De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European League Dames - 2021/2022 - Home

Handbal - EHF European League Dames - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF European League Dames 2021/2022 - Home

WinnaarSG BBM Bietigheim : SG BBM Bietigheim

Tweede Kwalificatieronde (16/10/2021 - 24/10/2021)

16 Oktober 2021
16h00ZRK Bjelovar (CRO)ZRK Bjelovar22 - 32MKS LublinMKS Lublin (POL)
17h00Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf21 - 28Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés (ESP)
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most26 - 27CS Magura CisnadieCS Magura Cisnadie (ROU)
19h00Radnicki Kragujevac (SRB)Radnicki Kragujevac23 - 22H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
19h30TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen27 - 28Blomberg-LippeBlomberg-Lippe (GER)
17 Oktober 2021
12h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian27 - 27Paris 92Paris 92 (FRA)
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt32 - 35Molde HKMolde HK (NOR)
16h00Yalikavak SK (TUR)Yalikavak SK24 - 33MTK Vörös/Meteor BudapestMTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)
16h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin46 - 23ZRK BjelovarZRK Bjelovar (CRO)
18h00Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen29 - 26ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)
18h00Sola HK (NOR)Sola HK37 - 33Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (RUS)
22 Oktober 2021
17h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall19 - 35Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
23 Oktober 2021
14h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin33 - 24LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
15h00Molde HK (NOR)Molde HK26 - 28Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
17h00CS Magura Cisnadie (ROU)CS Magura Cisnadie25 - 26DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
18h00Blomberg-Lippe (GER)Blomberg-Lippe28 - 24TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
19h00ZORK Jagodina (SRB)ZORK Jagodina16 - 24Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
24 Oktober 2021
15h00Kuban Krasnodar (RUS)Kuban Krasnodar24 - 31Sola HKSola HK (NOR)
16h00Paris 92 (FRA)Paris 9221 - 26Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
16h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK36 - 23Radnicki KragujevacRadnicki Kragujevac (SRB)
18h00MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)MTK Vörös/Meteor Budapest39 - 30Yalikavak SKYalikavak SK (TUR)
19h00Mecalia Atlético Guardés (ESP)Mecalia Atlético Guardés25 - 27Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (13/11/2021 - 21/11/2021)

13 November 2021
14h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE32 - 27Blomberg-LippeBlomberg-Lippe (GER)
14h00SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)SCM Râmnicu Vâlcea34 - 28Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
17h00Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod26 - 35Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
18h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb25 - 21MKS LublinMKS Lublin (POL)
20h00Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC22 - 22CS Magura CisnadieCS Magura Cisnadie (ROU)
20h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin34 - 23Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés (ESP)
14 November 2021
16h00MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)MTK Vörös/Meteor Budapest27 - 34Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
16h00Les Neptunes de Nantes (FRA)Les Neptunes de Nantes39 - 24H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim39 - 18Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
17h00Chambray Touraine HB (FRA)Chambray Touraine HB30 - 27Molde HKMolde HK (NOR)
18h00Storhamar Handball Elite (NOR)Storhamar Handball Elite31 - 27SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau (ROU)
18h00Sola HK (NOR)Sola HK36 - 25Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
20 November 2021
14h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold34 - 29MTK Vörös/Meteor BudapestMTK Vörös/Meteor Budapest (HUN)
16h00Molde HK (NOR)Molde HK25 - 35Chambray Touraine HBChambray Touraine HB (FRA)
16h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian27 - 29SCM Râmnicu VâlceaSCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
16h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin27 - 29Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
18h00Blomberg-Lippe (GER)Blomberg-Lippe24 - 24Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
21 November 2021
10h00SCM Gloria Buzau (ROU)SCM Gloria Buzau26 - 26Storhamar Handball EliteStorhamar Handball Elite (NOR)
11h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan27 - 20Sola HKSola HK (NOR)
16h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK25 - 35Les Neptunes de NantesLes Neptunes de Nantes (FRA)
17h00CS Magura Cisnadie (ROU)CS Magura Cisnadie25 - 21Debreceni VSCDebreceni VSC (HUN)
17h30Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin33 - 29Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
18h00Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen20 - 21SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
19h00Mecalia Atlético Guardés (ESP)Mecalia Atlético Guardés24 - 30ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep A (09/01/2022 - 20/02/2022)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sola HK (NOR)126600196149+47
2ES Besançon Féminin (FRA)66303182188-6
3Mosonmagyaróvári KC SE (HUN)66303159165-6
4Lokomotiva Zagreb (CRO)06006139174-35

Laatste wedstrijden

9 Januari 2022
14h00Mosonmagyaróvári KC SE (HUN)Mosonmagyaróvári KC SE38 - 30ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
15 Januari 2022
18h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb19 - 22Mosonmagyaróvári KC SEMosonmagyaróvári KC SE (HUN)
18h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin32 - 39Sola HKSola HK (NOR)
22 Januari 2022
20h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin28 - 27Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
29 Januari 2022
14h00Sola HK (NOR)Sola HK25 - 18Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
4 Februari 2022
20h00Mosonmagyaróvári KC SE (HUN)Mosonmagyaróvári KC SE25 - 31Sola HKSola HK (NOR)
5 Februari 2022
18h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb26 - 31ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
6 Februari 2022
14h00Sola HK (NOR)Sola HK27 - 22Mosonmagyaróvári KC SEMosonmagyaróvári KC SE (HUN)
12 Februari 2022
20h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin34 - 24Mosonmagyaróvári KC SEMosonmagyaróvári KC SE (HUN)
13 Februari 2022
14h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb25 - 40Sola HKSola HK (NOR)
20 Februari 2022
14h00Mosonmagyaróvári KC SE (HUN)Mosonmagyaróvári KC SE28 - 24Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
16h00Sola HK (NOR)Sola HK34 - 27ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep B (09/01/2022 - 20/02/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SG BBM Bietigheim (GER)126600188134+54
2CS Minaur Baia-Mare (ROU)56213154182-28
3Les Neptunes de Nantes (FRA)46204168170-2
4Zaglebie Lubin (POL)36114149173-24

Laatste wedstrijden

9 Januari 2022
16h00Les Neptunes de Nantes (FRA)Les Neptunes de Nantes25 - 27SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
16h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare34 - 32Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
15 Januari 2022
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim39 - 20CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
16 Januari 2022
16h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin26 - 27Les Neptunes de NantesLes Neptunes de Nantes (FRA)
22 Januari 2022
18h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim29 - 19Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
23 Januari 2022
14h00Les Neptunes de Nantes (FRA)Les Neptunes de Nantes34 - 29CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
6 Februari 2022
12h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare28 - 26Les Neptunes de NantesLes Neptunes de Nantes (FRA)
16h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin21 - 33SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
12 Februari 2022
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim32 - 29Les Neptunes de NantesLes Neptunes de Nantes (FRA)
13 Februari 2022
16h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin23 - 23CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)
19 Februari 2022
16h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare20 - 28SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
20 Februari 2022
14h00Les Neptunes de Nantes (FRA)Les Neptunes de Nantes27 - 28Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)

Detail van de uitslagen


Groep C (08/01/2022 - 20/02/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Herning-Ikast Håndbold (DEN)126600193161+32
2Storhamar Handball Elite (NOR)66303178172+6
3CS Magura Cisnadie (ROU)45203137152-15
4Lada Togliatti (RUS)05005129152-23

Laatste wedstrijden

8 Januari 2022
16h00CS Magura Cisnadie (ROU)CS Magura Cisnadie33 - 28Storhamar Handball EliteStorhamar Handball Elite (NOR)
9 Januari 2022
14h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti24 - 27Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
15 Januari 2022
16h00Storhamar Handball Elite (NOR)Storhamar Handball Elite34 - 29Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
18h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold31 - 28CS Magura CisnadieCS Magura Cisnadie (ROU)
29 Januari 2022
14h00CS Magura Cisnadie (ROU)CS Magura Cisnadie27 - 24Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
31 Januari 2022
19h00Storhamar Handball Elite (NOR)Storhamar Handball Elite27 - 35Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
5 Februari 2022
16h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold32 - 24Storhamar Handball EliteStorhamar Handball Elite (NOR)
12 Februari 2022
16h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold34 - 27Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
18h00Storhamar Handball Elite (NOR)Storhamar Handball Elite35 - 18CS Magura CisnadieCS Magura Cisnadie (ROU)
19 Februari 2022
18h00CS Magura Cisnadie (ROU)CS Magura Cisnadie31 - 34Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
20 Februari 2022
14h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti25 - 30Storhamar Handball EliteStorhamar Handball Elite (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep D (15/01/2022 - 20/02/2022)

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Viborg HK A/S (DEN)106420185149+36
2SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)96411178172+6
3Chambray Touraine HB (FRA)36114163176-13
4Váci NKSE (HUN)26105167196-29

Laatste wedstrijden

15 Januari 2022
20h00Chambray Touraine HB (FRA)Chambray Touraine HB24 - 27Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
16 Januari 2022
14h00SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)SCM Râmnicu Vâlcea39 - 29Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
22 Januari 2022
18h00Chambray Touraine HB (FRA)Chambray Touraine HB25 - 26SCM Râmnicu VâlceaSCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
18h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE25 - 26Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
29 Januari 2022
18h00Chambray Touraine HB (FRA)Chambray Touraine HB29 - 27Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
5 Februari 2022
16h00SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)SCM Râmnicu Vâlcea32 - 27Chambray Touraine HBChambray Touraine HB (FRA)
20h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S42 - 21Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
13 Februari 2022
14h00SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)SCM Râmnicu Vâlcea30 - 30Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
14h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE35 - 29Chambray Touraine HBChambray Touraine HB (FRA)
16 Februari 2022
17h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S31 - 20SCM Râmnicu VâlceaSCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
19 Februari 2022
16h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S29 - 29Chambray Touraine HBChambray Touraine HB (FRA)
20 Februari 2022
16h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE30 - 31SCM Râmnicu VâlceaSCM Râmnicu Vâlcea (ROU)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (26/03/2022 - 15/05/2022)


Kwartfinales
26 Maart 2022
16h00CS Minaur Baia-Mare (ROU)CS Minaur Baia-Mare40 - 32Sola HKSola HK (NOR)
18h00Storhamar Handball Elite (NOR)Storhamar Handball Elite31 - 33Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
27 Maart 2022
13h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin23 - 29SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
13h00SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)SCM Râmnicu Vâlcea33 - 39Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
2 April 2022
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim30 - 20ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
18h00Herning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold33 - 28SCM Râmnicu VâlceaSCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
3 April 2022
14h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S38 - 37Storhamar Handball EliteStorhamar Handball Elite (NOR)
16h00Sola HK (NOR)Sola HK29 - 29CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)

Halve Finale
14 Mei 2022
15h30 in ViborgSG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim34 - 33Herning-Ikast HåndboldHerning-Ikast Håndbold (DEN)
18h00 in ViborgViborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S28 - 24CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)

Om 3e/4e plaats
15 Mei 2022
15h30 in ViborgHerning-Ikast Håndbold (DEN)Herning-Ikast Håndbold29 - 28 (24-24, 5-4)CS Minaur Baia-MareCS Minaur Baia-Mare (ROU)

Finale
15 Mei 2022
18h00 in ViborgSG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim31 - 20Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 7
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 105
    • Thuiszeges : 55 (52 %)
    • Overwinningen uit : 42 (40 %)
    • Gelijke spelen : 8 (8 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (5718 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 56.62
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 29.14
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 27.48
    • Totaal aantal punten : 5945
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 594.5
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1SG BBM Bietigheim (GER)12
    2Herning-Ikast Håndbo.11
    3Sola HK (NOR)9
    4Viborg HK A/S (DEN)7
    5SCM Râmnicu Vâ.6
    6ES Besançon F&eacut.5
    Gelijke spelen
    1CS Minaur Baia-Mare (ROU)2
    2Viborg HK A/S (DEN)2
    3Bera Bera San-Sebastian (E.1
    4Blomberg-Lippe (GER)1
    5CS Magura Cisnadie (ROU)1
    6Chambray Touraine HB (FRA)1
    Nederlagen
    1Lokomotiva Zagreb (CRO)6
    2CS Minaur Baia-Mare (ROU)5
    3ES Besançon F&eacut.5
    4Lada Togliatti (RUS)5
    5Storhamar Handball Elite (.5
    6Váci NKSE (HUN)5

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden