De site voor alle sporten

Menu
Tinex Prolet Skopje

Handbal - Tinex Prolet Skopje

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - Skopje- Opgericht 1962

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Tinex Prolet Skopje - Uitslagen

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de38171223532431+101
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de198611250202+48
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de199612282229+53
7 September 2019 - 19h00
Speeldag 1
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet Skopje21 - 19RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (8)
13 September 2019 - 19h45
Speeldag 2
Metalurg Skopje II (9)Metalurg Skopje II32 - 33Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (3)
21 September 2019 - 19h00
Speeldag 3
Tinex Prolet Skopje (3)Tinex Prolet Skopje26 - 26Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (2)
28 September 2019 - 19h00
Speeldag 4
Tinex Prolet Skopje (2)Tinex Prolet Skopje38 - 36RK Rabotnicki SkopjeRK Rabotnicki Skopje (7)
9 Oktober 2019 - 18h30
Speeldag 5
Pelister Bitola (6)Pelister Bitola23 - 23Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
12 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 6
Tinex Prolet Skopje (3)Tinex Prolet Skopje36 - 27RK RadovisRK Radovis (5)
19 Oktober 2019 - 15h30
Speeldag 7
Vardar Skopje Junior (7)Vardar Skopje Junior27 - 38Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (3)
2 November 2019 - 19h00
Speeldag 8
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet Skopje21 - 24RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (3)
6 November 2019 - 18h30
Speeldag 9
RK Struga (10)RK Struga20 - 38Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
10 November 2019 - 17h00
Speeldag 10
RK Ohrid 2013 (2)RK Ohrid 201329 - 28Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
16 November 2019 - 18h30
Speeldag 11
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet Skopje35 - 23Metalurg Skopje IIMetalurg Skopje II (9)
27 November 2019 - 19h00
Speeldag 12
Metalurg Skopje (1)Metalurg Skopje36 - 28Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
30 November 2019 - 15h30
Speeldag 13
RK Rabotnicki Skopje (9)RK Rabotnicki Skopje23 - 39Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
7 December 2019 - 18h30
Speeldag 14
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet Skopje36 - 26Pelister BitolaPelister Bitola (7)
29 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 15
RK Radovis (5)RK RadovisUitgesteldTinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (4)
6 Maart 2020 - 18h30
Speeldag 16
Tinex Prolet Skopje (4)Tinex Prolet SkopjeUitgesteldVardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior (6)
11 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 17
RK Butel Skopje (4)RK Butel SkopjeUitgesteldTinex Prolet SkopjeTinex Prolet Skopje (3)
14 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 18
Tinex Prolet SkopjeTinex Prolet SkopjeGeannuleerdRK StrugaRK Struga

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden