De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF Cup Dames - 2019/2020 - Home

Handbal - EHF Cup Dames - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Astrakhanochka Astrakhan
  • Azeryol HC Baku
  • Bera Bera San-Sebastian
  • Byåsen Trondheim
  • Colégio de Gaia
  • ES Besançon Féminin
  • H65 Höörs HK
  • HB Käerjeng
  • HC Gomel
  • Helsinki IFK Comets
  • HV Quintus Poeldijk
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • Iuventa Michalovce
  • KHF Istogu
  • Latsia Nicosia
  • LC Brühl Saint-Gall
  • LK Zug
  • Maccabi Arazim Ramat-Gan
  • Metalurg Skopje
  • Muratpasa BSK Antalya
  • PAOK Thessaloniki
  • PDO Salerno
  • SC Galytchanka Lviv
  • SCM Craiova
  • Skuru Nacka
  • Slavia Praha
  • Spono Nottwil Lucerne
  • TSV Bayer 04 Leverkusen
  • Valur Reykjavík
  • WAT Atzgersdorf
  • Zaglebie Lubin
  • ZRK Kumanovo

Home

EHF Cup Dames - Home

Eerste Kwalificatieronde (06/09/2019 - 15/09/2019)

6 September 2019
21h30Skuru Nacka (SWE)Skuru Nacka22 - 23Valur ReykjavíkValur Reykjavík (ISL)
7 September 2019
15h05Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf22 - 17WAT AtzgersdorfWAT Atzgersdorf (AUT)
16h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK32 - 24LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
17h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova30 - 21PDO SalernoPDO Salerno (ITA)
18h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje14 - 44Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
18h00SC Galytchanka Lviv (UKR)SC Galytchanka Lviv26 - 24Azeryol HC BakuAzeryol HC Baku (AZE)
19h00Colégio de Gaia (POR)Colégio de Gaia12 - 37ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
19h00HV Quintus Poeldijk (NED)HV Quintus Poeldijk28 - 19Helsinki IFK CometsHelsinki IFK Comets (FIN)
19h00TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)TSV Bayer 04 Leverkusen40 - 5Latsia NicosiaLatsia Nicosia (CYP)
8 September 2019
14h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall19 - 43H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
16h00Latsia Nicosia (CYP)Latsia Nicosia5 - 36TSV Bayer 04 LeverkusenTSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
16h00Helsinki IFK Comets (FIN)Helsinki IFK Comets19 - 17HV Quintus PoeldijkHV Quintus Poeldijk (NED)
17h00PDO Salerno (ITA)PDO Salerno17 - 29SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)
17h00Azeryol HC Baku (AZE)Azeryol HC Baku18 - 23SC Galytchanka LvivSC Galytchanka Lviv (UKR)
17h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin43 - 14Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
21h30Valur Reykjavík (ISL)Valur Reykjavík24 - 31Skuru NackaSkuru Nacka (SWE)
13 September 2019
17h00PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki32 - 25Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)
18h00HB Käerjeng (LUX)HB Käerjeng13 - 40Byåsen TrondheimByåsen Trondheim (NOR)
18h00HC Gomel (BLR)HC Gomel45 - 13KHF IstoguKHF Istogu (KOS)
14 September 2019
12h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan31 - 18Maccabi Arazim Ramat-GanMaccabi Arazim Ramat-Gan (ISR)
16h00KHF Istogu (KOS)KHF Istogu22 - 38HC GomelHC Gomel (BLR)
16h00Byåsen Trondheim (NOR)Byåsen Trondheim42 - 16HB KäerjengHB Käerjeng (LUX)
16h30Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian30 - 16LK ZugLK Zug (SUI)
17h30Iuventa Michalovce (SVK)Iuventa Michalovce31 - 25Spono Nottwil LucerneSpono Nottwil Lucerne (SUI)
18h00WAT Atzgersdorf (AUT)WAT Atzgersdorf14 - 19Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
18h30ZRK Kumanovo (MAC)ZRK Kumanovo27 - 23Slavia PrahaSlavia Praha (CZE)
20h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin42 - 20Colégio de GaiaColégio de Gaia (POR)
15 September 2019
12h00Maccabi Arazim Ramat-Gan (ISR)Maccabi Arazim Ramat-Gan16 - 30Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
12h00LK Zug (SUI)LK Zug31 - 45Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
14h00Muratpasa BSK Antalya (TUR)Muratpasa BSK Antalya24 - 24PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)
17h30Spono Nottwil Lucerne (SUI)Spono Nottwil Lucerne25 - 32Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)
18h30Slavia Praha (CZE)Slavia Praha31 - 24ZRK KumanovoZRK Kumanovo (MAC)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (12/10/2019 - 21/10/2019)



Derde Kwalificatieronde (10/11/2019 - 18/11/2019)



Groep A (05/01/2020 - 10/02/2020)



Groep B (05/01/2020 - 10/02/2020)



Groep C (04/01/2020 - 10/02/2020)



Groep D (05/01/2020 - 10/02/2020)



Finaleronde (01/03/2020 - 11/05/2020)



Kwartfinales (01/03/2020)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden