De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European Cup Heren - 2021/2022 - Home

Handbal - EHF European Cup Heren - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF European Cup Heren 2021/2022 - Home

WinnaarNærbø IL : Nærbø IL


Eerste ronde
11 September 2021
14h00Viljandi HC (EST)Viljandi HC20 - 20Sloga DobojSloga Doboj (BIH)
14h00SG Handball West Wien (AUT)SG Handball West Wien27 - 29SGAU SaratovSGAU Saratov (RUS)
16h00APOEL Nicosia (CYP)APOEL Nicosia27 - 29HC ZubríHC Zubrí (CZE)
16h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK29 - 23Metaloplastika SabacMetaloplastika Sabac (SRB)
16h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare44 - 22Lokomotiv GornaLokomotiv Gorna (BUL)
16h00HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas46 - 18Zeleznicar NisZeleznicar Nis (SRB)
17h00KH Prishtina (KOS)KH Prishtina0 - 10 (forfait)Handball TirolHandball Tirol (AUT)
18h00Handball Käerjeng (LUX)Handball Käerjeng32 - 23KH VëllazminiKH Vëllazmini (KOS)
19h30Sloboda Tuzla (BIH)Sloboda Tuzla29 - 23GS DramasGS Dramas (GRE)
12 September 2021
10h00SGAU Saratov (RUS)SGAU Saratov31 - 19SG Handball West WienSG Handball West Wien (AUT)
13h00Zeleznicar Nis (SRB)Zeleznicar Nis22 - 29HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)
16h00Motor-Polytechnic-ZAS Zaporozhye (UKR)Motor-Polytechnic-ZAS Zaporozhye23 - 41Bækkelagets OsloBækkelagets Oslo (NOR)
16h00Beykoz Belediyesi (TUR)Beykoz Belediyesi32 - 23JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)
17h00KH Vëllazmini (KOS)KH Vëllazmini26 - 36Handball KäerjengHandball Käerjeng (LUX)
17 September 2021
19h30HB Dudelange (LUX)HB Dudelange24 - 23Raimond SassariRaimond Sassari (ITA)
18 September 2021
12h00Handball Tirol (AUT)Handball Tirol10 - 0 (forfait)KH PrishtinaKH Prishtina (KOS)
15h00KH Koprivnice (CZE)KH Koprivnice25 - 31UMF SelfossUMF Selfoss (ISL)
17h00Lokomotiv Gorna (BUL)Lokomotiv Gorna21 - 33CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
17h00GS Dramas (GRE)GS Dramas24 - 17Sloboda TuzlaSloboda Tuzla (BIH)
18h00Sloga Doboj (BIH)Sloga Doboj25 - 23Viljandi HCViljandi HC (EST)
18h00Bækkelagets Oslo (NOR)Bækkelagets Oslo32 - 20Motor-Polytechnic-ZAS ZaporozhyeMotor-Polytechnic-ZAS Zaporozhye (UKR)
18h00HC Zubrí (CZE)HC Zubrí40 - 11APOEL NicosiaAPOEL Nicosia (CYP)
19h00KH Trepca Mitrovicë (KOS)KH Trepca Mitrovicë22 - 29Holon Yuvalim HCHolon Yuvalim HC (ISR)
19h00Metaloplastika Sabac (SRB)Metaloplastika Sabac30 - 34Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
19h30A.E.S.C.H. Pylaias (GRE)A.E.S.C.H. Pylaias28 - 37HC Dukla PrahaHC Dukla Praha (CZE)
19h30Raimond Sassari (ITA)Raimond Sassari29 - 21HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
20h00JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)JMS Hurry-Up Zwartemeer33 - 30Beykoz BelediyesiBeykoz Belediyesi (TUR)
19 September 2021
16h00Holon Yuvalim HC (ISR)Holon Yuvalim HC37 - 25KH Trepca MitrovicëKH Trepca Mitrovicë (KOS)
18h00UMF Selfoss (ISL)UMF Selfoss28 - 28KH KoprivniceKH Koprivnice (CZE)
19h30HC Dukla Praha (CZE)HC Dukla Praha31 - 25A.E.S.C.H. PylaiasA.E.S.C.H. Pylaias (GRE)

Tweede ronde
15 Oktober 2021
12h00BK-46 Karis (FIN)BK-46 Karis0 - 20 (forfait)SGAU SaratovSGAU Saratov (RUS)
18h00HC Zubrí (CZE)HC Zubrí43 - 20HC Osam LovechHC Osam Lovech (BUL)
19h00Conversano (ITA)Conversano31 - 24Sloga DobojSloga Doboj (BIH)
16 Oktober 2021
13h00RK Dragunas Klaipeda (LTU)RK Dragunas Klaipeda26 - 25MSK Povazska BystricaMSK Povazska Bystrica (SVK)
14h30Sviesa-Savanoris Vilnius (LTU)Sviesa-Savanoris Vilnius24 - 22HC TallinnHC Tallinn (EST)
14h30Beykoz Belediyesi (TUR)Beykoz Belediyesi29 - 30SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (RUS)
15h30Parnassos Strovolou (CYP)Parnassos Strovolou14 - 25Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
17h00Diomidis Argos (GRE)Diomidis Argos26 - 30GS DramasGS Dramas (GRE)
18h00HC Osam Lovech (BUL)HC Osam Lovech22 - 43HC ZubríHC Zubrí (CZE)
18h00Handball Tirol (AUT)Handball Tirol23 - 27Anorthosis Famagusta HBAnorthosis Famagusta HB (CYP)
18h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd33 - 22HC BerchemHC Berchem (LUX)
18h30Sloga Doboj (BIH)Sloga Doboj25 - 33ConversanoConversano (ITA)
19h00FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur29 - 36SKA MinskSKA Minsk (BLR)
19h00HB Odessa (UKR)HB Odessa31 - 38Handball EschHandball Esch (LUX)
20h00Izvidac Ljubuski (BIH)Izvidac Ljubuski26 - 28HC Dukla PrahaHC Dukla Praha (CZE)
20h00HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná32 - 26Izmir BSB SKIzmir BSB SK (TUR)
20h20Aon Fivers Margareten Wien (AUT)Aon Fivers Margareten Wien34 - 38Bækkelagets OsloBækkelagets Oslo (NOR)
21h00H71 (FAR)H7122 - 24Drammen HKDrammen HK (NOR)
21h30UMF Selfoss (ISL)UMF Selfoss31 - 31RK Jeruzalem OrmozRK Jeruzalem Ormoz (SLO)
17 Oktober 2021
13h00HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas27 - 26Põlva ServitiPõlva Serviti (EST)
15h30Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur37 - 25Parnassos StrovolouParnassos Strovolou (CYP)
16h00Izmir BSB SK (TUR)Izmir BSB SK25 - 32HC Baník KarvináHC Baník Karviná (CZE)
16h00HSC Suhr Aarau (SUI)HSC Suhr Aarau25 - 23UHK KremsUHK Krems (AUT)
16h00Masheka Mogilev (BLR)Masheka Mogilev27 - 22TENAX DobeleTENAX Dobele (LAT)
18h00Borac Banja Luka (BIH)Borac Banja Luka28 - 25BESA Famiglia PejäBESA Famiglia Pejä (KOS)
18h00Handball Esch (LUX)Handball Esch37 - 32HB OdessaHB Odessa (UKR)
22 Oktober 2021
15h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare35 - 32Hapoel AshdodHapoel Ashdod (ISR)
18h00Raimond Sassari (ITA)Raimond Sassari28 - 35Nærbø ILNærbø IL (NOR)
23 Oktober 2021
12h00SGAU Saratov (RUS)SGAU Saratov20 - 0 (forfait)BK-46 KarisBK-46 Karis (FIN)
13h00SKIF Krasnodar (RUS)SKIF Krasnodar26 - 24Beykoz BelediyesiBeykoz Belediyesi (TUR)
13h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul38 - 32Holon Yuvalim HCHolon Yuvalim HC (ISR)
15h00HC Donbas Mariupol (UKR)HC Donbas Mariupol25 - 34Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
15h00Hapoel Ashdod (ISR)Hapoel Ashdod29 - 33CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
16h00SKA Minsk (BLR)SKA Minsk25 - 26FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
16h00MSK Povazska Bystrica (SVK)MSK Povazska Bystrica26 - 22RK Dragunas KlaipedaRK Dragunas Klaipeda (LTU)
16h00Targos Bevo Panningen (NED)Targos Bevo Panningen30 - 32AS Ramat HaSharonAS Ramat HaSharon (ISR)
16h00TENAX Dobele (LAT)TENAX Dobele34 - 25Masheka MogilevMasheka Mogilev (BLR)
16h30HC Dukla Praha (CZE)HC Dukla Praha34 - 24Izvidac LjubuskiIzvidac Ljubuski (BIH)
17h00Põlva Serviti (EST)Põlva Serviti26 - 19HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)
17h00Nærbø IL (NOR)Nærbø IL26 - 25Raimond SassariRaimond Sassari (ITA)
17h00GS Dramas (GRE)GS Dramas28 - 29Diomidis ArgosDiomidis Argos (GRE)
17h30Handball Käerjeng (LUX)Handball Käerjeng27 - 35CSM FocsaniCSM Focsani (ROU)
18h00RK Jeruzalem Ormoz (SLO)RK Jeruzalem Ormoz28 - 22UMF SelfossUMF Selfoss (ISL)
18h30HC Berchem (LUX)HC Berchem31 - 30Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
19h00Anorthosis Famagusta HB (CYP)Anorthosis Famagusta HB25 - 26Handball TirolHandball Tirol (AUT)
20h20UHK Krems (AUT)UHK Krems29 - 27HSC Suhr AarauHSC Suhr Aarau (SUI)
24 Oktober 2021
13h00Holon Yuvalim HC (ISR)Holon Yuvalim HC28 - 38Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
15h00AS Ramat HaSharon (ISR)AS Ramat HaSharon30 - 30Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen (NED)
15h00Drammen HK (NOR)Drammen HK32 - 20H71H71 (FAR)
16h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK31 - 23HC Donbas MariupolHC Donbas Mariupol (UKR)
17h00HC Tallinn (EST)HC Tallinn31 - 28Sviesa-Savanoris VilniusSviesa-Savanoris Vilnius (LTU)
17h30CSM Focsani (ROU)CSM Focsani33 - 26Handball KäerjengHandball Käerjeng (LUX)
18h00BESA Famiglia Pejä (KOS)BESA Famiglia Pejä29 - 22Borac Banja LukaBorac Banja Luka (BIH)
19h30Bækkelagets Oslo (NOR)Bækkelagets Oslo32 - 32Aon Fivers Margareten WienAon Fivers Margareten Wien (AUT)

1/16de finales
26 November 2021
15h00TENAX Dobele (LAT)TENAX Dobele25 - 28PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)
19h00AS Ramat HaSharon (ISR)AS Ramat HaSharon28 - 37IFK SkövdeIFK Skövde (SWE)
27 November 2021
16h00IFK Skövde (SWE)IFK Skövde35 - 29AS Ramat HaSharonAS Ramat HaSharon (ISR)
17h00GS Dramas (GRE)GS Dramas39 - 41Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (RUS)
17h30CSM Focsani (ROU)CSM Focsani28 - 26Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
19h00Anorthosis Famagusta HB (CYP)Anorthosis Famagusta HB24 - 29HC Baník KarvináHC Baník Karviná (CZE)
19h00Conversano (ITA)Conversano27 - 25Nærbø ILNærbø IL (NOR)
19h30Handball Esch (LUX)Handball Esch30 - 30Bækkelagets OsloBækkelagets Oslo (NOR)
21h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd30 - 26CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
28 November 2021
11h00SGAU Saratov (RUS)SGAU Saratov25 - 24Põlva ServitiPõlva Serviti (EST)
15h00PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki29 - 24TENAX DobeleTENAX Dobele (LAT)
16h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul28 - 25SKA MinskSKA Minsk (BLR)
16h00HSC Suhr Aarau (SUI)HSC Suhr Aarau31 - 27RK Jeruzalem OrmozRK Jeruzalem Ormoz (SLO)
17h30SSK Talent Plzen (CZE)SSK Talent Plzen35 - 27HC ZubríHC Zubrí (CZE)
18h00BESA Famiglia Pejä (KOS)BESA Famiglia Pejä30 - 28AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
20h00Drammen HK (NOR)Drammen HK28 - 29HC Dukla PrahaHC Dukla Praha (CZE)
4 December 2021
13h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK36 - 18HC TallinnHC Tallinn (EST)
13h00Dinamo Viktor Stavropol (RUS)Dinamo Viktor Stavropol41 - 30GS DramasGS Dramas (GRE)
16h00HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná33 - 22Anorthosis Famagusta HBAnorthosis Famagusta HB (CYP)
16h30Nærbø IL (NOR)Nærbø IL31 - 27ConversanoConversano (ITA)
17h00SKIF Krasnodar (RUS)SKIF Krasnodar25 - 22MSK Povazska BystricaMSK Povazska Bystrica (SVK)
17h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur27 - 26CSM FocsaniCSM Focsani (ROU)
17h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare28 - 23Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
18h00RK Jeruzalem Ormoz (SLO)RK Jeruzalem Ormoz27 - 29HSC Suhr AarauHSC Suhr Aarau (SUI)
18h00HC Zubrí (CZE)HC Zubrí32 - 28SSK Talent PlzenSSK Talent Plzen (CZE)
5 December 2021
13h00HC Tallinn (EST)HC Tallinn32 - 32Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
15h30MSK Povazska Bystrica (SVK)MSK Povazska Bystrica27 - 28SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (RUS)
16h00Põlva Serviti (EST)Põlva Serviti23 - 23SGAU SaratovSGAU Saratov (RUS)
16h00SKA Minsk (BLR)SKA Minsk34 - 22Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
17h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda29 - 26BESA Famiglia PejäBESA Famiglia Pejä (KOS)
17h00HC Dukla Praha (CZE)HC Dukla Praha30 - 33Drammen HKDrammen HK (NOR)
19h30Bækkelagets Oslo (NOR)Bækkelagets Oslo25 - 26Handball EschHandball Esch (LUX)

Achtste finales
12 Februari 2022
11h00SGAU Saratov (RUS)SGAU Saratov27 - 30Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (RUS)
13h15AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda31 - 30Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
16h00Drammen HK (NOR)Drammen HK37 - 23SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (RUS)
17h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare32 - 21PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)
18h00HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná23 - 27HSC Suhr AarauHSC Suhr Aarau (SUI)
18h00Nærbø IL (NOR)Nærbø IL39 - 26CSM FocsaniCSM Focsani (ROU)
19h30Handball Esch (LUX)Handball Esch30 - 34SSK Talent PlzenSSK Talent Plzen (CZE)
13 Februari 2022
16h00IFK Skövde (SWE)IFK Skövde26 - 26SKA MinskSKA Minsk (BLR)
19 Februari 2022
15h00PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki28 - 27CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
16h00SKIF Krasnodar (RUS)SKIF KrasnodarUitgesteldDrammen HKDrammen HK (NOR)
19h00HSC Suhr Aarau (SUI)HSC Suhr Aarau30 - 28HC Baník KarvináHC Baník Karviná (CZE)
20 Februari 2022
13h00Dinamo Viktor Stavropol (RUS)Dinamo Viktor Stavropol30 - 32SGAU SaratovSGAU Saratov (RUS)
16h00SKA Minsk (BLR)SKA Minsk29 - 28 verlengingenIFK SkövdeIFK Skövde (SWE)
16h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK41 - 30AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
17h30CSM Focsani (ROU)CSM Focsani32 - 28Nærbø ILNærbø IL (NOR)
18h00SSK Talent Plzen (CZE)SSK Talent Plzen29 - 26Handball EschHandball Esch (LUX)

Kwartfinales
26 Maart 2022
18h00SKA Minsk (BLR)SKA Minsk0 - 10 (forfait)Nærbø ILNærbø IL (NOR)
18h00Dinamo Viktor Stavropol (RUS)Dinamo Viktor Stavropol0 - 10 (forfait)CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
27 Maart 2022
16h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK29 - 29SSK Talent PlzenSSK Talent Plzen (CZE)
18h00Drammen HK (NOR)Drammen HK31 - 29HSC Suhr AarauHSC Suhr Aarau (SUI)
2 April 2022
17h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare10 - 0 (forfait)Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (RUS)
17h00Nærbø IL (NOR)Nærbø IL10 - 0 (forfait)SKA MinskSKA Minsk (BLR)
3 April 2022
16h00HSC Suhr Aarau (SUI)HSC Suhr Aarau32 - 33Drammen HKDrammen HK (NOR)
18h00SSK Talent Plzen (CZE)SSK Talent Plzen25 - 29Alingsås HKAlingsås HK (SWE)

Halve Finale
23 April 2022
16h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare34 - 28Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
20h00Drammen HK (NOR)Drammen HK30 - 27Nærbø ILNærbø IL (NOR)
30 April 2022
17h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK31 - 28CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
1 Mei 2022
18h00Nærbø IL (NOR)Nærbø IL35 - 31 (30-27, 5-4)Drammen HKDrammen HK (NOR)

Finale
21 Mei 2022
17h00Nærbø IL (NOR)Nærbø IL29 - 25CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
28 Mei 2022
15h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare26 - 27Nærbø ILNærbø IL (NOR)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 7
    • Wedstrijden : 145
    • Thuiszeges : 84 (58 %)
    • Overwinningen uit : 51 (35 %)
    • Gelijke spelen : 10 (7 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 2de (3001 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 54.41
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 28.19
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 26.22
    • Totaal aantal punten : 7890
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 1127.14
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1CS Minaur Baia Mare (ROU)9
    2Nærbø IL (NOR.9
    3Alingsås HK (SWE)8
    4Drammen HK (NOR)7
    5SGAU Saratov (RUS)6
    6HC Dukla Praha (CZE)5
    Gelijke spelen
    1Alingsås HK (SWE)2
    2Bækkelagets Oslo (NO.2
    3UMF Selfoss (ISL)2
    4AS Ramat HaSharon (ISR)1
    5Aon Fivers Margareten Wien.1
    6HC Tallinn (EST)1
    Nederlagen
    1CS Minaur Baia Mare (ROU)5
    2GS Dramas (GRE)4
    3SKA Minsk (BLR)4
    4Anorthosis Famagusta HB (C.3
    5Beykoz Belediyesi (TUR)3
    6Dinamo Viktor Stavropol (R.3

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden