De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European League Dames - 2022/2023 - Home

Handbal - EHF European League Dames - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Bera Bera San-Sebastian
  • Buxtehuder SV
  • BV Borussia 09 Dortmund
  • Chambray Touraine HB
  • CS Magura Cisnadie
  • Dalmatinka Ploce
  • ES Besançon Féminin
  • Fana IL Nesttun
  • H65 Höörs HK
  • HC Plzen
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • LC Brühl Saint-Gall
  • Les Neptunes de Nantes
  • Malaga Costa del Sol
  • MKS Lublin
  • Mosonmagyaróvári KC SE
  • Nykøbing Falster
  • PV Koprivnica
  • Rocasa Gran Canaria
  • SCM Gloria Buzau
  • SCM Râmnicu Vâlcea
  • Siofok KC
  • Sola HK
  • Spono Nottwil Lucerne
  • Sävehof Partille
  • Thüringer HC Erfürt
  • Váci NKSE
  • VfL Oldenburg
  • Viborg HK A/S
  • Yalikavak SK
  • Zaglebie Lubin
  • ZRK Bjelovar
  • ZRK Zeleznicar - Indjija

Home

EHF European League Dames 2022/2023 - Home

Tweede Kwalificatieronde (08/10/2022 - 16/10/2022)

8 Oktober 2022
17h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall30 - 27HC PlzenHC Plzen (CZE)
17h00SCM Gloria Buzau (ROU)SCM Gloria Buzau32 - 31Malaga Costa del SolMalaga Costa del Sol (ESP)
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin18 - 27Siofok KCSiofok KC (HUN)
18h00Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf26 - 33VfL OldenburgVfL Oldenburg (GER)
19h00Dalmatinka Ploce (CRO)Dalmatinka Ploce25 - 32ZRK Zeleznicar - IndjijaZRK Zeleznicar - Indjija (SRB)
20h00Chambray Touraine HB (FRA)Chambray Touraine HB28 - 31Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
9 Oktober 2022
14h00HC Plzen (CZE)HC Plzen25 - 28LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
16h00Yalikavak SK (TUR)Yalikavak SK21 - 29Nykøbing FalsterNykøbing Falster (DEN)
15 Oktober 2022
14h00Spono Nottwil Lucerne (SUI)Spono Nottwil Lucerne21 - 36Fana IL NesttunFana IL Nesttun (NOR)
18h00Malaga Costa del Sol (ESP)Malaga Costa del Sol30 - 24SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau (ROU)
18h00Siofok KC (HUN)Siofok KC31 - 32MKS LublinMKS Lublin (POL)
19h00Rocasa Gran Canaria (ESP)Rocasa Gran Canaria42 - 19ZRK BjelovarZRK Bjelovar (CRO)
16 Oktober 2022
13h30ZRK Bjelovar (CRO)ZRK Bjelovar22 - 37Rocasa Gran CanariaRocasa Gran Canaria (ESP)
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt27 - 24Chambray Touraine HBChambray Touraine HB (FRA)
16h30VfL Oldenburg (GER)VfL Oldenburg24 - 23Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
17h00Fana IL Nesttun (NOR)Fana IL Nesttun28 - 31Spono Nottwil LucerneSpono Nottwil Lucerne (SUI)
18h00Nykøbing Falster (DEN)Nykøbing Falster37 - 24Yalikavak SKYalikavak SK (TUR)
19h00ZRK Zeleznicar - Indjija (SRB)ZRK Zeleznicar - Indjija29 - 30Dalmatinka PloceDalmatinka Ploce (CRO)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (03/12/2022 - 11/12/2022)

3 December 2022
12h00BV Borussia 09 Dortmund (GER)BV Borussia 09 Dortmund43 - 22ZRK Zeleznicar - IndjijaZRK Zeleznicar - Indjija (SRB)
14h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE30 - 26LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
14h00Nykøbing Falster (DEN)Nykøbing Falster34 - 21Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
16h00Fana IL Nesttun (NOR)Fana IL Nesttun28 - 21Buxtehuder SVBuxtehuder SV (GER)
16h00Siofok KC (HUN)Siofok KC33 - 24CS Magura CisnadieCS Magura Cisnadie (ROU)
16h30VfL Oldenburg (GER)VfL Oldenburg27 - 34Les Neptunes de NantesLes Neptunes de Nantes (FRA)
20h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin32 - 29Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
4 December 2022
11h00ZRK Zeleznicar - Indjija (SRB)ZRK Zeleznicar - Indjija15 - 31BV Borussia 09 DortmundBV Borussia 09 Dortmund (GER)
13h30Rocasa Gran Canaria (ESP)Rocasa Gran Canaria - Sola HKSola HK (NOR)
14h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall - Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
16h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK - SCM Râmnicu VâlceaSCM Râmnicu Vâlcea (ROU)
18h00Mosonmagyaróvári KC SE (HUN)Mosonmagyaróvári KC SE - SCM Gloria BuzauSCM Gloria Buzau (ROU)
18h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
20h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille - Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
9 December 2022
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica - Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
10 December 2022
14h00CS Magura Cisnadie (ROU)CS Magura Cisnadie - Siofok KCSiofok KC (HUN)
14h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S - Nykøbing FalsterNykøbing Falster (DEN)
19h30Buxtehuder SV (GER)Buxtehuder SV - Fana IL NesttunFana IL Nesttun (NOR)
20h00Les Neptunes de Nantes (FRA)Les Neptunes de Nantes - VfL OldenburgVfL Oldenburg (GER)
11 December 2022
12h10Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian - ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
16h00SCM Râmnicu Vâlcea (ROU)SCM Râmnicu Vâlcea - H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
17h00SCM Gloria Buzau (ROU)SCM Gloria Buzau - Mosonmagyaróvári KC SEMosonmagyaróvári KC SE (HUN)
18h00Sola HK (NOR)Sola HK - Rocasa Gran CanariaRocasa Gran Canaria (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep A (09/01/2023 - 20/02/2023)



Groep B (09/01/2023 - 20/02/2023)



Groep C (08/01/2023 - 20/02/2023)



Groep D (15/01/2023 - 20/02/2023)



Finaleronde (26/03/2023 - 15/05/2023)



Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 7
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 26
    • Thuiszeges : 13 (50 %)
    • Overwinningen uit : 13 (50 %)
    • Gelijke spelen : 0 (0 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (1464 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 56.31
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 28.38
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 27.92
    • Totaal aantal punten : 1464
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 146.4
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Nykøbing Falster (D.3
    2BV Borussia 09 Dortmund (G.2
    3Fana IL Nesttun (NOR)2
    4LC Brühl Saint-Gall (.2
    5Rocasa Gran Canaria (ESP)2
    6Siofok KC (HUN)2
    Gelijke spelen
    1BV Borussia 09 Dortmund (G.0
    2Bera Bera San-Sebastian (E.0
    3Buxtehuder SV (GER)0
    4CS Magura Cisnadie (ROU)0
    5Chambray Touraine HB (FRA)0
    6Dalmatinka Ploce (CRO)0
    Nederlagen
    1ZRK Zeleznicar - Indjija (.3
    2Chambray Touraine HB (FRA)2
    3HC Plzen (CZE)2
    4Hypo NÖ Maria Enzersd.2
    5Yalikavak SK (TUR)2
    6ZRK Bjelovar (CRO)2

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden