De site voor alle sporten

Menu
RK Ohrid 2013

Handbal - RK Ohrid 2013

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Ohrid- Opgericht 2011

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

RK Ohrid 2013 - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste5410901353224+129
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste105500180113+67
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
1ste85401173111+62
23 Maart 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201340 - 22Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (5)
2 April 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201338 - 12GRK BorecGRK Borec (6)
3 April 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Radovis (4)RK Radovis29 - 32RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)
6 April 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201322 - 20RK StrugaRK Struga (2)
25 April 2019 - 16h30
Degradatie Ronde
Vardar Skopje Junior (3)Vardar Skopje Junior26 - 36RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)
4 Mei 2019 - 19h00
Degradatie Ronde
Tutunski Kombinat Prilep (5)Tutunski Kombinat Prilep20 - 36RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)
9 Mei 2019 - 20h00
Degradatie Ronde
GRK Borec (6)GRK Borec14 - 49RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)
18 Mei 2019 - 17h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201343 - 33RK RadovisRK Radovis (4)
25 Mei 2019 - 18h00
Degradatie Ronde
RK Struga (2)RK Struga22 - 20RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (1)
29 Mei 2019 - 17h00
Degradatie Ronde
RK Ohrid 2013 (1)RK Ohrid 201337 - 26Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (3)

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de33181107527463+64
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de219702275230+45
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
5de129405252233+19
16 September 2018 - 19h30
Speeldag 1
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet Skopje28 - 24RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (7)
22 September 2018 - 19h00
Speeldag 2
RK Ohrid 2013 (5)RK Ohrid 201328 - 24RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (3)
29 September 2018 - 18h00
Speeldag 3
GRK Borec (10)GRK Borec26 - 41RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (3)
6 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 4
RK Ohrid 2013 (2)RK Ohrid 201330 - 21Vardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (6)
13 Oktober 2018 - 19h00
Speeldag 5
RK Radovis (9)RK Radovis22 - 28RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (2)
20 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 6
RK Ohrid 2013 (2)RK Ohrid 201326 - 23RK StrugaRK Struga (5)
4 November 2018 - 19h00
Speeldag 7
Tutunski Kombinat Prilep (8)Tutunski Kombinat Prilep21 - 39RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (2)
10 November 2018 - 17h00
Speeldag 8
RK Eurofarm Rabotnik (1)RK Eurofarm Rabotnik31 - 21RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (3)
14 November 2018 - 19h00
Speeldag 9
RK Ohrid 2013 (3)RK Ohrid 201325 - 22Pelister BitolaPelister Bitola (5)
18 November 2018 - 19h00
Speeldag 10
RK Ohrid 2013 (4)RK Ohrid 201323 - 25Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (3)
25 November 2018 - 18h00
Speeldag 11
RK Butel Skopje (2)RK Butel Skopje23 - 15RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (4)
8 December 2018 - 15h00
Speeldag 13
Vardar Skopje Junior (9)Vardar Skopje Junior18 - 29RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (3)
11 December 2018 - 19h00
Speeldag 12
RK Ohrid 2013 (3)RK Ohrid 201343 - 29GRK BorecGRK Borec (10)
13 December 2018 - 18h00
Speeldag 14
RK Ohrid 2013 (2)RK Ohrid 201341 - 32RK RadovisRK Radovis (7)
2 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 15
RK Struga (6)RK Struga29 - 25RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (5)
9 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 16
RK Ohrid 2013 (5)RK Ohrid 201335 - 19Tutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat Prilep (8)
13 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 17
RK Ohrid 2013 (5)RK Ohrid 201324 - 35RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (1)
16 Maart 2019 - 18h30
Speeldag 18
Pelister Bitola (2)Pelister Bitola35 - 30RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (5)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden