De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2013/2014 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2013/2014 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Bera Bera San-Sebastian
  • BNTU BelAZ Minsk Region
  • Buducnost Podgorica
  • Byåsen Trondheim
  • CS Minaur Baia-Mare
  • Dalfsen Handbal
  • Erd HC
  • Fleury Loiret HB
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Leipzig
  • Herning-Ikast Håndbold
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • Jomi Salerno
  • Larvik HK
  • LK Zug
  • Lokomotiva Zagreb
  • Metz Handball
  • MKS Lublin
  • Muratpasa BSK Antalya
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • Sävehof Partille
  • Tertnes Bergen
  • Thüringer HC Erfürt
  • TTH Holstebro
  • Vardar Skopje
  • Viborg HK A/S

Home

Champions League Dames 2013/2014 - Home

WinnaarGyör Audi ETO KC : Györ Audi ETO KC

Kwalificatie (24/08/2013 - 31/08/2013)

31 Augustus 2013
15h00Dalfsen Handbal (NED)Dalfsen Handbal34 - 31Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)
1 September 2013
15h00Muratpasa BSK Antalya (TUR)Muratpasa BSK Antalya24 - 34Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Noorwegen - Trondheim - 07/09/2013 - 08/09/2013)


Halve Finale
7 September 2013
15h00Byåsen Trondheim (NOR)Byåsen Trondheim21 - 20Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
17h30HC Leipzig (GER)HC Leipzig29 - 24BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)

Om 3e/4e plaats
8 September 2013
15h30Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen28 - 25BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)

Finale
8 September 2013
18h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig27 - 23Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Hongarije - Budapest - 14/09/2013 - 15/09/2013)


Halve Finale
14 September 2013
15h00Erd HC (HUN)Erd HC34 - 25LK ZugLK Zug (SUI)
18h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest26 - 23Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)

Om 3e/4e plaats
15 September 2013
14h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb35 - 24LK ZugLK Zug (SUI)

Finale
15 September 2013
16h15FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest31 - 24Erd HCErd HC (HUN)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 3 (Roemenië - Baia Mare - 14/09/2013 - 15/09/2013)


Halve Finale
14 September 2013
10h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare26 - 25Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
13h00TTH Holstebro (DEN)TTH Holstebro38 - 30Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)

Om 3e/4e plaats
15 September 2013
14h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S33 - 12Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)

Finale
15 September 2013
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare36 - 23TTH HolstebroTTH Holstebro (DEN)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 4 (Italië - Eboli - 14/09/2013 - 15/09/2013)


Halve Finale
14 September 2013
16h30Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB26 - 21Rostov-DonRostov-Don (RUS)
19h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje35 - 16Jomi SalernoJomi Salerno (ITA)

Om 3e/4e plaats
15 September 2013
16h30Rostov-Don (RUS)Rostov-Don41 - 18Jomi SalernoJomi Salerno (ITA)

Finale
15 September 2013
18h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje33 - 25Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep A (05/10/2013 - 17/11/2013)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)126600192143+49
2Thüringer HC Erfürt (GER)46204159165-6
3Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)46204149170-21
4CS Minaur Baia-Mare (ROU)46204140162-22
5 Oktober 2013
18h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC41 - 22Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
6 Oktober 2013
15h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt36 - 29CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
12 Oktober 2013
18h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare21 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
13 Oktober 2013
20h25Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf29 - 23Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
19 Oktober 2013
16h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare24 - 23Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
20 Oktober 2013
16h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt25 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
2 November 2013
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC29 - 22Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
20h25Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf23 - 20CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
10 November 2013
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare20 - 19Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
20h05Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf27 - 28Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16 November 2013
18h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC28 - 26CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
17 November 2013
15h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt34 - 25Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep B (06/10/2013 - 17/11/2013)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Herning-Ikast Håndbold (DEN)106501156139+17
2Buducnost Podgorica (MNE)86402156125+31
3FTC R-C-H Budapest (HUN)66303162161+1
4MKS Lublin (POL)06006140189-49
6 Oktober 2013
17h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold32 - 23FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica31 - 19MKS LublinMKS Lublin (POL)
12 Oktober 2013
20h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin24 - 25Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
13 Oktober 2013
18h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest27 - 25Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20 Oktober 2013
14h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest40 - 25MKS LublinMKS Lublin (POL)
15h15Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold21 - 19Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
3 November 2013
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 15Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
17h15MKS Lublin (POL)MKS Lublin24 - 26FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
9 November 2013
16h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin22 - 30Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
18h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest25 - 26Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
17 November 2013
13h15Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold37 - 26MKS LublinMKS Lublin (POL)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica29 - 21FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep C (05/10/2013 - 17/11/2013)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Krim Ljubljana (SLO)96411167138+29
2Sävehof Partille (SWE)76312169172-3
3Metz Handball (FRA)66303149144+5
4HC Leipzig (GER)26105139170-31
5 Oktober 2013
16h00Metz Handball (FRA)Metz Handball22 - 23HC LeipzigHC Leipzig (GER)
20h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana36 - 28Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
12 Oktober 2013
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille32 - 30Metz HandballMetz Handball (FRA)
13 Oktober 2013
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig23 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
19 Oktober 2013
16h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig28 - 34Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
20 Oktober 2013
19h00Metz Handball (FRA)Metz Handball21 - 20RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
2 November 2013
20h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 21Metz HandballMetz Handball (FRA)
3 November 2013
18h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille30 - 23HC LeipzigHC Leipzig (GER)
10 November 2013
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig22 - 25Metz HandballMetz Handball (FRA)
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille25 - 25RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16 November 2013
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana32 - 20HC LeipzigHC Leipzig (GER)
17 November 2013
13h15Metz Handball (FRA)Metz Handball30 - 20Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Groep D (05/10/2013 - 17/11/2013)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vardar Skopje (MAC)116510185138+47
2Larvik HK (NOR)96411170133+37
3Bera Bera San-Sebastian (ESP)26105123157-34
4PV Koprivnica (CRO)26105128178-50
5 Oktober 2013
19h30Larvik HK (NOR)Larvik HK34 - 18PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
6 Oktober 2013
12h15Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian19 - 23Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
11 Oktober 2013
18h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje27 - 27Larvik HKLarvik HK (NOR)
12 Oktober 2013
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 18Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
19 Oktober 2013
20h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje39 - 26PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
20 Oktober 2013
12h15Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian17 - 27Larvik HKLarvik HK (NOR)
2 November 2013
19h30Larvik HK (NOR)Larvik HK29 - 21Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
3 November 2013
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica17 - 35Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
10 November 2013
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica19 - 24Larvik HKLarvik HK (NOR)
18h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje30 - 20Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
16 November 2013
19h30Larvik HK (NOR)Larvik HK29 - 31Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
17 November 2013
12h15Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian28 - 19PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (01/02/2014 - 16/03/2014)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vardar Skopje (MAC)86321154142+12
2Herning-Ikast Håndbold (DEN)76312152147+5
3Thüringer HC Erfürt (GER)76312157156+1
4Sävehof Partille (SWE)26024149167-18
1 Februari 2014
13h45Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold25 - 24Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
2 Februari 2014
18h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje31 - 25Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
8 Februari 2014
15h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt26 - 24Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
9 Februari 2014
15h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille27 - 27Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
15 Februari 2014
15h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt30 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje24 - 23Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
2 Maart 2014
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille26 - 32Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
18h15Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold25 - 24Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
8 Maart 2014
15h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt24 - 24Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
9 Maart 2014
15h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille29 - 29Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
16 Maart 2014
16h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold26 - 20Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
18h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje24 - 18Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (01/02/2014 - 16/03/2014)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)106420160147+13
2Buducnost Podgorica (MNE)96330150126+24
3Larvik HK (NOR)36114134147-13
4RK Krim Ljubljana (SLO)26105133157-24
1 Februari 2014
18h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC23 - 23Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana24 - 18Larvik HKLarvik HK (NOR)
7 Februari 2014
20h00Larvik HK (NOR)Larvik HK23 - 29Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
9 Februari 2014
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica30 - 15RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
16 Februari 2014
18h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC27 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
20h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica19 - 19Larvik HKLarvik HK (NOR)
1 Maart 2014
18h15Larvik HK (NOR)Larvik HK17 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana22 - 24Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
8 Maart 2014
18h15Larvik HK (NOR)Larvik HK28 - 22RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
9 Maart 2014
19h15Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica26 - 26Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
15 Maart 2014
20h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana26 - 30Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16 Maart 2014
19h05Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC31 - 29Larvik HKLarvik HK (NOR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Hongarije - Budapest - 03/05/2014 - 04/05/2014)


Halve Finale
3 Mei 2014
15h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC29 - 26Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
17h30Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 20 verlengingen (16-16, 6-4)Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)

Om 3e/4e plaats
4 Mei 2014
14h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje34 - 31Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)

Finale
4 Mei 2014
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC27 - 21Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden