De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2020/2021 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AaB Aalborg
  • Barcelona Lassa
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Elverum Håndball
  • FC Porto/Vitalis
  • Flensburg-Handewitt
  • HC Motor Zaporozhye
  • Meshkov Brest
  • Nantes HBC
  • Paris SG
  • Pick Szeged
  • PPD Zagreb
  • RK Vardar 1961
  • Telekom Veszprém
  • THW Kiel
  • Vive Targi Kielce

Home

Champions League Heren 2020/2021 - Home

Groep A (16/09/2020 - 04/03/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Flensburg-Handewitt (GER)21141013341336+5
2Paris SG (FRA)1914914388327+61
3Vive Targi Kielce (POL)1914914442414+28
4Meshkov Brest (BLR)1514716383380+3
5FC Porto/Vitalis (POR)1214527361362-1
6Pick Szeged (HUN)1214608318329-11
7RK Vardar 1961 (MAC)914338335350-15
8Elverum Håndball (NOR)5142111387457-70
16 September 2020
12h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt0 - 10 (forfait)RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
12h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged0 - 10 (forfait)Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
12h00RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 19610 - 10 (forfait)Paris SGParis SG (FRA)
12h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball0 - 10 (forfait)Pick SzegedPick Szeged (HUN)
12h00Paris SG (FRA)Paris SG5 - 5RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
12h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest10 - 0 (forfait)FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
12h00Paris SG (FRA)Paris SG10 - 0 (forfait)Pick SzegedPick Szeged (HUN)
12h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis10 - 0 (forfait)Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest24 - 22RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt31 - 30Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17 September 2020
20h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis28 - 30Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
23 September 2020
18h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce26 - 23Pick SzegedPick Szeged (HUN)
20h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis27 - 25Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
20h45Paris SG (FRA)Paris SG28 - 29Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
30 September 2020
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest32 - 31Paris SGParis SG (FRA)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt36 - 29FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
1 Oktober 2020
20h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball22 - 31Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
14 Oktober 2020
18h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce34 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
15 Oktober 2020
20h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis25 - 19Pick SzegedPick Szeged (HUN)
20h45RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196131 - 26Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Paris SG (FRA)Paris SG35 - 29Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
22 Oktober 2020
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest26 - 24Pick SzegedPick Szeged (HUN)
20h45RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196125 - 25FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
20h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce35 - 33Paris SGParis SG (FRA)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt37 - 35Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
29 Oktober 2020
20h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis32 - 32Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
18 November 2020
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt29 - 29Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
18h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis31 - 34Paris SGParis SG (FRA)
19 November 2020
18h45RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196129 - 33Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
25 November 2020
20h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce36 - 29RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
26 November 2020
18h45Paris SG (FRA)Paris SG29 - 28FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged36 - 27Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
3 December 2020
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt26 - 24Pick SzegedPick Szeged (HUN)
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest29 - 27Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
9 December 2020
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged30 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
10 December 2020
18h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball29 - 30Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17 December 2020
18h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball33 - 31Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
4 Februari 2021
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest26 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis27 - 24RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
6 Februari 2021
20h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged29 - 32Paris SGParis SG (FRA)
9 Februari 2021
18h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce32 - 30FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
11 Februari 2021
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged35 - 31FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest35 - 30Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
14 Februari 2021
18h00RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196126 - 28Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17 Februari 2021
18h45Paris SG (FRA)Paris SG33 - 26Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
18 Februari 2021
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged34 - 33RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
18h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce39 - 29Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
21 Februari 2021
16h00RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196134 - 34Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
23 Februari 2021
18h45Paris SG (FRA)Paris SG37 - 26Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
24 Februari 2021
18h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball32 - 35RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
25 Februari 2021
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged26 - 30Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
20h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt28 - 27Paris SGParis SG (FRA)
2 Maart 2021
18h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball29 - 44Paris SGParis SG (FRA)
4 Maart 2021
18h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce28 - 31Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h45RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196132 - 36Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
20h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball31 - 38FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)

Detail van de uitslagen


Groep B (16/09/2020 - 04/03/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Barcelona Lassa (ESP)28141400505412+93
2Telekom Veszprém (HUN)2014923443392+51
3THW Kiel (GER)1614725394378+16
4AaB Aalborg (DEN)1414707397411-14
5HC Motor Zaporozhye (UKR)1414707389411-22
6Nantes HBC (FRA)1214527388378+10
7Celje Pivovarna Lasko (SLO)8144010372413-41
8PPD Zagreb (CRO)0140014369462-93
16 September 2020
12h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye10 - 0 (forfait)THW KielTHW Kiel (GER)
18h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 31AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC24 - 28Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
17 September 2020
18h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb21 - 31THW KielTHW Kiel (GER)
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye25 - 30Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
23 September 2020
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg38 - 29HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
24 September 2020
18h45THW Kiel (GER)THW Kiel27 - 35Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém37 - 25PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
20h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa42 - 28Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
30 September 2020
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye34 - 37Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
20h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb26 - 27AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
1 Oktober 2020
20h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko24 - 35THW KielTHW Kiel (GER)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC27 - 35Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
14 Oktober 2020
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg32 - 24Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém39 - 24Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
20h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa45 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
21 Oktober 2020
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg23 - 31THW KielTHW Kiel (GER)
20h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb22 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
28 Oktober 2020
18h45THW Kiel (GER)THW Kiel31 - 31Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
18h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko31 - 32HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
29 Oktober 2020
18h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa42 - 33AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18 November 2020
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg27 - 33Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
20h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb23 - 24HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
19 November 2020
18h45THW Kiel (GER)THW Kiel26 - 32Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
25 November 2020
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém30 - 32AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
20h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko25 - 31Nantes HBCNantes HBC (FRA)
26 November 2020
20h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa29 - 25THW KielTHW Kiel (GER)
2 December 2020
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg32 - 35Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém41 - 33THW KielTHW Kiel (GER)
3 December 2020
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye31 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
9 December 2020
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC31 - 32HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17 December 2020
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye29 - 25PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
20 December 2020
13h30HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye29 - 28Nantes HBCNantes HBC (FRA)
4 Februari 2021
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC28 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
20h45THW Kiel (GER)THW Kiel34 - 23HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém34 - 37Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
9 Februari 2021
18h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 28PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
20h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa37 - 30Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
10 Februari 2021
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC38 - 29AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
11 Februari 2021
20h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko25 - 29Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
20h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb33 - 37Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
14 Februari 2021
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb24 - 34Nantes HBCNantes HBC (FRA)
17 Februari 2021
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém34 - 30HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa30 - 29Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18 Februari 2021
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg38 - 29PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
23 Februari 2021
20h45THW Kiel (GER)THW Kiel28 - 26AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC30 - 28PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
24 Februari 2021
20h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 32Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
25 Februari 2021
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye27 - 29AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC24 - 24THW KielTHW Kiel (GER)
20h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb28 - 35Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
2 Maart 2021
20h45THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
3 Maart 2021
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém5 - 5Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa42 - 34HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
4 Maart 2021
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel36 - 30PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB AalborgUitgesteldCelje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (31/03/2021 - 20/05/2021)


Achtste finales
31 Maart 2021
12h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb0 - 10 (forfait)Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
13h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt10 - 0 (forfait)PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged28 - 33THW KielTHW Kiel (GER)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC24 - 25Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
1 April 2021
18h45RK Vardar 1961 (MAC)RK Vardar 196127 - 41Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
18h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye32 - 30Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
20h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko24 - 37Paris SGParis SG (FRA)
20h45FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis32 - 29AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
2 April 2021
18h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball25 - 37Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
5 April 2021
18h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa39 - 19Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
7 April 2021
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg27 - 24FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
18h45THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 28Pick SzegedPick Szeged (HUN)
20h45Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce31 - 34Nantes HBCNantes HBC (FRA)
8 April 2021
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest30 - 23HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém39 - 30RK Vardar 1961RK Vardar 1961 (MAC)
20h45Paris SG (FRA)Paris SG31 - 24Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)

Kwartfinales
12 Mei 2021
18h45Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
20h45THW Kiel (GER)THW Kiel - Paris SGParis SG (FRA)
13 Mei 2021
18h45AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC - Telekom VeszprémTelekom Veszprém (HUN)
19 Mei 2021
18h45Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
20h45Paris SG (FRA)Paris SG - THW KielTHW Kiel (GER)
20 Mei 2021
18h45Telekom Veszprém (HUN)Telekom Veszprém - Nantes HBCNantes HBC (FRA)
20h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden