De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2019/2020 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AaB Aalborg
  • Barcelona Lassa
  • Bidasoa Irún
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Chehovskie Medvedi, Chekhov
  • Dinamo Bucuresti
  • Elverum Håndball
  • FC Porto/Vitalis
  • Flensburg-Handewitt
  • GOG Svendborg TGI
  • HC Motor Zaporozhye
  • HT Tatran Presov
  • Kadetten Schaffhausen
  • Kristianstad IFK
  • Meshkov Brest
  • Montpellier HB
  • MVM Veszprém KC
  • Paris SG
  • Pick Szeged
  • PPD Zagreb
  • Riihimäki Cocks
  • RK Eurofarm Rabotnik
  • Sporting CP Lisbon
  • SPR Wisla Plock
  • Sävehof Partille
  • THW Kiel
  • Vardar PRO Skopje
  • Vive Targi Kielce

Home

Champions League Heren - Home

Groep A (14/09/2019 - 26/02/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AaB Aalborg (DEN)211003424+10
2Paris SG (FRA)211003729+8
3Pick Szeged (HUN)211003128+3
4Flensburg-Handewitt (GER)211002524+1
5Celje Pivovarna Lasko (SLO)010012425-1
6Barcelona Lassa (ESP)010012831-3
7PPD Zagreb (CRO)010012937-8
8Elverum Håndball (NOR)010012434-10
14 September 2019
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 28Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb29 - 37Paris SGParis SG (FRA)
15 September 2019
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko24 - 25Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball24 - 34AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18 September 2019
17h00Paris SG (FRA)Paris SG - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
25 September 2019
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - Paris SGParis SG (FRA)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
9 Oktober 2019
17h00Paris SG (FRA)Paris SG - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
16 Oktober 2019
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Paris SGParis SG (FRA)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
30 Oktober 2019
18h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
18h00Paris SG (FRA)Paris SG - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
18h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
6 November 2019
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - Paris SGParis SG (FRA)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
13 November 2019
17h00Paris SG (FRA)Paris SG - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
20 November 2019
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Paris SGParis SG (FRA)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
27 November 2019
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
5 Februari 2020
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - Paris SGParis SG (FRA)
12 Februari 2020
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - Paris SGParis SG (FRA)
19 Februari 2020
17h00Paris SG (FRA)Paris SG - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
26 Februari 2020
17h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep B (14/09/2019 - 26/02/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MVM Veszprém KC (HUN)211004028+12
2Vardar PRO Skopje (MAC)211003331+2
3FC Porto/Vitalis (POR)211002725+2
4THW Kiel (GER)1101030300
-Vive Targi Kielce (POL)1101030300
6Montpellier HB (FRA)010013133-2
7Meshkov Brest (BLR)010012527-2
8HC Motor Zaporozhye (UKR)010012840-12
14 September 2019
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB31 - 33Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19h30FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis27 - 25Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
15 September 2019
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC40 - 28HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel30 - 30Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
18 September 2019
17h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - THW KielTHW Kiel (GER)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
25 September 2019
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
9 Oktober 2019
17h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - THW KielTHW Kiel (GER)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
16 Oktober 2019
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - THW KielTHW Kiel (GER)
17h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
30 Oktober 2019
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
18h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
18h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - THW KielTHW Kiel (GER)
6 November 2019
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
13 November 2019
17h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - THW KielTHW Kiel (GER)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20 November 2019
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
27 November 2019
17h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
5 Februari 2020
17h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
12 Februari 2020
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - THW KielTHW Kiel (GER)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
19 Februari 2020
17h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
26 Februari 2020
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - THW KielTHW Kiel (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (11/09/2019 - 27/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sävehof Partille (SWE)211003025+5
2Bidasoa Irún (ESP)211002523+2
3Sporting CP Lisbon (POR)211003029+1
4RK Eurofarm Rabotnik (MAC)010012930-1
5HT Tatran Presov (SVK)010012325-2
6Riihimäki Cocks (FIN)010012530-5
11 September 2019
18h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks25 - 30Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
14 September 2019
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov23 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
15 September 2019
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik29 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18 September 2019
17h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
17h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
25 September 2019
17h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
17h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
9 Oktober 2019
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
17h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
17h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
16 Oktober 2019
17h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
17h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
30 Oktober 2019
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
18h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
18h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
6 November 2019
17h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
17h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
13 November 2019
17h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks - Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
17h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20 November 2019
17h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
17h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
27 November 2019
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik - Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
17h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
17h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Groep D (12/09/2019 - 27/11/2019)

12 September 2019
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen28 - 28Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
14 September 2019
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov25 - 23SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
15 September 2019
17h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK24 - 33GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
18 September 2019
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
17h00GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
25 September 2019
17h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
17h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti - GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
9 Oktober 2019
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
17h00GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
17h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
16 Oktober 2019
17h00GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI - Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
17h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
30 Oktober 2019
18h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen - GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
18h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
18h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
6 November 2019
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti - Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
17h00GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
17h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
13 November 2019
17h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
17h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov - GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
20 November 2019
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
17h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
27 November 2019
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov - Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
17h00GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
17h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (23/02/2020 - 02/06/2020)



Achtste finales (18/01/2020)

Kwartfinales (25/04/2020)

Halve Finale (30/05/2020)

Om 3e/4e plaats (31/05/2020)

Finale (31/05/2020)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden