De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2015/2016 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2015/2016 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Ankara Yenimahalle BSK
  • BNTU BelAZ Minsk Region
  • Buducnost Podgorica
  • CS Minaur Baia-Mare
  • CSM Bucuresti
  • Dalfsen Handbal
  • Fleury Loiret HB
  • FTC R-C-H Budapest
  • Glassverket Drammen
  • Györ Audi ETO KC
  • Herning-Ikast Håndbold
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • Larvik HK
  • MKS Lublin
  • PV Koprivnica
  • Radnicki Kragujevac
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • Sävehof Partille
  • Team Esbjerg
  • Thüringer HC Erfürt
  • Vardar Skopje

Home

Champions League Dames 2015/2016 - Home

WinnaarCSM Bucuresti : CSM Bucuresti

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Noorwegen - Drammen - 12/09/2015 - 13/09/2015)


Halve Finale
12 September 2015
16h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC42 - 13Radnicki KragujevacRadnicki Kragujevac (SRB)
19h00Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen26 - 21Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)

Om 3e/4e plaats
13 September 2015
14h30Dalfsen Handbal (NED)Dalfsen Handbal23 - 17Radnicki KragujevacRadnicki Kragujevac (SRB)

Finale
13 September 2015
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC30 - 21Glassverket DrammenGlassverket Drammen (NOR)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Roemenië - Baia Mare - 12/09/2015 - 13/09/2015)


Halve Finale
12 September 2015
12h30Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg32 - 28Ankara Yenimahalle BSKAnkara Yenimahalle BSK (TUR)
15h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare31 - 21BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)

Om 3e/4e plaats
13 September 2015
13h00BNTU BelAZ Minsk Region (BLR)BNTU BelAZ Minsk Region31 - 27Ankara Yenimahalle BSKAnkara Yenimahalle BSK (TUR)

