De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2019/2020 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AaB Aalborg
  • Barcelona Lassa
  • Bidasoa Irún
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Chehovskie Medvedi, Chekhov
  • Dinamo Bucuresti
  • Elverum Håndball
  • FC Porto/Vitalis
  • Flensburg-Handewitt
  • GOG Svendborg TGI
  • HC Motor Zaporozhye
  • HT Tatran Presov
  • Kadetten Schaffhausen
  • Kristianstad IFK
  • Meshkov Brest
  • Montpellier HB
  • MVM Veszprém KC
  • Paris SG
  • Pick Szeged
  • PPD Zagreb
  • Riihimäki Cocks
  • RK Eurofarm Rabotnik
  • Sporting CP Lisbon
  • SPR Wisla Plock
  • Sävehof Partille
  • THW Kiel
  • Vardar PRO Skopje
  • Vive Targi Kielce

Home

Champions League Heren 2019/2020 - Home

Groep A (14/09/2019 - 01/03/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Barcelona Lassa (ESP)26141301485380+105
2Paris SG (FRA)22141103444389+55
3Pick Szeged (HUN)2014923409370+39
4Flensburg-Handewitt (GER)1514716388379+9
5AaB Aalborg (DEN)1514716416420-4
6Celje Pivovarna Lasko (SLO)6143011355429-74
7PPD Zagreb (CRO)5142111343419-76
8Elverum Håndball (NOR)3141112365419-54
14 September 2019
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 28Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb29 - 37Paris SGParis SG (FRA)
15 September 2019
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko24 - 25Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball24 - 34AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18 September 2019
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt26 - 19Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
21 September 2019
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa45 - 21Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
22 September 2019
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg30 - 20PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
19h00Paris SG (FRA)Paris SG30 - 25Pick SzegedPick Szeged (HUN)
28 September 2019
17h30Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball22 - 25Paris SGParis SG (FRA)
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged24 - 24Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h30PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb19 - 36Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
29 September 2019
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko28 - 29AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
9 Oktober 2019
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt20 - 17PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
12 Oktober 2019
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa33 - 24Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
13 Oktober 2019
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg28 - 35Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG27 - 18Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
19 Oktober 2019
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa36 - 32Paris SGParis SG (FRA)
20 Oktober 2019
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg31 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb21 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko32 - 25Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
30 Oktober 2019
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt27 - 34Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
2 November 2019
17h15Paris SG (FRA)Paris SG37 - 24AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
3 November 2019
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 24Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball30 - 30PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
6 November 2019
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt29 - 30Paris SGParis SG (FRA)
10 November 2019
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg30 - 34Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko24 - 22PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged32 - 25Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
14 November 2019
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb27 - 31Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
16 November 2019
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa44 - 35AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17 November 2019
17h00Paris SG (FRA)Paris SG32 - 30Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball25 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
23 November 2019
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa31 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
24 November 2019
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg29 - 32Paris SGParis SG (FRA)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko23 - 34Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb30 - 27Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
30 November 2019
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged33 - 23PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
1 December 2019
17h00Paris SG (FRA)Paris SG32 - 35Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt29 - 32AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball37 - 26Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
8 Februari 2020
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb25 - 26Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged26 - 26AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
9 Februari 2020
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 33Paris SGParis SG (FRA)
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball26 - 30Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
15 Februari 2020
17h30Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball28 - 34Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa32 - 23PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
16 Februari 2020
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg28 - 24Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged32 - 29Paris SGParis SG (FRA)
19 Februari 2020
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt34 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
22 Februari 2020
17h15Paris SG (FRA)Paris SG31 - 25Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb31 - 30AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
23 Februari 2020
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko25 - 37Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
26 Februari 2020
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt29 - 26Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
29 Februari 2020
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa30 - 28Pick SzegedPick Szeged (HUN)
1 Maart 2020
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg30 - 28Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG37 - 26PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep B (14/09/2019 - 29/02/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MVM Veszprém KC (HUN)20141004448386+62
2THW Kiel (GER)2014923437398+39
3Vive Targi Kielce (POL)1814824421389+32
4Montpellier HB (FRA)1714815386375+11
5FC Porto/Vitalis (POR)1414626400410-10
6Vardar PRO Skopje (MAC)1114518396444-48
7Meshkov Brest (BLR)8144010401431-30
8HC Motor Zaporozhye (UKR)4141211406462-56
14 September 2019
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB31 - 33Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19h30FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis27 - 25Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
15 September 2019
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC40 - 28HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel30 - 30Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
21 September 2019
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest25 - 27Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 37THW KielTHW Kiel (GER)
22 September 2019
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje32 - 27FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
20h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce33 - 26HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
25 September 2019
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel31 - 23Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
28 September 2019
20h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis33 - 30Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
29 September 2019
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye30 - 31Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB23 - 18MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
12 Oktober 2019
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje20 - 31THW KielTHW Kiel (GER)
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce27 - 29Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h30HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye31 - 33Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
13 Oktober 2019
15h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC38 - 28FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
19 Oktober 2019
16h30FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis35 - 35HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest27 - 31Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB30 - 33THW KielTHW Kiel (GER)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC39 - 30Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
2 November 2019
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce34 - 33MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
19h30FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis23 - 23Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
3 November 2019
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye27 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje36 - 31Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
9 November 2019
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje28 - 28Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest30 - 37MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
10 November 2019
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye25 - 26Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel27 - 28FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
13 November 2019
20h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis29 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
16 November 2019
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 25Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce35 - 25Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17 November 2019
19h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB34 - 30HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20 November 2019
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel32 - 32HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
23 November 2019
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB22 - 27FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC28 - 24Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest31 - 22Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
27 November 2019
18h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye33 - 29FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
30 November 2019
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce30 - 24Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 32Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
1 December 2019
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje29 - 38MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
5 Februari 2020
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel34 - 23Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
8 Februari 2020
16h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis24 - 31MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB25 - 24Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
9 Februari 2020
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye33 - 36Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
12 Februari 2020
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel29 - 28MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
15 Februari 2020
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce30 - 25FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB30 - 26Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje38 - 28HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20 Februari 2020
17h30HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye26 - 33Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
22 Februari 2020
16h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis30 - 22Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest33 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
23 Februari 2020
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC24 - 23Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
29 Februari 2020
17h30HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye22 - 32MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje27 - 31Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest32 - 35FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce32 - 30THW KielTHW Kiel (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (11/09/2019 - 30/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bidasoa Irún (ESP)1510631297246+51
2Sporting CP Lisbon (POR)1410622310266+44
3Sävehof Partille (SWE)1210604268278-10
4HT Tatran Presov (SVK)710316260279-19
5RK Eurofarm Rabotnik (MAC)610307265279-14
6Riihimäki Cocks (FIN)610307239291-52
11 September 2019
18h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks25 - 30Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
14 September 2019
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov23 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
15 September 2019
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik29 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18 September 2019
19h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille25 - 24RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
21 September 2019
16h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún34 - 19Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
19h30Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon32 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
25 September 2019
18h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks29 - 27HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
26 September 2019
19h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille29 - 24Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
29 September 2019
12h10Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún26 - 25RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
12 Oktober 2019
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov23 - 28Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
19h30Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon30 - 30Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
13 Oktober 2019
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik31 - 30Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
20 Oktober 2019
12h10Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún39 - 23Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik23 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
17h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks25 - 23Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
2 November 2019
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille24 - 33Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
17h30Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon39 - 29Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov31 - 29RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
9 November 2019
16h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún27 - 27HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille28 - 22Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
19h30Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon36 - 26RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
13 November 2019
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov22 - 37Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
17 November 2019
17h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks18 - 28Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
17h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik32 - 31Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
20 November 2019
18h00Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks23 - 21RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
23 November 2019
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille30 - 29HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
16h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún32 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
30 November 2019
17h30RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik25 - 23Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon27 - 20Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov30 - 19Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)

Detail van de uitslagen


Groep D (12/09/2019 - 01/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dinamo Bucuresti (ROU)1710730298256+42
2SPR Wisla Plock (POL)1110514267260+7
3GOG Svendborg TGI (DEN)910415310319-9
4Kristianstad IFK (SWE)910334283298-15
5Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)810406280308-28
6Kadetten Schaffhausen (SUI)610226280277+3
12 September 2019
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen28 - 28Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
14 September 2019
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov25 - 23SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
15 September 2019
17h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK24 - 33GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
18 September 2019
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti28 - 25Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
21 September 2019
15h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock27 - 23Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
22 September 2019
15h10GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI38 - 31Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
25 September 2019
18h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti35 - 28GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
29 September 2019
17h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock36 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
19h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen32 - 23Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
10 Oktober 2019
19h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK24 - 24Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
12 Oktober 2019
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov20 - 30Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
13 Oktober 2019
15h10GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI28 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
19 Oktober 2019
18h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK36 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
20 Oktober 2019
15h10GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI35 - 30Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
16h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock26 - 26Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
30 Oktober 2019
18h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti29 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
31 Oktober 2019
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen40 - 28GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
2 November 2019
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov37 - 26Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
6 November 2019
17h15Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti27 - 26Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
10 November 2019
15h10GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI37 - 37Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
18h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock34 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
13 November 2019
19h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK29 - 29Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
16 November 2019
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov36 - 28GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
17 November 2019
19h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen24 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
20 November 2019
18h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti34 - 23Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
23 November 2019
15h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock27 - 24GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
24 November 2019
19h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen26 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
27 November 2019
19h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK24 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
30 November 2019
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov29 - 27Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
1 December 2019
16h50GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI31 - 32Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (22/02/2020 - 28/12/2020)


Eliminatieronde C+D
22 Februari 2020
15h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock32 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
19h30Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon25 - 26Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
29 Februari 2020
16h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún24 - 19SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
1 Maart 2020
16h30Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti26 - 24Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)

Achtste finales
18 Maart 2020
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-HandewittGeannuleerdMontpellier HBMontpellier HB (FRA)
21 Maart 2020
16h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/VitalisGeannuleerdAaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna LaskoGeannuleerdVive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
22 Maart 2020
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo BucurestiGeannuleerdParis SGParis SG (FRA)
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO SkopjeGeannuleerdPick SzegedPick Szeged (HUN)
19h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla PlockGeannuleerdMVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
28 Maart 2020
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi KielceGeannuleerdCelje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h15Paris SG (FRA)Paris SGGeannuleerdDinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
19h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KCGeannuleerdSPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
29 Maart 2020
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB AalborgGeannuleerdFC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick SzegedGeannuleerdVardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HBGeannuleerdFlensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Kwartfinales

Halve Finale
28 December 2020
MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Paris SGParis SG (FRA)
Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - THW KielTHW Kiel (GER)

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden