehof Partille (SWE)06006144204-60
6 Oktober 2018
11h30Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 21Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
13h45FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball32 - 28Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
13 Oktober 2018
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB29 - 29Rostov-DonRostov-Don (RUS)
15h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille22 - 36FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
20 Oktober 2018
13h45FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball21 - 27Rostov-DonRostov-Don (RUS)
21 Oktober 2018
15h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille27 - 39Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
3 November 2018
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 25FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
4 November 2018
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB34 - 26Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
10 November 2018
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB28 - 28FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
11 November 2018
16h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille26 - 32Rostov-DonRostov-Don (RUS)
17 November 2018
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 24Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18 November 2018
13h45FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball33 - 22Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Groep C (06/10/2018 - 17/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)126600210140+70
2RK Krim Ljubljana (SLO)66222153164-11
3Thüringer HC Erfürt (GER)36114153173-20
4PV Koprivnica (CRO)36114142181-39
6 Oktober 2018
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC39 - 23RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
7 Oktober 2018
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt26 - 28PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
13 Oktober 2018
19h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 20Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
14 Oktober 2018
18h45PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica27 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
20 Oktober 2018
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica27 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
21 Oktober 2018
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt22 - 38Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
3 November 2018
19h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 20PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
5 November 2018
19h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC31 - 28Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
10 November 2018
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana23 - 32Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
11 November 2018
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica23 - 31Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
17 November 2018
15h30Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt26 - 26RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC37 - 17PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep D (05/10/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CSM Bucuresti (ROU)86402185171+14
2Vipers Kristiansand (NOR)76312180162+18
3FTC R-C-H Budapest (HUN)66303174186-12
4SG BBM Bietigheim (GER)36114162182-20
5 Oktober 2018
17h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti36 - 31FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
6 Oktober 2018
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand27 - 27SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
14 Oktober 2018
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest27 - 26Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
18h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim30 - 28CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
20 Oktober 2018
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand27 - 29CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
21 Oktober 2018
17h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim25 - 28FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
4 November 2018
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest33 - 30SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
17h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 31Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
11 November 2018
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 34CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim26 - 34Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
17 November 2018
15h30Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand35 - 27FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18 November 2018
16h15CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti32 - 24SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (26/01/2019 - 10/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Metz Handball (FRA)117511201162+39
2Rostov-Don (RUS)117511195176+19
3Buducnost Podgorica (MNE)107502183172+11
4FC Copenhagen Handball (DEN)47124181202-21
5HC Odense (DEN)47124173195-22
6Brest Bretagne HB (FRA)27025181207-26
26 Januari 2019
14h30HC Odense (DEN)HC Odense28 - 24Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
17h30Metz Handball (FRA)Metz Handball29 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
27 Januari 2019
19h30Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica29 - 27FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
2 Februari 2019
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don24 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h45Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB21 - 32Metz HandballMetz Handball (FRA)
4 Februari 2019
19h00FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball24 - 24HC OdenseHC Odense (DEN)
10 Februari 2019
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball36 - 24FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
15h10HC Odense (DEN)HC Odense26 - 30Rostov-DonRostov-Don (RUS)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica28 - 27Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
23 Februari 2019
13h30FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - Metz HandballMetz Handball (FRA)
24 Februari 2019
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - HC OdenseHC Odense (DEN)
2 Maart 2019
14h30HC Odense (DEN)HC Odense - FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
3 Maart 2019
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
9 Maart 2019
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - HC OdenseHC Odense (DEN)
10 Maart 2019
15h00FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball - Metz HandballMetz Handball (FRA)
17h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (26/01/2019 - 10/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)137610241184+57
2CSM Bucuresti (ROU)107502222209+13
3Vipers Kristiansand (NOR)87403204190+14
4FTC R-C-H Budapest (HUN)77313205218-13
5RK Krim Ljubljana (SLO)37115172199-27
6Thüringer HC Erfürt (GER)17016182226-44
26 Januari 2019
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana24 - 25Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC36 - 27CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
27 Januari 2019
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt32 - 35FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
2 Februari 2019
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti32 - 26RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
17h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 32Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand31 - 24Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
9 Februari 2019
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana23 - 25FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC33 - 29Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
10 Februari 2019
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt30 - 38CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
23 Februari 2019
15h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
19h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
2 Maart 2019
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
3 Maart 2019
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
8 Maart 2019
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
9 Maart 2019
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
10 Maart 2019
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (06/04/2019 - 13/05/2019)



Kwartfinales (06/04/2019)

Halve Finale (11/05/2019)

Om 3e/4e plaats (12/05/2019)

Finale (12/05/2019)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden