De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2004/2005 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2004/2005 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Anagennisi Artas
  • Buducnost Podgorica
  • Dinamo Volgograd
  • Dunaferr NK Dunaujvaros
  • Elda Prestigio Alicante
  • Frankfurter HC
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Motor Zaporozhye
  • HC Zalau
  • Herning-Ikast Håndbold
  • HK Slovan Duslo Sala
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • Kometal Gjorce Petrov Skopje
  • Lada Togliatti
  • Lokomotiva Zagreb
  • Madeira Andebol SAD
  • Mar Sagunto Valencia
  • Metz Handball
  • Naisa Nis
  • Nata AZS-AWFiS Gdansk
  • Nordstrand Oslo
  • PDO Salerno
  • RK Egle Vilnius
  • RK Krim Ljubljana
  • Slagelse FH
  • Tertnes Bergen
  • Viborg HK A/S
  • Westfriesland SEW Nibbixwoud
  • ZMC Amicitia Zürich

Home

Champions League Dames - Home

WinnaarSlagelse FH : Slagelse FH

 
 

Kwalificatie (11/09/2004 - 18/09/2004)

11 September 2004
PDO Salerno (ITA)PDO Salerno15 - 32Metz HandballMetz Handball (FRA)
Westfriesland SEW Nibbixwoud (NED)Westfriesland SEW Nibbixwoud20 - 40Frankfurter HCFrankfurter HC (GER)
HK Slovan Duslo Sala (SVK)HK Slovan Duslo Sala23 - 18Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye25 - 19ZMC Amicitia ZürichZMC Amicitia Zürich (SUI)
Anagennisi Artas (GRE)Anagennisi Artas32 - 30Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (POR)
HC Zalau (ROU)HC Zalau34 - 21RK Egle VilniusRK Egle Vilnius (LTU)
12 September 2004
ZMC Amicitia Zürich (SUI)ZMC Amicitia Zürich18 - 27HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
RK Egle Vilnius (LTU)RK Egle Vilnius22 - 31HC ZalauHC Zalau (ROU)
18 September 2004
Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb25 - 21HK Slovan Duslo SalaHK Slovan Duslo Sala (SVK)
Madeira Andebol SAD (POR)Madeira Andebol SAD29 - 27Anagennisi ArtasAnagennisi Artas (GRE)
Frankfurter HC (GER)Frankfurter HC29 - 22Westfriesland SEW NibbixwoudWestfriesland SEW Nibbixwoud (NED)
Metz Handball (FRA)Metz Handball31 - 11PDO SalernoPDO Salerno (ITA)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (08/10/2004 - 17/10/2004)

8 Oktober 2004
HC Zalau (ROU)HC Zalau21 - 28Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
9 Oktober 2004
Metz Handball (FRA)Metz Handball24 - 20Naisa NisNaisa Nis (SRB)
Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd30 - 27Frankfurter HCFrankfurter HC (GER)
HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye31 - 28Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold38 - 17Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (POR)
10 Oktober 2004
Nata AZS-AWFiS Gdansk (POL)Nata AZS-AWFiS Gdansk28 - 38Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia28 - 25HC ZalauHC Zalau (ROU)
Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen32 - 20HK Slovan Duslo SalaHK Slovan Duslo Sala (SVK)
15 Oktober 2004
Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf33 - 29Nata AZS-AWFiS GdanskNata AZS-AWFiS Gdansk (POL)
16 Oktober 2004
Frankfurter HC (GER)Frankfurter HC22 - 31Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
HK Slovan Duslo Sala (SVK)HK Slovan Duslo Sala28 - 23Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
Naisa Nis (SRB)Naisa Nis28 - 20Metz HandballMetz Handball (FRA)
17 Oktober 2004
Madeira Andebol SAD (POR)Madeira Andebol SAD20 - 29Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC29 - 27HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep A (08/01/2005 - 19/02/2005)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)96411165141+24
2Herning-Ikast Håndbold (DEN)96411174163+11
3Mar Sagunto Valencia (ESP)46204179190-11
4Buducnost Podgorica (MNE)26105141165-24
8 Januari 2005
16h30Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia33 - 28Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
9 Januari 2005
16h25Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold28 - 27Dunaferr NK DunaujvarosDunaferr NK Dunaujvaros (HUN)
15 Januari 2005
16h45Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)Dunaferr NK Dunaujvaros35 - 28Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
16 Januari 2005
14h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 27Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
23 Januari 2005
16h25Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold32 - 27Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
29 Januari 2005
16h30Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia26 - 33Dunaferr NK DunaujvarosDunaferr NK Dunaujvaros (HUN)
30 Januari 2005
16h25Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold32 - 25Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
6 Februari 2005
19h30Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica16 - 18Dunaferr NK DunaujvarosDunaferr NK Dunaujvaros (HUN)
12 Februari 2005
16h45Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)Dunaferr NK Dunaujvaros25 - 25Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
13 Februari 2005
18h30Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica32 - 28Mar Sagunto ValenciaMar Sagunto Valencia (ESP)
19 Februari 2005
16h30Mar Sagunto Valencia (ESP)Mar Sagunto Valencia37 - 30Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
16h45Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)Dunaferr NK Dunaujvaros27 - 18Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Detail van de uitslagen


Groep B (07/01/2005 - 20/02/2005)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Viborg HK A/S (DEN)86402173141+32
2Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)86402174157+17
3Dinamo Volgograd (RUS)86402164160+4
4Nordstrand Oslo (NOR)06006119172-53
7 Januari 2005
20h15Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf29 - 28Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
8 Januari 2005
15h00Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd28 - 22Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
15 Januari 2005
14h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S38 - 29Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
14h30Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo22 - 31Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
21 Januari 2005
18h30Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf31 - 25Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
22 Januari 2005
16h15Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo14 - 29Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
28 Januari 2005
18h30Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf37 - 25Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
30 Januari 2005
15h00Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd29 - 27Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
12 Februari 2005
16h15Nordstrand Oslo (NOR)Nordstrand Oslo19 - 23Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S27 - 23Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
19 Februari 2005
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S24 - 17Nordstrand OsloNordstrand Oslo (NOR)
20 Februari 2005
16h00Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd30 - 23Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep C (09/01/2005 - 20/02/2005)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Slagelse FH (DEN)106501153134+19
2Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)86402146127+19
3Lada Togliatti (RUS)46204148159-11
4HC Motor Zaporozhye (UKR)26105132159-27
9 Januari 2005
10h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye20 - 22Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
15h45Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti24 - 25Slagelse FHSlagelse FH (DEN)
15 Januari 2005
19h00Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje27 - 25Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
16 Januari 2005
16h25Slagelse FH (DEN)Slagelse FH27 - 22HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
22 Januari 2005
15h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti26 - 21HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
19h00Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje20 - 12Slagelse FHSlagelse FH (DEN)
29 Januari 2005
15h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti24 - 23Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
30 Januari 2005
13h45HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye19 - 30Slagelse FHSlagelse FH (DEN)
12 Februari 2005
19h00Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje32 - 20HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
13 Februari 2005
16h25Slagelse FH (DEN)Slagelse FH33 - 27Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
20 Februari 2005
10h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye30 - 22Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
16h25Slagelse FH (DEN)Slagelse FH26 - 22Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)

Detail van de uitslagen


Groep D (08/01/2005 - 19/02/2005)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Krim Ljubljana (SLO)126600178140+38
2Elda Prestigio Alicante (ESP)66222161156+5
3Tertnes Bergen (NOR)56213149166-17
4Naisa Nis (SRB)16015147173-26
8 Januari 2005
16h15Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen25 - 33Elda Prestigio AlicanteElda Prestigio Alicante (ESP)
18h30Naisa Nis (SRB)Naisa Nis23 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
15 Januari 2005
16h30Elda Prestigio Alicante (ESP)Elda Prestigio Alicante26 - 18Naisa NisNaisa Nis (SRB)
17h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana32 - 18Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
22 Januari 2005
16h30Elda Prestigio Alicante (ESP)Elda Prestigio Alicante25 - 30RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h30Naisa Nis (SRB)Naisa Nis24 - 25Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
29 Januari 2005
16h15Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen22 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h30Naisa Nis (SRB)Naisa Nis27 - 27Elda Prestigio AlicanteElda Prestigio Alicante (ESP)
12 Februari 2005
16h30Elda Prestigio Alicante (ESP)Elda Prestigio Alicante28 - 28Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
18h15RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana40 - 30Naisa NisNaisa Nis (SRB)
19 Februari 2005
16h15Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen31 - 25Naisa NisNaisa Nis (SRB)
18h15RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana28 - 22Elda Prestigio AlicanteElda Prestigio Alicante (ESP)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (11/03/2005 - 20/05/2005)


1/4 Finales (20/03/2005)
11 Maart 2005
18h35Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf32 - 27Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
12 Maart 2005
16h20Elda Prestigio Alicante (ESP)Elda Prestigio Alicante31 - 34Slagelse FHSlagelse FH (DEN)
19h00Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje24 - 21RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
13 Maart 2005
16h30Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)Dunaferr NK Dunaujvaros37 - 26Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
19 Maart 2005
16h15Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S30 - 31Dunaferr NK DunaujvarosDunaferr NK Dunaujvaros (HUN)
17h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana23 - 21Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
19h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold32 - 31Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
20 Maart 2005
16h25Slagelse FH (DEN)Slagelse FH28 - 21Elda Prestigio AlicanteElda Prestigio Alicante (ESP)

Halve Finales (10/04/2005)
8 April 2005
18h30Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf32 - 30Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
10 April 2005
16h50Dunaferr NK Dunaujvaros (HUN)Dunaferr NK Dunaujvaros25 - 28Slagelse FHSlagelse FH (DEN)
16 April 2005
17h30Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje22 - 18Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
17 April 2005
19h30Slagelse FH (DEN)Slagelse FH21 - 17Dunaferr NK DunaujvarosDunaferr NK Dunaujvaros (HUN)

Finale (20/05/2005)
14 Mei 2005
16h15Slagelse FH (DEN)Slagelse FH27 - 23Kometal Gjorce Petrov SkopjeKometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)
20 Mei 2005
20h40Kometal Gjorce Petrov Skopje (MAC)Kometal Gjorce Petrov Skopje20 - 27Slagelse FHSlagelse FH (DEN)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden