De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2020/2021 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Borussia Dortmund
  • Brest Bretagne HB
  • Buducnost Podgorica
  • CSKA Moscou
  • CSM Bucuresti
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Odense
  • HCM Râmnicu Vâlcea
  • Metz Handball
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • SG BBM Bietigheim
  • Team Esbjerg
  • Vipers Kristiansand

Home

Champions League Dames 2020/2021 - Home

Groep A (12/09/2020 - 13/02/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rostov-Don (RUS)137610191175+16
2CSM Bucuresti (ROU)118512212198+14
3Metz Handball (FRA)86402180169+11
4FTC R-C-H Budapest (HUN)87403185183+2
5Vipers Kristiansand (NOR)74310117107+10
6RK Krim Ljubljana (SLO)48125200220-20
7Team Esbjerg (DEN)38116212219-7
8SG BBM Bietigheim (GER)28107221247-26
12 September 2020
18h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest25 - 26Rostov-DonRostov-Don (RUS)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 27Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
13 September 2020
14h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim26 - 33Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti31 - 26Metz HandballMetz Handball (FRA)
19 September 2020
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don23 - 23RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers KristiansandUitgesteldFTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
20 September 2020
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg29 - 30CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
14h00Metz Handball (FRA)Metz Handball36 - 27SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
26 September 2020
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H BudapestUitgesteldMetz HandballMetz Handball (FRA)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim LjubljanaUitgesteldTeam EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
18h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim29 - 33Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
10 Oktober 2020
16h00Metz Handball (FRA)Metz Handball33 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand30 - 25CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
11 Oktober 2020
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg21 - 24FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
14h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim31 - 32Rostov-DonRostov-Don (RUS)
17 Oktober 2020
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana28 - 26SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 26Metz HandballMetz Handball (FRA)
18 Oktober 2020
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg27 - 27Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti25 - 19FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
24 Oktober 2020
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-DonUitgesteldVipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 25RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball31 - 29Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
25 Oktober 2020
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim22 - 32CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
7 November 2020
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest24 - 35SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don28 - 24Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers KristiansandUitgesteldMetz HandballMetz Handball (FRA)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana23 - 25CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
14 November 2020
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti22 - 22RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15 November 2020
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg24 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
14h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim25 - 29FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
16h00Metz Handball (FRA)Metz HandballUitgesteldVipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
19 November 2020
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti22 - 27Rostov-DonRostov-Don (RUS)
21 November 2020
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 32FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers KristiansandUitgesteldRostov-DonRostov-Don (RUS)
22 November 2020
14h00CSM Bucuresti (ROU)CSM BucurestiUitgesteldSG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg25 - 28Metz HandballMetz Handball (FRA)
9 Januari 2021
15h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
15h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
16 Januari 2021
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - Metz HandballMetz Handball (FRA)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
15h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
15h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim - Rostov-DonRostov-Don (RUS)
23 Januari 2021
15h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
6 Februari 2021
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
15h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
15h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim - Metz HandballMetz Handball (FRA)
13 Februari 2021
15h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg - SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
15h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep B (12/09/2020 - 13/02/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)148620271214+57
2Brest Bretagne HB (FRA)149621272226+46
3CSKA Moscou (RUS)117511193174+19
4HC Odense (DEN)109504244233+11
5Buducnost Podgorica (MNE)57214177194-17
6PV Koprivnica (CRO)26105153193-40
7Borussia Dortmund (GER)27106185227-42
8HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)05005121155-34
12 September 2020
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou27 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense32 - 27Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB28 - 21HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
13 September 2020
16h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 26Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
19 September 2020
16h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea21 - 30HC OdenseHC Odense (DEN)
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC43 - 28PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 25CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
20 September 2020
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund29 - 41Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
26 September 2020
16h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica25 - 26Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
16h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou30 - 20HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
27 September 2020
16h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB25 - 25Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16h00HC Odense (DEN)HC Odense30 - 21Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
10 Oktober 2020
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 22Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC32 - 25HC OdenseHC Odense (DEN)
11 Oktober 2020
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund28 - 29CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
17h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu VâlceaUitgesteldPV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17 Oktober 2020
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC38 - 31HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
18 Oktober 2020
14h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund26 - 28Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica17 - 33HC OdenseHC Odense (DEN)
16h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB28 - 30CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
24 Oktober 2020
16h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu VâlceaUitgesteldBorussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h00CSKA Moscou (RUS)CSKA MoscouUitgesteldPV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost PodgoricaUitgesteldGyör Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
25 Oktober 2020
16h00HC Odense (DEN)HC Odense24 - 31Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
6 November 2020
18h30Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund24 - 34Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
8 November 2020
14h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou27 - 23HC OdenseHC Odense (DEN)
14h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC38 - 25Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
16h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu VâlceaUitgesteldBuducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
14 November 2020
16h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 33Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica29 - 28HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
15 November 2020
16h00HC Odense (DEN)HC Odense26 - 25CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16 November 2020
18h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB32 - 25PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
21 November 2020
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC34 - 29Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
22 November 2020
16h00PV Koprivnica (CRO)PV KoprivnicaUitgesteldCSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
16h00Borussia Dortmund (GER)Borussia DortmundUitgesteldHCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
16h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB32 - 21HC OdenseHC Odense (DEN)
9 Januari 2021
15h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
15h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
15h00HC Odense (DEN)HC Odense - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
15h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16 Januari 2021
15h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica - HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
15h00HC Odense (DEN)HC Odense - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
15h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
23 Januari 2021
15h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - HC OdenseHC Odense (DEN)
15h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
15h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
15h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea - CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
6 Februari 2021
15h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica - Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
15h00HC Odense (DEN)HC Odense - HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
15h00CSKA Moscou (RUS)CSKA Moscou - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
13 Februari 2021
15h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
15h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - HC OdenseHC Odense (DEN)
15h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - CSKA MoscouCSKA Moscou (RUS)
15h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (17/06/2021 - 20/06/2021)



Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden