De site voor alle sporten

Menu
SKIF Krasnodar

Handbal - SKIF Krasnodar

RuslandRusland - Krasnodar- Opgericht 1963

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

SKIF Krasnodar - Uitslagen

Rusland Division 1 Heren - Super League - Playoffs - 2023/2024

19 April 2024 - 18h00
Kwartfinales
SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar30 - 27HC Neva Saint-PetersburgHC Neva Saint-Petersburg
25 April 2024 - 18h30
Kwartfinales
HC Neva Saint-PetersburgHC Neva Saint-Petersburg34 - 26SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar

Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2023/2024

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
6de232211110695680+15
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
6de1311614353351+2
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
7de1011506342329+13
9 September 2023 - 16h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar29 - 27Dinamo ZK AstrakhanDinamo ZK Astrakhan (7)
19 September 2023 - 18h30
HC Neva Saint-Petersburg (5)HC Neva Saint-Petersburg33 - 35SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
25 September 2023 - 18h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar27 - 29Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (4)
1 Oktober 2023 - 15h00
Chehovskie Medvedi, Chekhov (1)Chehovskie Medvedi, Chekhov30 - 28SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
8 Oktober 2023 - 16h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar30 - 29Medvedi PermMedvedi Perm (3)
17 Oktober 2023 - 18h00
CSKA Moscow (2)CSKA Moscow31 - 26SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
30 Oktober 2023 - 17h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar37 - 32SKIF OmskSKIF Omsk (9)
15 November 2023 - 14h30
Akbuzat Ufa (10)Akbuzat Ufa26 - 37SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (5)
20 November 2023 - 17h00
SKIF Krasnodar (5)SKIF Krasnodar35 - 27Sungul SnezhinskSungul Snezhinsk (7)
28 November 2023 - 15h30
SGAU Saratov (9)SGAU Saratov30 - 28SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (5)
5 December 2023 - 17h00
SKIF Krasnodar (7)SKIF Krasnodar36 - 36Kaustik VolgogradKaustik Volgograd (12)
13 December 2023 - 15h00
Dinamo ZK Astrakhan (6)Dinamo ZK Astrakhan30 - 26SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (7)
19 December 2023 - 17h00
SKIF Krasnodar (7)SKIF Krasnodar29 - 35HC Neva Saint-PetersburgHC Neva Saint-Petersburg (3)
13 Januari 2024 - 13h00
Dinamo Viktor Stavropol (5)Dinamo Viktor Stavropol20 - 29SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
17 Januari 2024 - 17h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar37 - 38Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (2)
29 Januari 2024 - 15h00
Medvedi Perm (3)Medvedi Perm36 - 33SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
12 Februari 2024 - 17h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar29 - 39CSKA MoscowCSKA Moscow (1)
17 Februari 2024 - 12h00
SKIF Omsk (12)SKIF Omsk31 - 37SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
26 Februari 2024 - 17h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar35 - 31Akbuzat UfaAkbuzat Ufa (9)
31 Maart 2024 - 15h00
SKIF Krasnodar (6)SKIF Krasnodar29 - 28SGAU SaratovSGAU Saratov (9)
6 April 2024 - 14h00
Kaustik Volgograd (10)Kaustik Volgograd33 - 31SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
10 April 2024 - 15h30
Sungul Snezhinsk (7)Sungul Snezhinsk29 - 32SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden