De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Denemarken - Bjerringbro- Opgericht 1999
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4de | 31 | 25 | 14 | 3 | 8 | 749 | 708 | +41 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3de | 19 | 13 | 9 | 1 | 3 | 392 | 366 | +26 |
Klassement uit | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6de | 12 | 12 | 5 | 2 | 5 | 357 | 342 | +15 |
2 September 2023 - 15h00 Speeldag 1 | Fredericia HK (2) | 30 - 26 | Bjerringbro-Silkeborg (13) |
6 September 2023 - 18h30 Speeldag 2 | Bjerringbro-Silkeborg (5) | 34 - 28 | Nordsjælland Håndbold (8) |
13 September 2023 - 20h00 Speeldag 3 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 32 - 21 | Team Tvis Holstebro (10) |
15 September 2023 - 19h30 Speeldag 4 | Lemvig-Thyborøn HB (12) | 31 - 39 | Bjerringbro-Silkeborg (1) |
19 September 2023 - 20h00 Speeldag 5 | Bjerringbro-Silkeborg (4) | 31 - 33 | Skjern Handbold (9) |
28 September 2023 - 20h00 Speeldag 6 | Mors-Thy Håndbold (2) | 31 - 31 | Bjerringbro-Silkeborg (4) |
3 Oktober 2023 - 18h30 Speeldag 7 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 35 - 33 | Ribe-Esbjerg HH (5) |
7 Oktober 2023 - 14h00 Speeldag 8 | SønderjyskE Herrer (12) | 19 - 31 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
13 Oktober 2023 - 19h00 Speeldag 9 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 31 - 27 | TMS Ringsted (11) |
21 Oktober 2023 - 16h10 Speeldag 10 | GOG Gudme (6) | 33 - 28 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
29 Oktober 2023 - 21h00 Speeldag 11 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 29 - 28 | KIF Kolding København (14) |
11 November 2023 - 16h00 Speeldag 12 | AaB Aalborg (1) | 34 - 28 | Bjerringbro-Silkeborg (4) |
18 November 2023 - 16h00 Speeldag 13 | Bjerringbro-Silkeborg (5) | 24 - 31 | Fredericia HK (2) |
26 November 2023 - 20h00 Speeldag 14 | Bjerringbro-Silkeborg (5) | 27 - 23 | Skanderborg Aarhus (7) |
2 December 2023 - 15h00 Speeldag 15 | Nordsjælland Håndbold (12) | 26 - 32 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
9 December 2023 - 16h00 Speeldag 16 | Team Tvis Holstebro (10) | 28 - 35 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
13 December 2023 - 18h30 Speeldag 17 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 34 - 27 | Lemvig-Thyborøn HB (14) |
16 December 2023 - 16h00 Speeldag 18 | Skjern Handbold (7) | 29 - 25 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
2 Februari 2024 - 18h30 Speeldag 19 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 30 - 30 | Mors-Thy Håndbold (4) |
6 Februari 2024 - 18h30 Speeldag 20 | Ribe-Esbjerg HH (6) | 26 - 32 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
10 Februari 2024 - 15h00 Speeldag 21 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 26 - 25 | SønderjyskE Herrer (9) |
24 Februari 2024 - 16h00 Speeldag 22 | TMS Ringsted (8) | 30 - 25 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
2 Maart 2024 - 18h00 Speeldag 23 | Bjerringbro-Silkeborg (3) | 34 - 32 | GOG Gudme (4) |
9 Maart 2024 - 16h00 Speeldag 24 | KIF Kolding København (12) | 25 - 25 | Bjerringbro-Silkeborg (3) |
19 Maart 2024 - 20h00 Speeldag 25 | Bjerringbro-Silkeborg (4) | 25 - 28 | AaB Aalborg (1) |
23 Maart 2024 - 16h00 Speeldag 26 | Skanderborg Aarhus (10) | 22 - 19 | Bjerringbro-Silkeborg (4) |
26 Maart 2024 - 18h45 Eerste ronde | Dinamo Bucuresti (ROU) | 37 - 34 | Bjerringbro-Silkeborg |
2 April 2024 - 18h45 Eerste ronde | Bjerringbro-Silkeborg | - | Dinamo Bucuresti (ROU) |
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2de | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 178 | 197 | -19 |
13 Februari 2024 - 20h45 Hoofdronde - Groep 3 | Flensburg-Handewitt (GER) (1) | 38 - 28 | Bjerringbro-Silkeborg (2) |
20 Februari 2024 - 18h45 Hoofdronde - Groep 3 | Bjerringbro-Silkeborg (2) | 36 - 30 | Kadetten Schaffhausen (SUI) (3) |
27 Februari 2024 - 18h45 Hoofdronde - Groep 3 | Kadetten Schaffhausen (SUI) (3) | 33 - 34 | Bjerringbro-Silkeborg (2) |
5 Maart 2024 - 18h45 Hoofdronde - Groep 3 | Bjerringbro-Silkeborg (2) | 26 - 45 | Flensburg-Handewitt (GER) (1) |
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1ste | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 183 | 158 | +25 |
17 Oktober 2023 - 18h45 Groep F | Bjerringbro-Silkeborg (1) | 34 - 25 | BM Logroño La Rioja (ESP) (3) |
24 Oktober 2023 - 20h45 Groep F | Vojvodina Novi Sad (SRB) (2) | 29 - 28 | Bjerringbro-Silkeborg (1) |
14 November 2023 - 18h45 Groep F | HC Alkaloid Skopje (MAC) (4) | 23 - 31 | Bjerringbro-Silkeborg (1) |
21 November 2023 - 20h45 Groep F | Bjerringbro-Silkeborg (1) | 35 - 31 | HC Alkaloid Skopje (MAC) (4) |
28 November 2023 - 20h45 Groep F | BM Logroño La Rioja (ESP) (3) | 28 - 29 | Bjerringbro-Silkeborg (1) |
5 December 2023 - 18h45 Groep F | Bjerringbro-Silkeborg (1) | 26 - 22 | Vojvodina Novi Sad (SRB) (2) |