Finale
13 September 2015
15h30CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare32 - 21Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep A (16/10/2015 - 21/11/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rostov-Don (RUS)126600173148+25
2Larvik HK (NOR)86402173153+20
3CS Minaur Baia-Mare (ROU)46204165162+3
4RK Krim Ljubljana (SLO)06006160208-48
16 Oktober 2015
19h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 33CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
17 Oktober 2015
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK21 - 27Rostov-DonRostov-Don (RUS)
23 Oktober 2015
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare29 - 31Larvik HKLarvik HK (NOR)
24 Oktober 2015
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don35 - 25RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
30 Oktober 2015
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare20 - 22Rostov-DonRostov-Don (RUS)
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana21 - 37Larvik HKLarvik HK (NOR)
7 November 2015
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don27 - 26CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK32 - 28RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
14 November 2015
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don26 - 25Larvik HKLarvik HK (NOR)
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare35 - 28RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
20 November 2015
18h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana31 - 36Rostov-DonRostov-Don (RUS)
21 November 2015
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK27 - 22CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep B (18/10/2015 - 06/01/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FTC R-C-H Budapest (HUN)116510181146+35
2Fleury Loiret HB (FRA)76231144149-5
3Thüringer HC Erfürt (GER)56213159156+3
4PV Koprivnica (CRO)16015117150-33
18 Oktober 2015
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt27 - 27Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)
17h15FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 16PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
25 Oktober 2015
15h15Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB28 - 28FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
17h25PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica21 - 27Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
1 November 2015
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt27 - 30FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
17h30PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica20 - 20Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)
7 November 2015
18h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 28Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
8 November 2015
17h30Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB19 - 17PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
15 November 2015
17h25PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica24 - 27FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
21 November 2015
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt29 - 19PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
22 November 2015
17h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest36 - 23Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)
6 Januari 2016
18h45Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB27 - 21Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (17/10/2015 - 22/11/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)96411164134+30
2Vardar Skopje (MAC)86402182144+38
3Herning-Ikast Håndbold (DEN)76312153149+4
4Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)06006135207-72
17 Oktober 2015
20h25Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje22 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18 Oktober 2015
15h10Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold33 - 21Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
24 Oktober 2015
20h15Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf25 - 38Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
25 Oktober 2015
19h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC21 - 26Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
31 Oktober 2015
20h25Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf21 - 29Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
1 November 2015
15h15Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje33 - 24Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
8 November 2015
17h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold15 - 25Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC37 - 16Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
13 November 2015
20h25Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf27 - 33Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
14 November 2015
16h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC28 - 27Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
21 November 2015
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje37 - 25Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
22 November 2015
15h10Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold22 - 22Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep D (16/10/2015 - 20/11/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Buducnost Podgorica (MNE)116510169131+38
2CSM Bucuresti (ROU)96411163138+25
3Sävehof Partille (SWE)46204138158-20
4MKS Lublin (POL)06006141184-43
16 Oktober 2015
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti33 - 21MKS LublinMKS Lublin (POL)
18 Oktober 2015
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica33 - 20Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
23 Oktober 2015
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin23 - 31Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
19h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille17 - 28CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
30 Oktober 2015
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin21 - 34Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
1 November 2015
18h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti22 - 28Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
6 November 2015
19h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille27 - 24MKS LublinMKS Lublin (POL)
8 November 2015
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica23 - 23CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
13 November 2015
19h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin27 - 30CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
15 November 2015
17h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille18 - 25Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20 November 2015
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti27 - 22Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
18h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica29 - 25MKS LublinMKS Lublin (POL)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (09/01/2016 - 28/02/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rostov-Don (RUS)1910910281237+44
2Larvik HK (NOR)1210604281263+18
3FTC R-C-H Budapest (HUN)1210523282272+10
4CS Minaur Baia-Mare (ROU)1010505259247+12
5Fleury Loiret HB (FRA)610226252283-31
6Thüringer HC Erfürt (GER)110019244297-53
9 Januari 2016
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don23 - 21FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK28 - 19Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
10 Januari 2016
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare31 - 28Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)
16 Januari 2016
16h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest30 - 27Larvik HKLarvik HK (NOR)
17h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt23 - 25CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
17 Januari 2016
16h15Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB22 - 27Rostov-DonRostov-Don (RUS)
5 Februari 2016
19h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare32 - 24FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
6 Februari 2016
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 24Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK26 - 31Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)
13 Februari 2016
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest29 - 29Rostov-DonRostov-Don (RUS)
14 Februari 2016
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt20 - 28Larvik HKLarvik HK (NOR)
19h00Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB17 - 18CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
19 Februari 2016
17h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare38 - 27Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
20 Februari 2016
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don38 - 21Fleury Loiret HBFleury Loiret HB (FRA)
19h00Larvik HK (NOR)Larvik HK37 - 31FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
27 Februari 2016
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest21 - 18CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
28 Februari 2016
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt28 - 32Rostov-DonRostov-Don (RUS)
15h15Fleury Loiret HB (FRA)Fleury Loiret HB28 - 31Larvik HKLarvik HK (NOR)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (09/01/2016 - 28/02/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Buducnost Podgorica (MNE)1510712264211+53
2Györ Audi ETO KC (HUN)1510712252230+22
3Vardar Skopje (MAC)1410703270246+24
4CSM Bucuresti (ROU)910415242239+3
5Herning-Ikast Håndbold (DEN)510217220261-41
6Sävehof Partille (SWE)210109225286-61
9 Januari 2016
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC22 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje22 - 21CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
10 Januari 2016
17h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold25 - 21Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
15 Januari 2016
19h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti24 - 22Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
17 Januari 2016
16h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica31 - 19Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
16h15Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille18 - 26Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
6 Februari 2016
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC28 - 22CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje37 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
7 Februari 2016
17h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold18 - 28Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
12 Februari 2016
19h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille32 - 24Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
14 Februari 2016
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica25 - 22Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
16 Februari 2016
18h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti25 - 30Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
19 Februari 2016
19h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC32 - 26Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
21 Februari 2016
15h10Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold23 - 28CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje26 - 24Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
26 Februari 2016
19h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille26 - 29Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
28 Februari 2016
15h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti22 - 24Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica27 - 21Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (31/03/2016 - 08/05/2016)


Kwartfinales
31 Maart 2016
18h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
2 April 2016
13h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare24 - 29Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest18 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje34 - 20Larvik HKLarvik HK (NOR)
9 April 2016
16h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don28 - 29CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC40 - 23FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
10 April 2016
15h30Larvik HK (NOR)Larvik HK28 - 26Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica32 - 25CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)

Halve Finale
7 Mei 2016
15h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC21 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h45CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti27 - 21Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)

Om 3e/4e plaats
8 Mei 2016
15h15Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje30 - 28Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Finale
8 Mei 2016
17h45CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti29 - 26 verlengingen (22-22, 3-3, 4-1)Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden