De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2009/2010 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2009/2010 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Aalborg DH
  • ASD HC Sassari
  • Buducnost Podgorica
  • Byåsen Trondheim
  • CSM Corona Brasov
  • Dinamo Volgograd
  • FC Copenhagen Handball
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Leipzig
  • HC Sparta Krivoy Rog
  • HCM Râmnicu Vâlcea
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • Itxako Navarra
  • Larvik HK
  • LC Brühl Saint-Gall
  • Madeira Andebol SAD
  • Maliye Milli Piyango SK
  • Mar Sagunto Valencia
  • Metz Handball
  • MKS Lublin
  • Olimpija Ljubljana
  • Ormi-Loux Patras
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • SKP Bratislava
  • SS/VOC Amsterdam
  • Viborg HK A/S
  • Vrnjacka Banja
  • Zvezda Zvenigorod

Home

Champions League Dames 2009/2010 - Home

WinnaarViborg HK A/S : Viborg HK A/S

Eerste Ronde - Groep A (04/09/2009 - 06/09/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1LC Brühl Saint-Gall (SUI)422005849+9
2ASD HC Sassari (ITA)2210158580
3Vrnjacka Banja (SRB)020025059-9
4 September 2009
ASD HC Sassari (ITA)ASD HC Sassari28 - 29LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
5 September 2009
Vrnjacka Banja (SRB)Vrnjacka Banja29 - 30ASD HC SassariASD HC Sassari (ITA)
6 September 2009
17h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall29 - 21Vrnjacka BanjaVrnjacka Banja (SRB)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep B (04/09/2009 - 06/09/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Maliye Milli Piyango SK (TUR)422005853+5
2SS/VOC Amsterdam (NED)221015550+5
3Madeira Andebol SAD (POR)020025363-10
4 September 2009
SS/VOC Amsterdam (NED)SS/VOC Amsterdam23 - 27Maliye Milli Piyango SKMaliye Milli Piyango SK (TUR)
5 September 2009
15h30Madeira Andebol SAD (POR)Madeira Andebol SAD23 - 32SS/VOC AmsterdamSS/VOC Amsterdam (NED)
6 September 2009
15h30Maliye Milli Piyango SK (TUR)Maliye Milli Piyango SK31 - 30Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (POR)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep 1 (02/10/2009 - 04/10/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Byåsen Trondheim (NOR)6330011562+53
2MKS Lublin (POL)432019275+17
3CSM Corona Brasov (ROU)2310290108-18
4ASD HC Sassari (ITA)0300379131-52
2 Oktober 2009
CSM Corona Brasov (ROU)CSM Corona Brasov24 - 30MKS LublinMKS Lublin (POL)
20h00Byåsen Trondheim (NOR)Byåsen Trondheim45 - 20ASD HC SassariASD HC Sassari (ITA)
3 Oktober 2009
ASD HC Sassari (ITA)ASD HC Sassari37 - 43CSM Corona BrasovCSM Corona Brasov (ROU)
17h30MKS Lublin (POL)MKS Lublin19 - 29Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)
4 Oktober 2009
16h00CSM Corona Brasov (ROU)CSM Corona Brasov23 - 41Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin43 - 22ASD HC SassariASD HC Sassari (ITA)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep 2 (02/10/2009 - 05/10/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zvezda Zvenigorod (RUS)6330010257+45
2Olimpija Ljubljana (SLO)432017985-6
3SKP Bratislava (SVK)231027286-14
4SS/VOC Amsterdam (NED)030037499-25
2 Oktober 2009
Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod33 - 21SKP BratislavaSKP Bratislava (SVK)
17h30Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana33 - 31SS/VOC AmsterdamSS/VOC Amsterdam (NED)
3 Oktober 2009
SS/VOC Amsterdam (NED)SS/VOC Amsterdam18 - 39Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
16h30SKP Bratislava (SVK)SKP Bratislava24 - 28Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
4 Oktober 2009
16h00Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod30 - 18Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
18h00SKP Bratislava (SVK)SKP Bratislava27 - 25SS/VOC AmsterdamSS/VOC Amsterdam (NED)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep 3 (02/10/2009 - 04/10/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Copenhagen Handball (DEN)633009655+41
2FTC R-C-H Budapest (HUN)432018176+5
3HC Sparta Krivoy Rog (UKR)231027079-9
4LC Brühl Saint-Gall (SUI)030036198-37
2 Oktober 2009
FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest27 - 24HC Sparta Krivoy RogHC Sparta Krivoy Rog (UKR)
17h00FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball34 - 19LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
3 Oktober 2009
LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall21 - 34FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
17h00HC Sparta Krivoy Rog (UKR)HC Sparta Krivoy Rog16 - 31FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
4 Oktober 2009
FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest20 - 31FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
HC Sparta Krivoy Rog (UKR)HC Sparta Krivoy Rog30 - 21LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep 4 (02/10/2009 - 04/10/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Aalborg DH (DEN)6330010769+38
2Mar Sagunto Valencia (ESP)432019177+14
3Ormi-Loux Patras (GRE)2310266102-36
4Maliye Milli Piyango SK (TUR)030037490-16
2 Oktober 2009
Aalborg DH (DEN)Aalborg DH40 - 19Ormi-Loux PatrasOrmi-Loux Patras (GRE)
17h30Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia28 - 25Maliye Milli Piyango SKMaliye Milli Piyango SK (TUR)
3 Oktober 2009
Maliye Milli Piyango SK (TUR)Maliye Milli Piyango SK24 - 36Aalborg DHAalborg DH (DEN)
16h00Ormi-Loux Patras (GRE)Ormi-Loux Patras21 - 37Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
4 Oktober 2009
Ormi-Loux Patras (GRE)Ormi-Loux Patras26 - 25Maliye Milli Piyango SKMaliye Milli Piyango SK (TUR)
Aalborg DH (DEN)Aalborg DH31 - 26Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep A (24/10/2009 - 16/01/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Viborg HK A/S (DEN)96411171143+28
2HC Leipzig (GER)76312154158-4
3Byåsen Trondheim (NOR)46204153157-4
4PV Koprivnica (CRO)46204172192-20
24 Oktober 2009
15h15Byåsen Trondheim (NOR)Byåsen Trondheim21 - 26Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
25 Oktober 2009
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig35 - 32PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
31 Oktober 2009
16h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica32 - 31Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S33 - 23HC LeipzigHC Leipzig (GER)
8 November 2009
PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica31 - 27Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
16h15Byåsen Trondheim (NOR)Byåsen Trondheim23 - 22HC LeipzigHC Leipzig (GER)
14 November 2009
HC Leipzig (GER)HC Leipzig20 - 20Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
15 November 2009
16h15Byåsen Trondheim (NOR)Byåsen Trondheim34 - 23PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
9 Januari 2010
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S29 - 22Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)
15h15PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica28 - 29HC LeipzigHC Leipzig (GER)
16 Januari 2010
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S36 - 26PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
17 Januari 2010
15h45HC Leipzig (GER)HC Leipzig25 - 22Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep B (24/10/2009 - 16/01/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Krim Ljubljana (SLO)106501201168+33
2Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)763121681680
3Metz Handball (FRA)56213163174-11
4Aalborg DH (DEN)26105156178-22
24 Oktober 2009
18h00Metz Handball (FRA)Metz Handball30 - 37RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
25 Oktober 2009
Aalborg DH (DEN)Aalborg DH30 - 36Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
29 Oktober 2009
20h20Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf27 - 27Metz HandballMetz Handball (FRA)
31 Oktober 2009
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana30 - 23Aalborg DHAalborg DH (DEN)
8 November 2009
Aalborg DH (DEN)Aalborg DH31 - 24Metz HandballMetz Handball (FRA)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana35 - 24Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
14 November 2009
16h30Metz Handball (FRA)Metz Handball28 - 26Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
15 November 2009
Aalborg DH (DEN)Aalborg DH32 - 38RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
9 Januari 2010
Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf27 - 22Aalborg DHAalborg DH (DEN)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana35 - 31Metz HandballMetz Handball (FRA)
15 Januari 2010
19h00Metz Handball (FRA)Metz Handball23 - 18Aalborg DHAalborg DH (DEN)
20h20Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf28 - 26RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)

