De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - ZLM-Roompot tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - ZLM-Roompot tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2015

ZLM-Roompot tour 2015

NederlandNederland - 17 April 2015 - 18 April 2015


Algemeen klassement - 17 April 2015


1DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water7:18:01 
2DENMads Pedersen (DEN)Cult Energy0:07 
3DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energy0:11 
4RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo0:47 
5FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:53 
6DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquick1:05 
7GBROwain Doull (GBR)Wiggins1:37 
8GBRJonathan Dibben (GBR)Wiggins1:39 
9NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker1:44 
10SUITom Bohli (SUI)BMC Development1:55 
11SUIThéry Schir (SUI)BMC Development1:56 
12GERNico Denz (GER)Chambéry Cyclisme Formation2:03 
13GERNils Politt (GER)Stölting2:14 
14POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenway2:25 
15NEDAndré Looij (NED)Roompot2:35 
16NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Join's - De Rijke2:39 
17ITADavide Martinelli (ITA)3:08 
18FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:11 
19SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway3:22 
20UKRMarlen Zmorka (UKR)3:44 
21GERJonas Koch (GER)Radnet - Rose3:59 
22CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy4:01 
23NORAnders Skaarseth (NOR)Joker4:03 
24CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice4:07 
25SUIFabian Lienhard (SUI)4:09 
26GERJan Dieteren (GER)Leopard Pro Cyclingzt
27USAColin Joyce (USA)4:13 
28GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lotto4:17 
29BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixx4:29 
30NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
31POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:32 
32NEDCees Bol (NED)Rabobank Development4:41 
33ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Buenos Aires Provincia4:42 
34SLOGasper Katrasnik (SLO)4:44 
35NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør5:11 
36NORDaniel Hoelgaard (NOR)Joker5:29 
37CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Praha5:42 
38USAMiguel Bryon (USA)Hincapie Sportswear5:45 
39USAJustin Oien (USA)Axeonzt
40BELRuben Pols (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:25 
41SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi6:31 
42ESTAksel Nõmmela (EST)6:45 
43SUIDylan Page (SUI)Roth - Skoda8:03 
44SUILukas Spengler (SUI)BMC Development8:08 
45POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice8:22 
46POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jet8:26 
47DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform8:33 
48KAZSergey Shemyakin (KAZ)8:40 
49USAWilliam Barta (USA)Axeon8:43 
50USAPhilip O'Donnell (USA)Axeonzt
51ARGJuan Ignacio Curuchet (ARG)8:47 
52ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)9:15 
53BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - Aquality9:47 
54AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol10:36 
55GBRChristopher Latham (GBR)10:46 
56NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)Coop - øster Hus10:57 
57NEDIvar Slik (NED)Roompot13:12 
58DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Trefor - Blue Water13:15 
59KAZRoman Semyonov (KAZ)13:16 
60NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy14:43 
61ESPHéctor Saez Benito (ESP)15:41 
62ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenway22:45 
63CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov25:12 
64CANBenjamin Perry (CAN)Silber Pro Cycling26:36 
65POLPiotr Konwa (POL)30:12 
66SWEHampus Anderberg (SWE)32:15 
67KAZTilegen Maidos (KAZ)35:04 
68CANAdam Jamieson (CAN)35:17 
69SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Lösch37:43 

Etappe 1 - Kamperland - Zierikzee - 122 km - 17 April 2015Sprint


1DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water2:45:39 
2BELDaan Myngheer (BEL)Verandas Willems0:02 
3GBROwain Doull (GBR)Wiggins0:11 
4DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
5SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
6FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
7ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)zt
8SUITom Bohli (SUI)BMC Developmentzt
9NEDAndré Looij (NED)Roompotzt
10NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Jokerzt
11POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
12ITADavide Martinelli (ITA)zt
13ESTAksel Nõmmela (EST)zt
14SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchizt
15FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
16SUIThéry Schir (SUI)BMC Developmentzt
17NEDCees Bol (NED)Rabobank Developmentzt
18ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Buenos Aires Provinciazt
19CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
20FRADylan Kowalski (FRA)zt
21GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lottozt
22GERJonas Koch (GER)Radnet - Rosezt
23RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
24DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
25POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
26NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Join's - De Rijkezt
27GBRJonathan Dibben (GBR)Wigginszt
28SUIFabian Lienhard (SUI)zt
29BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixxzt
30UKRMarlen Zmorka (UKR)0:17 

Etappe 2 - Kamperland - Kamperland - 24,8 km - 17 April 2015Ploegentijdrit


1DEN Nationaal team van Denemarken (Jonas Gregaard Wilsly, Mads Würtz Schmidt, Nicolai Philip Brøchner Nielsen, Mads Pedersen, Michael Carbel Svengaard, Søren Kragh Andersen)30:10
2RUS Nationaal team van Rusland (Igor Kuznetsov, Dmitriy Strakhov, Roman Kustadinchev, Artem Nych, Ruslan Giliazov, Mamyr Stash)30:35
3FRA Nationaal team van Frankrijk (Marc Fournier, Thibault Nuns, Rémi Cavagna, Dylan Kowalski, Nans Peters, Jérémy Lecroq)30:46
4ITA Nationaal team van Italië (Davide Ballerini, Simone Consonni, Jakub Mareczko, Seid Lizde, Filippo Ganna, Davide Martinelli)30:47
5GBR Nationaal team van Groot-Brittannië (Oliver Wood, Germain Burton, Christopher Latham, Jonathan Dibben, Owain Doull, Mark Stewart)31:27
6CZE Nationaal team van Tsjechië (Daniel Turek, Frantisek Sisr, Michal Schlegel, Ondrej Rybin, Ludek Lichnovský, Josef Cerný)31:36
7GER Nationaal team van Duitsland (Johannes Weber, Nico Denz, Nils Politt, Jan Dieteren, Jonas Koch, Max Walscheid)31:38
8USA Nationaal team van Verenigde Staten (Philip O'Donnell, William Barta, Justin Oien, Miguel Bryon, Colin Joyce, Ben Wolfe)31:42
9SUI Nationaal team van Zwitserland (Tom Bohli, Maxime Froidevaux, Lukas Spengler, Dylan Page, Fabian Lienhard, Théry Schir)31:44
10KAZ Nationaal team van Kazachstan (Grigoriy Shtein, Roman Semyonov, Anton Kuzmin, Tilegen Maidos, Yuriy Natarov, Sergey Shemyakin)32:00
11POL Nationaal team van Polen (Przemyslaw Kasperkiewicz, Patryk Stosz, Michal Paluta, Arakdiusz Owsian, Piotr Konwa)32:07
12BEL Nationaal team van België (Daan Myngheer, Christophe Noppe, Rob Leemans, Charlie Arimont, Ruben Pols)32:08
13NOR Nationaal team van Noorwegen (Daniel Hoelgaard, Tormod Hausken Jacobsen, Fridtjof Røinås, Anders Skaarseth, Amund Grøndahl Jansen, Truls Engen Korsaeth)32:12
14SLO Nationaal team van Slovenië (Marko Pavlic, Martin Otonicar, Rok Korosec, Gasper Katrasnik, David Per, Domen Novak)32:13
15NED Nationaal team van Nederland (André Looij, Cees Bol, Taco Van Der Hoorn, Jan Maas, Ivar Slik, Fabio Jakobsen)32:16
16ARG Nationaal team van Argentinië (Facundo Olaf Crisafulli, Juan Ignacio Curuchet, Sebastián Martin Junior Trillini, Lucas Manuel Gaday Orozco)32:21
17LUX Nationaal team van Luxemburg (Sven Fritsch, Luc Turchi, Massimo Morabito, Tom Wirtgen)32:24
18ESP Nationaal team van Spanje (Xavier Pastallé Troyano, Alvaro Cuadros Morata, Héctor Saez Benito, Xabier San Sebastián Lasa, Ivan Garcia Cortina, Mikel Aristi Gardoki)33:00
19CAN Nationaal team van Canada (Aidan Caves, Sean Mackinnon, Alexander Cowan, Eric Johnstone, Benjamin Perry, Adam Jamieson)33:03
20SVK Nationaal team van Slowakije (Erik Baska, Lubos Malovec, Juraj Lajcha)33:10
21UKR Nationaal team van Oekraïne (Marlen Zmorka, Igor Gregul, Dmytro Artemenko, Yuriy Polyakov, Pavlo Bondarenko)33:26
22EST Nationaal team van Estland (Aksel Nõmmela, Norman Vahtra, Ekke-Kaur Vosman, Karl-Arnold Vendelin, Peeter Pung)33:43
23JAP Nationaal team van Japan (Suguru Tokuda, Yuri Kobashi, Naoya Uchino, Kota Yokoyama, Yuma Koishi, Atsushi Oka)33:56
24SWE Nationaal team van Zweden (Pontus Kastemyr, Hampus Anderberg, Filip Bengtsson, Lucas Eriksson, Ludwig Bengtsson, Gustav Höög)34:06
25LAT Nationaal team van Letland (Aleksandrs Rublevskis, Krists Neilands, Deins Kanepejs, Martins Savickis, Arturs Belevics)34:18
26AUT Nationaal team van Oostenrijk (Michael Taferner, Andreas Walzel, Daniel Auer, Alexander Wachter)35:10

Etappe 3 - Goes - Goes - 177,2 km - 18 April 2015Ontsnapping


1DENMads Pedersen (DEN)Cult Energy4:02:18 
2DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
3NORDaniel Hoelgaard (NOR)Jokerzt
4DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
5FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
6SUITom Bohli (SUI)BMC Development0:04 
7GBROwain Doull (GBR)Wiggins0:05 
8CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
9GBRJonathan Dibben (GBR)Wigginszt
10UKRMarlen Zmorka (UKR)zt
11RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
12NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Jokerzt
13SUIThéry Schir (SUI)BMC Developmentzt
14SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
15POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenway0:11 
16NEDAndré Looij (NED)Roompot0:12 
17DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquickzt
18GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lottozt
19GERNico Denz (GER)Chambéry Cyclisme Formationzt
20NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:16 
21NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Join's - De Rijkezt
22BELRuben Pols (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
23GERNils Politt (GER)Stölting0:23 
24DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform2:06 
25NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)Coop - øster Hus2:14 
26USAMiguel Bryon (USA)Hincapie Sportswearzt
27NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
28ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)zt
29ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Buenos Aires Provinciazt
30BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden