De site voor alle sporten

Menu
CSKA Moscou

Handbal - CSKA Moscou (Dames)

RuslandRusland - Moscow- Opgericht 1923

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

CSKA Moscou - Uitslagen

Rusland Division 1 Dames - Super League - Regulier Seizoen - 2020/2021

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de36221804708475+233
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de20111001346221+125
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de1611803362254+108
25 Augustus 2020 - 16h00
Augustus 2020
University Izhevsk (12)University Izhevsk15 - 39CSKA MoscouCSKA Moscou (1)
27 Augustus 2020 - 15h00
Augustus 2020
Ufa Alisa-13 (11)Ufa Alisa-1322 - 34CSKA MoscouCSKA Moscou (1)
30 Augustus 2020 - 12h00
Augustus 2020
CSKA Moscou (1)CSKA Moscou35 - 25Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (5)
8 September 2020 - 16h00
September 2020
Dinamo Volgograd (11)Dinamo Volgograd20 - 31CSKA MoscouCSKA Moscou (1)
16 September 2020 - 18h30
September 2020
CSKA Moscou (1)CSKA Moscou37 - 26Stavropol SKFUStavropol SKFU (8)
22 September 2020 - 12h00
September 2020
CSKA Moscou (1)CSKA Moscou10 - 0 (forfait)SK Luch MoscowSK Luch Moscow (10)
14 Oktober 2020 - 18h00
Oktober 2020
SK Luch Moscow (11)SK Luch Moscow24 - 43CSKA MoscouCSKA Moscou (3)
20 Oktober 2020 - 16h30
Oktober 2020
Astrakhanochka Astrakhan (2)Astrakhanochka Astrakhan23 - 19CSKA MoscouCSKA Moscou (3)
3 November 2020 - 17h30
November 2020
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou25 - 26Rostov-DonRostov-Don (1)
10 November 2020 - 17h00
November 2020
Zvezda Zvenigorod (4)Zvezda Zvenigorod27 - 37CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
18 November 2020 - 17h30
November 2020
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou39 - 24AGU-Adyif MaikopAGU-Adyif Maikop (11)
23 December 2020 - 15h30
December 2020
CSKA Moscou (1)CSKA Moscou30 - 23Lada TogliattiLada Togliatti (4)
27 December 2020 - 11h00
December 2020
CSKA Moscou (1)CSKA Moscou33 - 23Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (10)
13 Januari 2021 - 16h00
Januari 2021
CSKA Moscou (2)CSKA MoscouUitgesteldDinamo VolgogradDinamo Volgograd (10)
20 Januari 2021 - 16h00
Januari 2021
Stavropol SKFU (7)Stavropol SKFU27 - 41CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
28 Januari 2021 - 17h30
Januari 2021
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou31 - 29Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (4)
4 Februari 2021 - 16h00
Februari 2021
Lada Togliatti (3)Lada Togliatti31 - 29CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
10 Februari 2021 - 17h30
Februari 2021
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou31 - 25Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (5)
17 Februari 2021 - 17h30
Februari 2021
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou37 - 13University IzhevskUniversity Izhevsk (8)
21 Februari 2021 - 14h00
Februari 2021
Rostov-Don (1)Rostov-Don21 - 20CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
24 Maart 2021 - 17h30
Maart 2021
Kuban Krasnodar (6)Kuban Krasnodar21 - 32CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
26 Maart 2021 - 12h00
Maart 2021
AGU-Adyif Maikop (9)AGU-Adyif Maikop23 - 37CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
31 Maart 2021 - 18h30
Maart 2021
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou38 - 7Ufa Alisa-13Ufa Alisa-13 (12)

Champions League Dames - Finaleronde - 2020/2021

6 Maart 2021 - 16h00
Achtste finales
RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana25 - 20CSKA MoscouCSKA Moscou
13 Maart 2021 - 16h00
Achtste finales
CSKA MoscouCSKA Moscou27 - 21RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
3 April 2021 - 16h00
Kwartfinales
CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti32 - 27CSKA MoscouCSKA Moscou
11 April 2021 - 16h00
Kwartfinales
CSKA MoscouCSKA Moscou24 - 19CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
29 Mei 2021 - 18h00
Halve Finale
CSKA MoscouCSKA Moscou - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)

Champions League Dames - Groep B - 2020/2021

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de23141112404350+54
12 September 2020 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou27 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN) (1)
19 September 2020 - 18h00
Hoofdronde - Groep 2
Buducnost Podgorica (MNE) (5)Buducnost Podgorica22 - 25CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
26 September 2020 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou30 - 20HCM Râmnicu VâlceaHCM Râmnicu Vâlcea (ROU) (6)
11 Oktober 2020 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
Borussia Dortmund (GER) (7)Borussia Dortmund28 - 29CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
18 Oktober 2020 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
Brest Bretagne HB (FRA) (3)Brest Bretagne HB28 - 30CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
8 November 2020 - 14h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou27 - 23HC OdenseHC Odense (DEN) (4)
15 November 2020 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
HC Odense (DEN) (4)HC Odense26 - 25CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
9 Januari 2021 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou25 - 24Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA) (3)
16 Januari 2021 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou35 - 28Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER) (7)
24 Januari 2021 - 16h00
Hoofdronde - Groep 2
HCM Râmnicu Vâlcea (ROU) (6)HCM Râmnicu Vâlcea24 - 34CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
31 Januari 2021 - 14h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou30 - 26PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO) (8)
1 Februari 2021 - 17h00
Hoofdronde - Groep 2
PV Koprivnica (CRO) (8)PV Koprivnica20 - 36CSKA MoscouCSKA Moscou (2)
7 Februari 2021 - 14h00
Hoofdronde - Groep 2
CSKA Moscou (2)CSKA Moscou27 - 23Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE) (5)
13 Februari 2021 - 18h00
Hoofdronde - Groep 2
Györ Audi ETO KC (HUN) (1)Györ Audi ETO KC31 - 24CSKA MoscouCSKA Moscou (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden