De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2019/2020 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Brest Bretagne HB
  • Buducnost Podgorica
  • CB Remudas Isla de Gran Canaria
  • CSM Bucuresti
  • DHK Baník Most
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HCM Râmnicu Vâlcea
  • Kastamonu Belediyesi GSK
  • Metz Handball
  • MKS Lublin
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • SG BBM Bietigheim
  • Sävehof Partille
  • Team Esbjerg
  • Vipers Kristiansand
  • ZORK Jagodina

Home

Champions League Dames 2019/2020 - Home

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Tsjechië - Most - 07/09/2019 - 08/09/2019)


Halve Finale (07/09/2019)
7 September 2019
16h15DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most28 - 21CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
18h45Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK31 - 15ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)

Om 3e/4e plaats (08/09/2019)
8 September 2019
13h30CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria27 - 15ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)

Finale (08/09/2019)
8 September 2019
16h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most35 - 33Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)

Detail van de uitslagen


Groep A (05/10/2019 - 16/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Metz Handball (FRA)106420194158+36
2Vipers Kristiansand (NOR)76312178168+10
3FTC R-C-H Budapest (HUN)56213167180-13
4PV Koprivnica (CRO)26105161194-33
5 Oktober 2019
19h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand31 - 22FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
6 Oktober 2019
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball40 - 26PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
13 Oktober 2019
13h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 34Metz HandballMetz Handball (FRA)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica25 - 24Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
19 Oktober 2019
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest37 - 31PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
20 Oktober 2019
15h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand38 - 38Metz HandballMetz Handball (FRA)
2 November 2019
18h15PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica26 - 27FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
3 November 2019
20h45Metz Handball (FRA)Metz Handball26 - 17Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
8 November 2019
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica25 - 32Metz HandballMetz Handball (FRA)
9 November 2019
19h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest29 - 34Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
16 November 2019
19h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand34 - 28PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
19h30Metz Handball (FRA)Metz Handball24 - 24FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep B (05/10/2019 - 17/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rostov-Don (RUS)96411167143+24
2CSM Bucuresti (ROU)76312153131+22
3Team Esbjerg (DEN)65302132127+5
4MKS Lublin (POL)05005101152-51
5 Oktober 2019
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don31 - 21MKS LublinMKS Lublin (POL)
6 Oktober 2019
16h50Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg22 - 24CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
11 Oktober 2019
19h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti23 - 23Rostov-DonRostov-Don (RUS)
12 Oktober 2019
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin22 - 28Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
19 Oktober 2019
14h30Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg31 - 26Rostov-DonRostov-Don (RUS)
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti35 - 19MKS LublinMKS Lublin (POL)
2 November 2019
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don34 - 26Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
3 November 2019
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin19 - 28CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
9 November 2019
18h30MKS Lublin (POL)MKS Lublin20 - 30Rostov-DonRostov-Don (RUS)
10 November 2019
13h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti21 - 25Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
16 November 2019
13h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don23 - 22CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17 November 2019
15h10Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg - MKS LublinMKS Lublin (POL)

Detail van de uitslagen


Groep C (04/10/2019 - 16/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Brest Bretagne HB (FRA)126600201169+32
2Buducnost Podgorica (MNE)86402169157+12
3HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)26105148165-17
4SG BBM Bietigheim (GER)26105171198-27
4 Oktober 2019
17h30HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea34 - 27SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
5 Oktober 2019
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica32 - 35Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
12 Oktober 2019
19h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB37 - 24HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
13 Oktober 2019
17h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim23 - 30Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
19 Oktober 2019
15h15SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim32 - 35Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica23 - 19HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
1 November 2019
17h30HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea20 - 21Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
2 November 2019
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB36 - 30SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
10 November 2019
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB32 - 28Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
18h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim31 - 28HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
16 November 2019
17h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea23 - 26Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica35 - 28SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)

Detail van de uitslagen


Groep D (06/10/2019 - 17/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)105500181118+63
2RK Krim Ljubljana (SLO)45203132142-10
3Sävehof Partille (SWE)35113120140-20
4DHK Baník Most (CZE)35113122155-33
6 Oktober 2019
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana29 - 31DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC35 - 23Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
13 Oktober 2019
15h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille21 - 25RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
19h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most21 - 46Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
19 Oktober 2019
19h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana21 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
20 Oktober 2019
19h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most25 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
2 November 2019
13h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille24 - 19DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC31 - 26RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
9 November 2019
13h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille27 - 36Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
10 November 2019
19h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most26 - 31RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
17 November 2019
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (26/01/2020 - 10/03/2020)



Hoofdronde - Groep 2 (26/01/2020 - 10/03/2020)



Finaleronde (05/04/2020 - 12/05/2020)



Kwartfinales (03/04/2020)

Halve Finale (08/05/2020)

Om 3e/4e plaats (09/05/2020)

Finale (09/05/2020)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden