De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
9 November 2019 - 17 November 2019
Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) | 58 - 56 | Vac NKSE (HUN) | ||
09/11/2019 - 13h00 | Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) | 33 - 26 | Vac NKSE (HUN) | |
16/11/2019 - 16h00 | Vac NKSE (HUN) | 30 - 25 | Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) |
Rocasa Gran Canaria (ESP) | 46 - 46 | CS Magura Cisnadie (ROU) | ||
10/11/2019 - 14h00 | Rocasa Gran Canaria (ESP) | 28 - 24 | CS Magura Cisnadie (ROU) | |
17/11/2019 - 18h00 | CS Magura Cisnadie (ROU) | 22 - 18 | Rocasa Gran Canaria (ESP) |
Erd HC (HUN) | 64 - 62 | Kuban Krasnodar (RUS) | ||
10/11/2019 - 15h00 | Erd HC (HUN) | 39 - 32 | Kuban Krasnodar (RUS) | |
15/11/2019 - 16h30 | Kuban Krasnodar (RUS) | 30 - 25 | Erd HC (HUN) |
Debreceni VSC (HUN) | 73 - 52 | ZORK Jagodina (SRB) | ||
09/11/2019 - 15h30 | Debreceni VSC (HUN) | 37 - 26 | ZORK Jagodina (SRB) | |
16/11/2019 - 19h00 | ZORK Jagodina (SRB) | 26 - 36 | Debreceni VSC (HUN) |
FC Copenhagen Handball (DEN) | 62 - 46 | OGC Nice Côte d'Azur HB (FRA) | ||
09/11/2019 - 14h00 | FC Copenhagen Handball (DEN) | 32 - 23 | OGC Nice Côte d'Azur HB (FRA) | |
17/11/2019 - 17h00 | OGC Nice Côte d'Azur HB (FRA) | 23 - 30 | FC Copenhagen Handball (DEN) |
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud (ROU) | 49 - 49 | CSM Corona Brasov (ROU) | ||
09/11/2019 - 16h00 | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud (ROU) | 25 - 27 | CSM Corona Brasov (ROU) | |
17/11/2019 - 16h00 | CSM Corona Brasov (ROU) | 22 - 24 | CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud (ROU) |
Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | 53 - 55 | Thüringer HC Erfürt (GER) | ||
10/11/2019 - 12h00 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | 28 - 25 | Thüringer HC Erfürt (GER) | |
16/11/2019 - 19h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 30 - 25 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) |
Les Neptunes de Nantes (FRA) | 58 - 61 | Siofok KC (HUN) | ||
10/11/2019 - 18h00 | Les Neptunes de Nantes (FRA) | 24 - 32 | Siofok KC (HUN) | |
16/11/2019 - 18h00 | Siofok KC (HUN) | 29 - 34 | Les Neptunes de Nantes (FRA) |
Nykøbing Falster (DEN) | 49 - 54 | Ikast Handbold (DEN) | ||
10/11/2019 - 15h00 | Nykøbing Falster (DEN) | 23 - 23 | Ikast Handbold (DEN) | |
17/11/2019 - 15h00 | Ikast Handbold (DEN) | 31 - 26 | Nykøbing Falster (DEN) |
Odense Håndbold (DEN) | 57 - 52 | ES Besançon Féminin (FRA) | ||
10/11/2019 - 15h00 | Odense Håndbold (DEN) | 25 - 23 | ES Besançon Féminin (FRA) | |
16/11/2019 - 20h00 | ES Besançon Féminin (FRA) | 29 - 32 | Odense Håndbold (DEN) |
Tertnes Bergen (NOR) | 44 - 65 | Storhamar Handball Elite (NOR) | ||
10/11/2019 - 17h30 | Tertnes Bergen (NOR) | 31 - 26 | Storhamar Handball Elite (NOR) | |
17/11/2019 - 17h00 | Storhamar Handball Elite (NOR) | 39 - 13 | Tertnes Bergen (NOR) |
Zvezda Zvenigorod (RUS) | 52 - 70 | Lada Togliatti (RUS) | ||
10/11/2019 - 15h00 | Zvezda Zvenigorod (RUS) | 24 - 36 | Lada Togliatti (RUS) | |
16/11/2019 - 14h00 | Lada Togliatti (RUS) | 34 - 28 | Zvezda Zvenigorod (RUS) |