Detail van de uitslagen


Groep C (24/10/2009 - 17/01/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)86402159152+7
2Györ Audi ETO KC (HUN)86402153149+4
3Zvezda Zvenigorod (RUS)56213161169-8
4Itxako Navarra (ESP)36114148151-3
24 Oktober 2009
19h00Itxako Navarra (ESP)Itxako Navarra24 - 27HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
25 Oktober 2009
Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod34 - 29Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
1 November 2009
17h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC29 - 28Itxako NavarraItxako Navarra (ESP)
18h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea31 - 27Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
7 November 2009
Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod25 - 25Itxako NavarraItxako Navarra (ESP)
8 November 2009
18h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea26 - 22Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
14 November 2009
Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod27 - 26HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
19h00Itxako Navarra (ESP)Itxako Navarra14 - 20Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
10 Januari 2010
17h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC27 - 25Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
18h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea27 - 26Itxako NavarraItxako Navarra (ESP)
16 Januari 2010
19h00Itxako Navarra (ESP)Itxako Navarra31 - 23Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
17 Januari 2010
17h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC26 - 22HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep D (24/10/2009 - 16/01/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Larvik HK (NOR)86402147137+10
2Dinamo Volgograd (RUS)76312147130+17
3Buducnost Podgorica (MNE)56213138155-17
4FC Copenhagen Handball (DEN)46204140150-10
24 Oktober 2009
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica23 - 27Larvik HKLarvik HK (NOR)
25 Oktober 2009
15h55FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball24 - 23Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
31 Oktober 2009
17h45Larvik HK (NOR)Larvik HK31 - 26FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
1 November 2009
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd31 - 18Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
8 November 2009
FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball22 - 25Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
18h15Larvik HK (NOR)Larvik HK18 - 17Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
14 November 2009
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica24 - 24Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
15 November 2009
FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball23 - 19Larvik HKLarvik HK (NOR)
9 Januari 2010
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd26 - 23FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
10 Januari 2010
16h45Larvik HK (NOR)Larvik HK29 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
16 Januari 2010
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd26 - 23Larvik HKLarvik HK (NOR)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica26 - 22FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (06/02/2010 - 21/03/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Larvik HK (NOR)106501170149+21
2Györ Audi ETO KC (HUN)96411157139+18
3RK Krim Ljubljana (SLO)56213163166-3
4HC Leipzig (GER)06006134170-36
6 Februari 2010
17h20Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC25 - 23RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
7 Februari 2010
12h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig20 - 23Larvik HKLarvik HK (NOR)
13 Februari 2010
Larvik HK (NOR)Larvik HK29 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana32 - 26HC LeipzigHC Leipzig (GER)
19 Februari 2010
16h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana30 - 34Larvik HKLarvik HK (NOR)
21 Februari 2010
HC Leipzig (GER)HC Leipzig21 - 23Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
6 Maart 2010
Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC28 - 23Larvik HKLarvik HK (NOR)
7 Maart 2010
HC Leipzig (GER)HC Leipzig27 - 31RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
13 Maart 2010
Larvik HK (NOR)Larvik HK31 - 21HC LeipzigHC Leipzig (GER)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana24 - 24Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
20 Maart 2010
Larvik HK (NOR)Larvik HK30 - 23RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
21 Maart 2010
17h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC30 - 19HC LeipzigHC Leipzig (GER)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (06/02/2010 - 20/03/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)96411178168+10
2Viborg HK A/S (DEN)86402190171+19
3Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)46204163182-19
4Dinamo Volgograd (RUS)36114166176-10
6 Februari 2010
12h00Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd29 - 30Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
20h20Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf26 - 31HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
13 Februari 2010
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S35 - 26Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
14 Februari 2010
18h30HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea30 - 24Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
20 Februari 2010
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd27 - 21Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
21 Februari 2010
18h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea27 - 26Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
6 Maart 2010
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd32 - 32HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
20h20Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf35 - 31Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
13 Maart 2010
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S35 - 28Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
14 Maart 2010
18h00HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea32 - 27Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
19 Maart 2010
20h20Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf28 - 26Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
20 Maart 2010
Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S33 - 26HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (10/04/2010 - 15/05/2010)


Halve Finale
10 April 2010
21h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S27 - 21Larvik HKLarvik HK (NOR)
11 April 2010
17h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC25 - 25HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
17 April 2010
Larvik HK (NOR)Larvik HK27 - 26Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
18 April 2010
16h15HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea24 - 20Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)

Finale
8 Mei 2010
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S28 - 21HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
15 Mei 2010
19h45HCM Râmnicu Vâlcea (ROU)HCM Râmnicu Vâlcea30 - 31Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden