De site voor alle sporten

Menu
Bidasoa Irún

Handbal - Bidasoa Irún

SpanjeSpanje - Irún- Opgericht 1962

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Bidasoa Irún - Uitslagen

Spanje - Liga Asobal - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de27191234523478+45
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de1510712280245+35
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
4de129522243233+10
6 September 2019 - 20h30
Speeldag 1
Ademar Leon (14)Ademar Leon27 - 33Bidasoa IrúnBidasoa Irún (3)
11 September 2019 - 20h30
Speeldag 2
Bidasoa Irún (8)Bidasoa Irún23 - 26Barcelona LassaBarcelona Lassa (1)
18 September 2019 - 19h30
Speeldag 3
CB Benidorm (7)CB Benidorm18 - 22Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
25 September 2019 - 20h15
Speeldag 4
Bidasoa Irún (4)Bidasoa Irún26 - 19Puente GenilPuente Genil (16)
4 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 5
Helvetia Anaitasuna (11)Helvetia Anaitasuna28 - 28Bidasoa IrúnBidasoa Irún (5)
9 Oktober 2019 - 20h15
Speeldag 6
Bidasoa Irún (5)Bidasoa Irún28 - 22Cuenca CB Ciudad EncantadaCuenca CB Ciudad Encantada (3)
16 Oktober 2019 - 20h15
Speeldag 7
Bidasoa Irún (4)Bidasoa Irún30 - 27HuescaHuesca (13)
30 Oktober 2019 - 20h00
Speeldag 8
Atlético Valladolid (10)Atlético Valladolid25 - 26Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
5 November 2019 - 21h00
Speeldag 9
Bidasoa Irún (3)Bidasoa Irún28 - 26Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (9)
13 November 2019 - 20h30
Speeldag 10
AD Ciudad de Guadalajara (12)AD Ciudad de Guadalajara26 - 26Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
20 November 2019 - 21h00
Speeldag 11
Bidasoa Irún (3)Bidasoa Irún28 - 24Puerto SaguntoPuerto Sagunto (15)
27 November 2019 - 20h00
Speeldag 12
BM Logroño La Rioja (3)BM Logroño La Rioja30 - 24Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
4 December 2019 - 20h15
Speeldag 13
Bidasoa Irún (4)Bidasoa Irún32 - 19FM CangasFM Cangas (16)
7 December 2019 - 11h00
Speeldag 14
CB Nava (12)CB Nava18 - 27Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
11 December 2019 - 20h15
Speeldag 15
Bidasoa Irún (3)Bidasoa Irún35 - 28Adelma BM SinfínAdelma BM Sinfín (13)
5 Februari 2020 - 19h00
Speeldag 16
Bidasoa Irún (4)Bidasoa Irún23 - 27Ademar LeonAdemar Leon (2)
12 Februari 2020 - 19h00
Speeldag 17
Barcelona Lassa (1)Barcelona Lassa33 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
18 Februari 2020 - 20h15
Speeldag 18
Bidasoa Irún (4)Bidasoa Irún27 - 27CB BenidormCB Benidorm (9)
26 Februari 2020 - 20h30
Speeldag 19
Puente Genil (8)Puente Genil28 - 32Bidasoa IrúnBidasoa Irún (4)
15 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 20
Bidasoa IrúnBidasoa Irún - Helvetia AnaitasunaHelvetia Anaitasuna
18 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 21
Cuenca CB Ciudad EncantadaCuenca CB Ciudad Encantada - Bidasoa IrúnBidasoa Irún
28 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 22
HuescaHuesca - Bidasoa IrúnBidasoa Irún
1 April 2020 - 18h00
Speeldag 23
Bidasoa IrúnBidasoa Irún - Atlético ValladolidAtlético Valladolid
4 April 2020 - 18h00
Speeldag 24
Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers - Bidasoa IrúnBidasoa Irún
25 April 2020 - 18h00
Speeldag 25
Bidasoa IrúnBidasoa Irún - AD Ciudad de GuadalajaraAD Ciudad de Guadalajara
2 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 26
Puerto SaguntoPuerto Sagunto - Bidasoa IrúnBidasoa Irún
9 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 27
Bidasoa IrúnBidasoa Irún - BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja
13 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 28
FM CangasFM Cangas - Bidasoa IrúnBidasoa Irún
16 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 29
Bidasoa IrúnBidasoa Irún - CB NavaCB Nava
23 Mei 2020 - 18h00
Speeldag 30
Adelma BM SinfínAdelma BM Sinfín - Bidasoa IrúnBidasoa Irún

Champions League Heren - Finaleronde - 2019/2020

22 Februari 2020 - 15h00
Eliminatieronde C+D
SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock32 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún
29 Februari 2020 - 16h00
Eliminatieronde C+D
Bidasoa IrúnBidasoa Irún24 - 19SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)

Champions League Heren - Groep C - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste1510631297246+51
14 September 2019 - 18h00
Groep C
HT Tatran Presov (SVK) (4)HT Tatran Presov23 - 25Bidasoa IrúnBidasoa Irún (1)
21 September 2019 - 16h00
Groep C
Bidasoa Irún (1)Bidasoa Irún34 - 19Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN) (6)
29 September 2019 - 12h10
Groep C
Bidasoa Irún (1)Bidasoa Irún26 - 25RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC) (5)
12 Oktober 2019 - 19h30
Groep C
Sporting CP Lisbon (POR) (2)Sporting CP Lisbon30 - 30Bidasoa IrúnBidasoa Irún (1)
20 Oktober 2019 - 12h10
Groep C
Bidasoa Irún (1)Bidasoa Irún39 - 23Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE) (3)
2 November 2019 - 16h00
Groep C
Sävehof Partille (SWE) (3)Sävehof Partille24 - 33Bidasoa IrúnBidasoa Irún (1)
9 November 2019 - 16h00
Groep C
Bidasoa Irún (1)Bidasoa Irún27 - 27HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK) (4)
17 November 2019 - 17h00
Groep C
Riihimäki Cocks (FIN) (6)Riihimäki Cocks18 - 28Bidasoa IrúnBidasoa Irún (1)
23 November 2019 - 16h00
Groep C
Bidasoa Irún (1)Bidasoa Irún32 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR) (2)
30 November 2019 - 17h30
Groep C
RK Eurofarm Rabotnik (MAC) (5)RK Eurofarm Rabotnik25 - 23Bidasoa IrúnBidasoa Irún (1)

Copa del Rey - 2019/2020

6 Maart 2020 - 12h00
Kwartfinales
Bidasoa IrúnBidasoa Irún26 - 29CB BenidormCB Benidorm

Spaanse Copa Asobal - 2019/2020

14 December 2019 - 21h00
Halve Finale
Bidasoa IrúnBidasoa Irún33 - 30 verlengingenAtlético ValladolidAtlético Valladolid
15 December 2019 - 17h00
Finale
Barcelona LassaBarcelona Lassa30 - 22Bidasoa IrúnBidasoa Irún

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden