De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
08/01 - 11/01 | Buninyong | Australisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
09/01 - 11/01 | NZL | Nieuw-Zeelands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
09/01 - 18/01 | VEN | Vuelta al Tachira en Bicicleta | UCI America Tour | J. Rujano Guillen | |
10/01 | ARG | III Gran Prix San Luis Femenino | Dameswedstrijden | H. Barnes | |
11/01 - 16/01 | ARG | Tour Femenino de San Luis | Dameswedstrijden | J. Fernandes Silva | |
14/01 - 18/01 | EGY | Tour of Egypt | UCI Africa Tour | F. Mancebo Perez | |
19/01 - 25/01 | ARG | Tour de San Luis | UCI America Tour | D. Diaz | |
20/01 - 25/01 | AUS | Santos Tour Down Under | World Tour | R. Dennis | |
28/01 - 01/02 | NZL | New Zealand Cycle Classic | UCI Oceania Tour | T. Gunman | |
29/01 | ESP | Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos | UCI Europe Tour | M. Pelucchi | |
30/01 | ESP | Trofeo Andratx-Mirador d'Es Colomer | UCI Europe Tour | S. Cummings | |
30/01 - 01/02 | NAM | Namibisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
31/01 | ESP | Trofeo Serra de Tramuntana | UCI Europe Tour | A. Valverde Belmon. |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/02 | ESP | Trofeo Palma | UCI Europe Tour | M. Pelucchi | |
01/02 | FRA | Grand Prix Cycliste la Marseillaise | UCI Europe Tour | P. Ligthart | |
01/02 | AUS | Cadel Evans Great Ocean Road Race | UCI Oceania Tour | G. Meersman | |
01/02 - 04/02 | PHI | Ronde van de Fillipijnen | UCI Asia Tour | T. Lebas | |
03/02 - 06/02 | QAT | Ladies Tour of Qatar | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
04/02 - 07/02 | UAE | Ronde van Dubai | UCI Asia Tour | M. Cavendish | |
04/02 - 08/02 | FRA | Etoile de Bessèges | UCI Europe Tour | B. Jungels | |
04/02 - 08/02 | AUS | Herald Sun Tour | UCI Oceania Tour | C. Meyer | |
05/02 - 07/02 | RSA | Zuid-Afrikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/02 - 08/02 | COL | Colombia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
08/02 | ITA | G.P. Costa degli Etruschi | UCI Europe Tour | M. Belletti | |
08/02 - 13/02 | QAT | Tour of Qatar | UCI Asia Tour | N. Terpstra | |
09/02 - 14/02 | RSA | Afrikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
10/02 - 14/02 | THA | Aziatisch Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
12/02 - 14/02 | FRA | Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
13/02 - 15/02 | AUS | Oceanië Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
14/02 | ESP | Vuelta Ciclista a Murcia | UCI Europe Tour | R. Taaramäe | |
15/02 | ESP | Clasica de Almeria | UCI Europe Tour | M. Cavendish | |
15/02 | Porec | GP Laguna | UCI Europe Tour | M. Gogl | |
16/02 - 22/02 | GAB | La Tropicale Amissa Bongo | UCI Africa Tour | Bezig | |
17/02 - 22/02 | OMA | Tour of Oman | UCI Asia Tour | R. Valls Ferri | |
18/02 - 22/02 | ESP | Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista del Sol | UCI Europe Tour | C. Froome | |
18/02 - 22/02 | POR | Volta ao Algarve em Bicicleta | UCI Europe Tour | G. Thomas | |
18/02 - 22/02 | NZL | Women's Tour of New Zealand | Dameswedstrijden | T. Wiles | |
19/02 | ITA | Trofeo Laigueglia | UCI Europe Tour | D. Cimolai | |
21/02 - 22/02 | FRA | Tour Cycliste International du Haut Var-matin | UCI Europe Tour | B. Gastauer | |
22/02 - 01/03 | DOM | Vuelta Independencia Nacional Republica Dominicana | UCI America Tour | R. Oyola Oyola | |
26/02 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia El Hamra | UCI Africa Tour | S. Mraouni | |
27/02 - 01/03 | Coyhaique | Chileens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad Elite | UCI Europe Tour | I. Stannard | |
28/02 | FRA | Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech | UCI Europe Tour | E. Sepúlved. | |
28/02 | NED | Ster van Zwolle | UCI Europe Tour | E. Reinders | |
28/02 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab | UCI Africa Tour | E. Abelouache | |
28/02 | NZL | The REV Classic | UCI Oceania Tour | P. Bevin | |
28/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite / Circuit Het Nieuwsblad-Femmes Elite | Dameswedstrijden | A. van der Breggen |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/06 | ITA | Trofeo Alcide Degasperi | UCI Europe Tour | A. Cecchin | |
02/06 | Maykop | Grand Prix of Maykop | Dameswedstrijden | A. Chursina Iakove. | |
03/06 - 06/06 | RUS | Tour of Adygeya | Dameswedstrijden | S. Kuznetsova Vasi. | |
03/06 - 07/06 | LUX | Skoda-Tour de Luxembourg | UCI Europe Tour | L. Gerdemann | |
04/06 | CAN | Grand Prix Cycliste de Gatineau - RR | Dameswedstrijden | K. Wild | |
04/06 - 07/06 | FRA | Boucles de la Mayenne | UCI Europe Tour | A. Turgis | |
05/06 | CAN | Chrono de Gatineau - ITT | Dameswedstrijden | C. Small McNellis | |
05/06 - 07/06 | GER | Auensteiner- Radsporttage | Dameswedstrijden | A. Moolman Pasio | |
05/06 - 07/06 | GER | Trofeo Karlsberg | Junioren Wedstrijden | P. Haller | |
06/06 | UKR | Grand Prix of Vinnytsia | UCI Europe Tour | V. Buts | |
07/06 | ITA | Coppa della Pace - Trofeo F.lli Anelli | UCI Europe Tour | S. Velasco | |
07/06 | BEL | Memorial Philippe Van Coningsloo | UCI Europe Tour | R. Steenuit | |
07/06 | ITA | G.P. dell'Arno | Junioren Wedstrijden | S. Bevilacqua | |
07/06 | UKR | Grand Prix of ISD | UCI Europe Tour | A. Khripta | |
07/06 | Philadelphia | The Parx Casino Philly Cycling Classic | UCI America Tour | C. Barbero Cuesta | |
07/06 | Randers | Deens Nationaal Kampieonschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/06 | USA | Wereldbeker Dames - Philly Cycling Classic | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
07/06 | USA | The Parx Casino Philly Cycling Classic | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
07/06 - 14/06 | FRA | Critérium du Dauphiné | World Tour | C. Froome | |
07/06 - 14/06 | KOR | Tour de Korea | UCI Asia Tour | C. Ewan | |
09/06 | ESP | Durango-Durango Emakumeen Saria | Dameswedstrijden | E. Johansson | |
10/06 | RUS | Izhevsk Cup | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
10/06 - 13/06 | TUR | Tour of Ankara | UCI Europe Tour | N. Bakirci | |
10/06 - 14/06 | SVK | Tour de Slovaquie | UCI Europe Tour | D. Viganò | |
10/06 - 14/06 | CAN | Tour de Beauce | UCI America Tour | P. Bilbao Ló. | |
10/06 - 14/06 | ESP | Euskal Emakumeen Bira | Dameswedstrijden | K. Niewiadoma | |
11/06 | SUI | GP du canton d'Argovie | UCI Europe Tour | A. Kristoff | |
11/06 - 13/06 | Singapore | Zuidoost-Aziatische Spelen | regionale Spelen | M. Salamat | |
11/06 - 14/06 | RUS | Grand Prix 'Udmurtskaya Pravda' | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
11/06 - 14/06 | FRA | Ronde de l'Oise | UCI Europe Tour | J. Edmondson | |
11/06 - 14/06 | CRC | Vuelta Internacional Femenina a Costa Rica | Dameswedstrijden | M. Mena Solano | |
12/06 | Ljubljana | Nagrada Ljubljane TT | Dameswedstrijden | T. Antoshina | |
12/06 - 14/06 | POL | Tour of Malopolska | UCI Europe Tour | M. Kump | |
12/06 - 14/06 | MAR | Marokkaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
12/06 - 14/06 | TUN | Tunesië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
12/06 - 21/06 | ITA | Giro Ciclistico d'Italia | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
12/06 - 21/06 | VEN | Vuelta Ciclista a Venezuela | UCI America Tour | J. Alarcón . | |
13/06 | DEN | GP Horsens | UCI Europe Tour | A. Kamp Egested | |
13/06 - 15/06 | ALG | Algerijns Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
13/06 - 21/06 | SUI | Tour de Suisse | World Tour | S. Spilak | |
14/06 | BEL | Ronde van Limburg | UCI Europe Tour | B. Leukemans | |
14/06 | AUT | Int. Raiffeisen Grand Prix Judendorf/Straßengel | UCI Europe Tour | G. Mühlberger | |
14/06 | GBR | Velothon Wales | UCI Europe Tour | M. Mortensen | |
14/06 | BIH | Grand Prix Sarajevo | UCI Europe Tour | G. Katrasnik | |
14/06 | GER | Rund um Köln | UCI Europe Tour | T. Boonen | |
14/06 | DEN | Fyen Rundt - Tour of Fyen | UCI Europe Tour | A. Vangstad | |
14/06 | SUI | Frauen Grand Prix Gippingen | Dameswedstrijden | A. Koster | |
14/06 | BEL | Diamond Tour | Dameswedstrijden | J. D'Hoore | |
15/06 - 16/06 | SYR | Syrië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 - 21/06 | NED | Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk | UCI Europe Tour | A. Greipel | |
17/06 - 21/06 | GBR | The Friends Life Women's Tour | Dameswedstrijden | L. Brennauer | |
18/06 - 21/06 | FRA | Route du Sud - la Dépêche du Midi | UCI Europe Tour | A. Contador Velasc. | |
18/06 - 21/06 | AUT | Oberösterreichrundfahrt | UCI Europe Tour | G. Mühlberger | |
18/06 - 21/06 | SLO | Tour de Slovénie | UCI Europe Tour | P. Roglic | |
18/06 - 21/06 | SRB | Tour de Serbie | UCI Europe Tour | I. Savitsky | |
18/06 - 21/06 | Baku | Europese Spelen | regionale Spelen | V. Kiryienka | |
18/06 - 22/06 | FRA | Tour des Pays de Savoie | UCI Europe Tour | D. Belda Garcia | |
19/06 - 20/06 | BOL | Bolivia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/06 | POL | Korona Kocich Gór | UCI Europe Tour | F. Sisr | |
20/06 | ITA | Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol | Dameswedstrijden | A. Spratt | |
20/06 | NED | Salverda Omloop van de IJsseldelta | Dameswedstrijden | K. Wild | |
20/06 - 21/06 | ARU | Aruba Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/06 - 28/06 | CRC | Costaricaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/06 - 28/06 | MRI | Mauritius Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 | GBR | Beaumont Trophy | UCI Europe Tour | C. Latham | |
21/06 | BEL | Circuit de Wallonie | UCI Europe Tour | S. Van Zummeren | |
21/06 | LIB | Libanon Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 | JAP | Japans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 | GUA | Guatemalees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 | CUB | Cubaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 | BER | Bermuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 - 28/06 | Emmen | Nederlands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 28/06 | NOR | Noors Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 | BEL | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. | UCI Europe Tour | D. Claeys | |
24/06 | BEL | Halle Ingooigem | UCI Europe Tour | N. Bouhanni | |
24/06 - 27/06 | ISR | Israëlisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 28/06 | POL | Pools Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 28/06 | FIN | Finland Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 28/06 | Lausanne | Zwitsers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 28/06 | ITA | Italiaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 | Solleron | Zweeds Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 | UZB | Oezbeeks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | Zilina | Slovaaks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | LUX | Luxemburgs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | FRA | Frans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | KAZ | Kazachs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | EST | Ests Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | IRL | Iers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | KOR | Zuid-Korea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | ECU | Ecuador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | CAN | Canadees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | Saransk | Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | HUN | Hongaars Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | UKR | Oekraïens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | MEX | Mexicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | HKG | Hong Kong Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | TUR | Turks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | PAN | Panamees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | BLR | Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | Caceres | Spaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | ERI | Eritrea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | ALB | Albanië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | LAT | Lets Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | AUT | Oostenrijks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | VEN | Venezolaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | BRA | Braziliaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | BIZ | Belize Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | POR | Portugees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | GER | Duits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 28/06 | LTU | Litouws Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 12/07 | GRE | Grieks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | ROU | Roemeens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | GEO | Georgisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | CIV | Ivoorkust Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | A. Sanogo |
27/06 - 28/06 | ESA | El Salvador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 28/06 | PHI | Filipijnen Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 28/06 | MDA | Moldavisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 28/06 | THA | Thailand Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 28/06 | ZIM | Zimbabwe Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 28/06 | PUR | Puerto Rico Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 28/06 | ETH | Ethiopië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | BIH | Bosnië en Herzegovina Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | SLO | Sloveens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | SRB | Servisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | ANT | Antigua en Barbuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | CRO | Kroatisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | DOM | Dominicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | N. Tavera Sá. |
28/06 | MNE | Montenegro Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | RWA | Rwanda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | MAC | Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/08 | UKR | Odessa Grand Prix - 1 | UCI Europe Tour | O. Polivoda | |
01/08 | BEL | Erondegemse Pijl (Erpe-Mere) | Dameswedstrijden | T. De Jong | |
01/08 | ESP | Clasica Ciclista San Sebastian | World Tour | A. Yates | |
01/08 - 03/08 | FRA | Kreiz Breizh Elites | UCI Europe Tour | A. Jensen | |
01/08 - 09/08 | FRA | Tour Cycliste International de la Guadeloupe | UCI America Tour | B. Carene | |
02/08 | Saint-Martin-de-Landelles | La Poly Normande | UCI Europe Tour | O. Naesen | |
02/08 | UKR | Odessa Grand Prix - 2 | UCI Europe Tour | V. Buts | |
02/08 | SLO | GP Kranj | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
02/08 | GBR | Prudential RideLondon & Surrey Classic | UCI Europe Tour | J. Drucker | |
02/08 | ITA | Trofeo Internazionale Bastianelli | UCI Europe Tour | M. Gazzarra | |
02/08 | BEL | Ronde van Vlaanderen Juniores - Tour des Flandres Juniors | Junioren Wedstrijden | P. Sivakov | |
02/08 | GER | Wereldbeker Dames - Sparkassen Giro | Dameswedstrijden | B. Guarischi | |
02/08 - 08/08 | POL | Tour de Pologne | World Tour | I. Izagirre Insaus. | |
02/08 - 15/08 | COL | Vuelta a Colombia | UCI America Tour | Ó. Sevilla . | |
03/08 - 09/08 | USA | The Larry H.Miller Tour of Utah | UCI America Tour | J. Dombrowski | |
04/08 - 08/08 | ESP | Vuelta a Burgos | UCI Europe Tour | R. Taaramäe | |
04/08 - 08/08 | DEN | Post Danmark Rundt - Tour of Denmark | UCI Europe Tour | C. Juul-Jensen | |
04/08 - 09/08 | HUN | Tour de Hongrie | UCI Europe Tour | T. Thill | |
05/08 - 09/08 | Tartu | Europees Kampioenschap U-23 | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
05/08 - 09/08 | Tartu | Europees Kampioenschap - Junioren | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
06/08 - 08/08 | ROU | Ronde van Szeklerland | UCI Europe Tour | C. Fankhauser | |
07/08 - 09/08 | BEL | Aubel - Thimister - La Gleize | Junioren Wedstrijden | O. Dotti | |
08/08 | POL | Memorial Henryka Lasaka | UCI Europe Tour | A. Kankovský. | |
09/08 | Antwerpen | Antwerpse Havenpijl | UCI Europe Tour | A. Kruopis | |
09/08 | POL | Puchar Uzdrowisk Karpackich | UCI Europe Tour | A. Honkisz | |
09/08 | ITA | Gran Premio Sportivi di Poggiana-Trofeo Bonin Costruzioni-Gran Premio Pasta | U-23 Wedstrijden | S. Nardelli | |
09/08 - 15/08 | FRA | La Route de France | Dameswedstrijden | E. Longo Borghini | |
10/08 - 16/08 | BEL | Eneco Tour | World Tour | T. Wellens | |
11/08 - 15/08 | FRA | Tour de l'Ain | UCI Europe Tour | A. Geniez | |
13/08 - 16/08 | NOR | Arctic Race of Norway | UCI Europe Tour | R. Taaramäe | |
13/08 - 16/08 | CZE | Czech Cycling Tour | UCI Europe Tour | P. Vakoc | |
15/08 - 16/08 | NOR | Ladies tour of Norway | Dameswedstrijden | M. Guarnier | |
15/08 - 16/08 | FRA | Ronde des Vallées | Junioren Wedstrijden | K. Girdlestone | |
16/08 | BRA | Aquece Rio - International Road Cycling Challenge | UCI America Tour | A. Vuillermoz | |
16/08 | ITA | Gran Premio Capodarco | U-23 Wedstrijden | R. Donato | |
17/08 - 23/08 | USA | USA Pro Challenge | UCI America Tour | R. Dennis | |
18/08 | BEL | GP Stad Zottegem | UCI Europe Tour | K. Dehaes | |
18/08 | SYR | Golan I | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
18/08 - 20/08 | EST | Baltic Chain Tour | UCI Europe Tour | A. Kulyk | |
18/08 - 21/08 | FRA | Tour du Limousin | UCI Europe Tour | S. Colbrelli | |
20/08 | SYR | Golan II | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
21/08 | NED | Arnhem-Veenendaal Classic | UCI Europe Tour | D. Groenewegen | |
21/08 | SWE | Wereldbeker Dames - Zweedse Open Vårgårda - TTT | Dameswedstrijden | Rabobank - Liv/Giant | |
22/08 | POL | Puchar Ministra Obrony Narodowej | UCI Europe Tour | E. Baska | |
22/08 | SYR | Golan IIl | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
22/08 - 23/08 | SRB | 44 Olympic Hopes - Belgrade Trophy Milan Panic | Junioren Wedstrijden | J. Primozic | |
22/08 - 29/08 | FRA | Tour de l'Avenir | U-23 Wedstrijden | M. Soler Gimenez | |
22/08 - 13/09 | ESP | Vuelta a España | Grote Rondes | F. Aru | |
23/08 | FRA | Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
23/08 | BEL | Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven | UCI Europe Tour | B. Leukemans | |
23/08 | BEL | Omloop der Vlaamse Gewesten | Junioren Wedstrijden | B. Welten | |
23/08 | SWE | Wereldbeker Dames - Open de Suède Vargarda | Dameswedstrijden | J. D'Hoore | |
23/08 | Hamburg | Vattenfall Cyclassics | World Tour | A. Greipel | |
23/08 - 26/08 | FRA | Trophée d'Or Féminin | Dameswedstrijden | R. Neylan | |
24/08 | SYR | Golan l | Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
24/08 - 28/08 | IRI | Presidency Tour | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
25/08 | FRA | Grand Prix des Marbriers | UCI Europe Tour | T. Ariesen | |
25/08 | SYR | Golan I | Damen Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
25/08 - 28/08 | FRA | Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne | UCI Europe Tour | T. Martin | |
26/08 | Overijse | Druivenkoers - Overijse | UCI Europe Tour | J. Baugnies | |
26/08 | SYR | Golan Il | Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
26/08 - 30/08 | BRA | Tour do Rio | UCI America Tour | G. César Ve. | |
27/08 | SYR | Golan II | Damen Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
29/08 | BEL | Top Compétition | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
29/08 | ITA | Trofeo comune di Vertova Memorial Pietro Merelli | Junioren Wedstrijden | L. Mozzato | |
29/08 | USA | GP of Portland | UCI America Tour | Geannuleerd | |
29/08 | FRA | Wereldbeker Dames - GP de Plouay-Bretagne | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
29/08 - 30/08 | NED | Ronde Van Midden-Nederland | UCI Europe Tour | O. Pardini | |
30/08 | SLO | Croatia-Slovenia | UCI Europe Tour | M. Kump | |
30/08 | BEL | Schaal Sels | UCI Europe Tour | R. Steenuit | |
30/08 | ITA | Trofeo Emilio Paganessi | Junioren Wedstrijden | N. Conci | |
30/08 | FRA | GP Ouest France - Plouay | World Tour | A. Kristoff | |
30/08 - 03/09 | BUL | Tour of Bulgaria | UCI Europe Tour | S. Hristov |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/09 - 06/09 | NED | Boels Rental Ladies Tour | Dameswedstrijden | L. Brennauer | |
02/09 - 07/09 | CAN | Tour of Alberta | UCI America Tour | B. Mollema | |
02/09 - 07/09 | FRA | Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche | Dameswedstrijden | T. Wiles | |
03/09 - 06/09 | CZE | Okolo jizních Cech / Tour of South Bohemia | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
04/09 - 06/09 | ITA | Giro della Lunigiana | Junioren Wedstrijden | D. Savini | |
04/09 - 06/09 | SUI | Grand Prix Rüebliland | Junioren Wedstrijden | M. Hirschi | |
05/09 | BEL | Brussels Cycling Classic | UCI Europe Tour | D. Groenewegen | |
05/09 - 06/09 | BUL | Black Sea Cycling Tour | UCI Europe Tour | V. Buts | |
06/09 | NED | Kernen Omloop Echt-Susteren | UCI Europe Tour | M. Walscheid | |
06/09 | FRA | GP de Fourmies / La Voix du Nord | UCI Europe Tour | F. Felline | |
06/09 | BEL | La Philippe Gilbert juniors | Junioren Wedstrijden | A. Brunel | |
06/09 - 13/09 | GBR | Tour of Britain | UCI Europe Tour | E. Boasson Hagen | |
07/09 - 11/09 | IRI | Milad de Noor Tour | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
08/09 - 11/09 | BEL | Lotto Belisol Belgium Tour | Dameswedstrijden | E. Johansson | |
09/09 - 12/09 | CZE | Hradec Kralove-Wroclaw | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
10/09 - 12/09 | ITA | Giro della Regione Friuli Venezia Giulia | UCI Europe Tour | G. Bille | |
10/09 - 13/09 | Brazzaville | Afrikaanse Spelen | regionale Spelen | Nationaal team van Nigeria | |
11/09 | Quebec City | Grand Prix Cycliste de Québec | World Tour | R. Uran Uran | |
11/09 - 13/09 | CZE | East Bohemia Tour | UCI Europe Tour | J. Tratnik | |
11/09 - 13/09 | JAP | Tour de Hokkaido | UCI Asia Tour | R. Stacchiotti | |
11/09 - 13/09 | ITA | Giro della Toscana Femminile - Memorial Michela Fanini | Dameswedstrijden | M. Jasinska | |
11/09 - 13/09 | CRO | Tour of Istria - Memorial Edi Rajkovic | Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
12/09 | SUI | Tour du Jura | UCI Europe Tour | ||
12/09 | BEL | De Kustpijl | UCI Europe Tour | M. Zanotti | |
12/09 | USA | The Reading 120 | UCI America Tour | D. Summerhill | |
13/09 | FRA | Tour du Doubs - Conseil Général | UCI Europe Tour | E. Sepúlved. | |
13/09 | SWE | Velothon Stockholm | UCI Europe Tour | M. Kump | |
13/09 | Bétheny | Chrono Champenois Masculin International | UCI Europe Tour | F. Ganna | |
13/09 | ITA | Trofeo Buffoni | Junioren Wedstrijden | T. Fiaschi | |
13/09 | ESP | Madrid Challenge | Dameswedstrijden | S. Olds-Evans | |
13/09 | FRA | Chrono Champenois - Trophée Européen | Dameswedstrijden | A. Duyck | |
13/09 | Montreal | Grand Prix Cycliste de Montréal | World Tour | T. Wellens | |
15/09 - 18/09 | ROU | Ronde van Roemenië | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
16/09 | ITA | Coppa Agostoni - Giro delle Brianze | UCI Europe Tour | D. Rebellin | |
16/09 | BEL | Grand Prix de Wallonie | UCI Europe Tour | J. Debusschere | |
17/09 | ITA | Coppa Bernocchi | UCI Europe Tour | V. Nibali | |
17/09 - 20/09 | ITA | Giro di Basilicata | Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
18/09 | BEL | Kampioenschap van Vlaanderen | UCI Europe Tour | M. Golas | |
19/09 | BEL | Primus Classic Impanis - Van Petegem | UCI Europe Tour | S. De Bie | |
19/09 | ITA | Memorial Marco Pantani | UCI Europe Tour | D. Ulissi | |
19/09 - 20/09 | BEL | Keizer der Juniores | Junioren Wedstrijden | C. Beullens | |
20/09 | NED | Rabo Baronie Breda Classic | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
20/09 | ITA | GP Industria & Commercio di Prato | UCI Europe Tour | D. Bennati | |
20/09 | Isbergues | Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais | UCI Europe Tour | N. Bouhanni | |
20/09 - 27/09 | Richmond | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd | |
23/09 | BEL | Omloop van het Houtland Lichtervelde | UCI Europe Tour | J. Debusschere | |
23/09 - 27/09 | BRU | Ronde van Brunei | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
25/09 - 27/09 | CZE | Krajem Vína | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
26/09 - 27/09 | FRA | Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon | UCI Europe Tour | T. Pinot | |
26/09 - 30/09 | IRI | Tour of Mazandaran | Junioren Wedstrijden | Geannuleerd | |
27/09 | FRA | Duo Normand | UCI Europe Tour | Topsport Vlaanderen - Baloise | |
27/09 | BEL | Gooikse Pijl | UCI Europe Tour | O. Naesen | |
27/09 - 02/10 | CIV | Tour de Côte d'Ivoire-Tour de la Réconciliation | UCI Africa Tour | M. Lahsaini | |
29/09 | ITA | Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono | U-23 Wedstrijden | S. Velasco | |
30/09 | ITA | Tre Valli Varesine | UCI Europe Tour | V. Nibali | |
30/09 - 04/10 | BEL | Tour de l'Eurométropole | UCI Europe Tour | A. Gougeard |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/10 | ITA | Milano-Torino | UCI Europe Tour | D. Rosa | |
02/10 | ITA | Giro del Piemonte | UCI Europe Tour | J. Bakelants | |
02/10 - 09/10 | CHN | Tour of China I | UCI Asia Tour | D. Colli | |
03/10 | GER | Sparkassen Münsterland Giro | UCI Europe Tour | T. Boonen | |
03/10 | ITA | Piccolo Giro di Lombardia | U-23 Wedstrijden | F. Masnada | |
03/10 - 11/10 | INA | Tour of Singkarak | UCI Asia Tour | A. Moazzemi Godarz. | |
04/10 | FRA | Tour de Vendée | UCI Europe Tour | C. Laporte | |
04/10 | TRI | Tobago Cycling Classic | UCI America Tour | A. Cruz Coló. | |
04/10 | KAZ | Tour of Almaty | UCI Asia Tour | A. Lutsenko | |
04/10 | ITA | Il Lombardia | World Tour | V. Nibali | |
06/10 | BEL | Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke | UCI Europe Tour | R. Sinkeldam | |
07/10 | RUS | Maykop Cup | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
07/10 - 10/10 | TUR | Tour of Gap | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
07/10 - 10/10 | TUR | Tour of Mevlana | UCI Europe Tour | A. Örken | |
08/10 | ITA | Gran Premio Città di Peccioli - Coppa Sabatini | UCI Europe Tour | E. Prades Reverte | |
08/10 | FRA | Paris-Bourges | UCI Europe Tour | S. Bennett | |
08/10 - 11/10 | RUS | Tour of Kavkaz | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
08/10 - 11/10 | UAE | Ronde van Abu Dhabi | UCI Asia Tour | J. Chaves Rubio | |
10/10 | ITA | Giro dell'Emilia | UCI Europe Tour | J. Bakelants | |
10/10 | ITA | Giro dell'Emilia Internazionale Donne Elite 2015 | Dameswedstrijden | E. Longo Borghini | |
11/10 | FRA | Paris - Tours Elite | UCI Europe Tour | M. Trentin | |
11/10 | ITA | Giro della Romagna | UCI Europe Tour | ||
11/10 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli | UCI Europe Tour | S. Colbrelli | |
11/10 | FRA | Paris-Tours Espoirs | U-23 Wedstrijden | S. Oomen | |
11/10 - 18/10 | CHN | Tour of China II | UCI Asia Tour | M. Gavazzi | |
13/10 | Putte | Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen | UCI Europe Tour | N. Bouhanni | |
15/10 - 18/10 | CMR | Grand prix Chantal Biya | UCI Africa Tour | M. Lahsaini | |
18/10 | FRA | Chrono des Nations | UCI Europe Tour | V. Kiryienka | |
18/10 | FRA | Chrono des Nations | Junioren Wedstrijden | N. Lahodych | |
18/10 | JAP | Japan Cup Cycle Road Race | UCI Asia Tour | B. Mollema | |
18/10 | FRA | Chrono des Nations | Dameswedstrijden | T. Antoshina | |
18/10 | FRA | Chrono des Nations | Damen Junioren Wedstrijden | M. Borras | |
20/10 - 28/10 | CHN | Tour of Hainan | UCI Asia Tour | S. Modolo | |
22/10 - 25/10 | TUR | Tour of Aegean | UCI Europe Tour | A. Örken | |
26/10 - 01/11 | GUA | Ronde van Guatemala | UCI America Tour | R. Villalobos Sol&. | |
30/10 - 08/11 | BUR | Tour du Faso | UCI Africa Tour | M. Lahsaini | |
31/10 - 04/11 | MAS | Tour of Borneo | UCI Asia Tour | P. Pruus | |
31/10 - 08/11 | CHN | Ronde van Taihu Lake | UCI Asia Tour | J. Mareczko |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
06/11 - 08/11 | BRA | Giro Feminino de Ciclismo | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
08/11 | JAP | Tour de Okinawa | UCI Asia Tour | J. Christie | |
08/11 - 15/11 | BRA | Tour do Brasil Volta Ciclística de São Paulo-Internacional | UCI America Tour | Geannuleerd | |
09/11 | MAS | Melaka Governor Cup | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
10/11 | BRA | GP Memorial Bruno Caloi | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
10/11 - 11/11 | CHN | Tour of Yancheng Costal Wetlands | UCI Asia Tour | E. Siskevicius | |
13/11 - 15/11 | BRA | Volta Feminina da República | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
14/11 - 16/11 | CHN | Ronde van Fuzhou | UCI Asia Tour | R. Ememi | |
15/11 | BRA | Copa América de Ciclismo | UCI America Tour | C. Manarelli | |
15/11 | RSA | 94.7 Cycle Challenge | Dameswedstrijden | A. Moolman Pasio | |
15/11 - 22/11 | RWA | Tour du Rwanda | UCI Africa Tour | J. Nsengimana | |
20/11 - 23/11 | TUR | Ronde van Alanya | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
28/11 - 01/12 | UAE | Sharjah International Cycling Tour | UCI Asia Tour | S. Haddi | |
29/11 - 03/12 | RSA | Cycle4Madiba Tour | UCI Africa Tour |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/12 | UAE | UAE Cup | UCI Asia Tour | M. Hasnaoui | |
04/12 | RSA | Cycle4Madiba Classic | UCI Africa Tour | Geannuleerd | |
09/12 - 13/12 | MAS | Jelajah Malaysia | UCI Asia Tour | F. Mancebo Perez | |
14/12 - 25/12 | CRC | Vuelta Ciclista Internacional a Costa Rica | UCI America Tour | J. Rojas Villegas | |
16/12 - 19/12 | QAT | Ronde van Al Zubarah | UCI Asia Tour | M. Hasnaoui | |
17/12 | Khouribga | Challenge des phosphates-Grand prix de Khouribga | UCI Africa Tour | M. Lahsaini | |
19/12 | Khouribga | Les Challenges Phosphatiers - Grand Prix Fkih Ben Saleh | UCI Africa Tour | A. Saadoune | |
19/12 | SYR | Golan I | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
20/12 | Khouribga | Challenge des phosphates-Grand prix de Ben Guerir | UCI Africa Tour | L. Saber | |
21/12 | SYR | Golan II | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
23/12 | SYR | Golan IIl | Dameswedstrijden | Geannuleerd |