De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Berlin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Berlin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2015

Tour de Berlin 2015

DuitslandDuitsland - 14 Mei 2015 - 17 Mei 2015


Algemeen klassement - 16 Mei 2015


1NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academy9:17:21 
2GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lotto0:05 
3BELAimé De Gendt (BEL)Efc - Etixx0:21 
4DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water0:26 
5BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
6GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose0:49 
7NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Piels0:51 
8GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenway1:00 
9NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirszt
10GBRChristopher Latham (GBR)1:03 
11BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy1:05 
12AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlife1:08 
13AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlife1:14 
14GBRMark Stewart (GBR)1:20 
15CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy1:21 
16GERJan Tschernoster (GER)1:23 
17NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels1:24 
18NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels1:27 
19GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academy1:28 
20NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Huszt
21KAZYuriy Natarov (KAZ)zt
22GBRGabriel Cullaigh (GBR)1:30 
23DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Trefor - Blue Water1:34 
24GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg1:39 
25DENAnders Hardahl (DEN)Trefor - Blue Water1:40 
26FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenway1:41 
27NEDRicardo Van Dongen (NED)Seg Racing Academyzt
28GERLukas Steger (GER)1:46 
29BELRuben Van Der Haeghen (BEL)1:49 
30DENMathias Krigbaum (DEN)Lotto - Soudal Espoirs1:50 
31GBRAlistair Slater (GBR)AN Post - Chainreaction1:52 
32NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels1:55 
33AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Seg Racing Academy1:56 
34GBROliver Wood (GBR)1:59 
35DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor - Blue Water2:06 
36DENMads Rahbek (DEN)Trefor - Blue Water2:14 
37GERAlexander Küsters (GER)2:21 
38GERFlorian Kretschy (GER)zt
39DENJoakim Bukdal (DEN)2:22 
40BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixx2:24 
41KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
42BELGilles Loncin (BEL)Efc - Etixx2:30 
43NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)Coop - øster Hus2:33 
44NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Piels2:36 
45BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:37 
46NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy2:39 
47GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto2:42 
48AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlife2:46 
49BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixxzt
50KAZSergey Shemyakin (KAZ)2:47 
51DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Trefor - Blue Water2:48 
52SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway2:51 
53GERErik Schubert (GER)2:53 
54GERArne Egner (GER)Stölting2:55 
55POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academy2:56 
56GERMoritz Backofen (GER)Stölting3:04 
57KAZAnton Kuzmin (KAZ)3:05 
58GERLuca Niederlag (GER)zt
59GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose3:09 
60KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
61BELMiel Pyfferoen (BEL)Efc - Etixx3:13 
62KAZTilegen Maidos (KAZ)3:16 
63BELSteven Moons (BEL)zt
64AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlifezt
65GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto3:27 
66BELBraam Merlier (BEL)3:29 
67BELJens Moens (BEL)3:36 
68GERLucas Carstensen (GER)zt
69GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rosezt
70BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:45 
71GBRGermain Burton (GBR)3:46 
72GERFelix Intra (GER)Radnet - Rose3:55 
73GERLukas Steidten (GER)3:56 
74GERAaron Grosser (GER)3:58 
75GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto4:10 
76GERFlorian Obersteiner (GER)zt
77BELMassimo Vanderaerden (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:11 
78DENJonas Nordkroggaard (DEN)4:16 
79GERJulian Schulze (GER)Stuttgart4:20 
80GERTim Reske (GER)LKT Team Brandenburg4:35 
81GERKonrad Geßner (GER)4:37 
82GERLouis Leinau (GER)4:50 
83GERRobert Jägeler (GER)5:02 
84GERMalte Jürß (GER)5:03 
85GERRobin Fischer (GER)6:49 
86BELKillian Michiels (BEL)7:30 
87BELHerman Vanhoucke (BEL)Efc - Etixx7:57 
88ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academy8:06 
89GERManuel Porzner (GER)Stölting8:24 
90NORHans-Arne Kvingedal (NOR)8:47 
91GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto11:13 
92GERLuca Herbert (GER)14:58 
93NOREinar Kalland Olsen (NOR)16:54 
94DENLasse Mortensgaard (DEN)20:19 

Etappe 1 - Rund in Birkenwerder - 135,6 km - 14 Mei 2015Ontsnapping


1CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy3:05:07 
2NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
3BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academyzt
4BELAimé De Gendt (BEL)Efc - Etixxzt
5GBRAlistair Slater (GBR)AN Post - Chainreactionzt
6SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway0:03 
7GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lottozt
8GBRChristopher Latham (GBR)zt
9GBROliver Wood (GBR)zt
10NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
11BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixxzt
12GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rosezt
13NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academyzt
14GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academyzt
15NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Pielszt
16BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixxzt
17BELBraam Merlier (BEL)zt
18AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
19NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)Coop - øster Huszt
20BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
21DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
22GERAaron Grosser (GER)zt
23GERAlexander Küsters (GER)zt
24NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Huszt
25NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
26GERJan Tschernoster (GER)zt
27KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
28NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Pielszt
29BELGilles Loncin (BEL)Efc - Etixxzt
30NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academyzt

Etappe 2 - Paplitz - Paplitz - 21,4 km - 15 Mei 2015Individuele Tijdrit


1NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academy25:49 
2GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lotto0:15 
3GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose0:22 
4BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:26 
5DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water0:28 
6BELAimé De Gendt (BEL)Efc - Etixx0:29 
7NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Piels0:51 
8GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:57 
9GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenway1:00 
10NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirs1:02 
11GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose1:09 
12AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlife1:10 
13GBRChristopher Latham (GBR)1:13 
14BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academyzt
15AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlife1:14 
16GBRMark Stewart (GBR)1:20 
17GERJan Tschernoster (GER)1:23 
18NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels1:26 
19GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academy1:28 
20NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Huszt
21KAZYuriy Natarov (KAZ)zt
22DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Trefor - Blue Water1:34 
23GBRGabriel Cullaigh (GBR)1:36 
24CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy1:37 
25NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels1:39 
26GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburgzt
27DENAnders Hardahl (DEN)Trefor - Blue Water1:40 
28FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenway1:41 
29NEDRicardo Van Dongen (NED)Seg Racing Academyzt
30GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto1:46 
31BELRuben Van Der Haeghen (BEL)1:49 
32DENMathias Krigbaum (DEN)Lotto - Soudal Espoirs1:50 
33GERMoritz Backofen (GER)Stölting1:52 
34NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels1:55 
35GBRAlistair Slater (GBR)AN Post - Chainreactionzt
36BELKillian Michiels (BEL)1:57 
37AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Seg Racing Academyzt
38GBROliver Wood (GBR)1:59 
39AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlife2:06 
40DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor - Blue Waterzt

Etappe 3 - Rund Baruth (Mark) - 110,7 km - 15 Mei 2015Sprint


1SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway2:28:22 
2GBRChristopher Latham (GBR)zt
3DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
4GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rosezt
5NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
6AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
7NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)Coop - øster Huszt
8BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixxzt
9KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
10BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixxzt
11GERLucas Carstensen (GER)zt
12GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lottozt
13BELKillian Michiels (BEL)zt
14GERAaron Grosser (GER)zt
15NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academyzt
16GERTim Reske (GER)LKT Team Brandenburgzt
17GERManuel Porzner (GER)Stöltingzt
18BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
19NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Huszt
20NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academyzt
21BELBraam Merlier (BEL)zt
22KAZSergey Shemyakin (KAZ)zt
23ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academyzt
24FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenwayzt
25NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
26GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
27BELMiel Pyfferoen (BEL)Efc - Etixxzt
28GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academyzt
29BELRuben Van Der Haeghen (BEL)zt
30GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburgzt
31GERFlorian Obersteiner (GER)zt
32BULNako Georgiev (BUL)zt
33GERNils Schomber (GER)Radnet - Rosezt
34ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
35NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Pielszt
36BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academyzt
37NEDRicardo Van Dongen (NED)Seg Racing Academyzt
38BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
39GBRMark Stewart (GBR)zt
40NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Pielszt
41AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Seg Racing Academyzt
42GBRGermain Burton (GBR)zt
43GERJulian Schulze (GER)Stuttgartzt
44GERJoann Leinau (GER)zt
45GERErik Schubert (GER)zt
46GERRobert Jägeler (GER)zt
47GERKonrad Geßner (GER)zt
48AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlifezt
49GBROliver Wood (GBR)zt
50GERLouis Leinau (GER)zt
51GERJulian Braun (GER)Kuota - Lottozt
52GERLuca Herbert (GER)zt
53GERMalte Jürß (GER)zt
54DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
55GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lottozt
56GERDario Rapps (GER)Kuota - Lottozt
57GERAlexander Küsters (GER)zt
58GERRobin Fischer (GER)zt
59DENJoakim Bukdal (DEN)zt
60BELAimé De Gendt (BEL)Efc - Etixxzt
61CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
62GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rosezt
63NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirszt
64KAZYuriy Natarov (KAZ)zt
65BELSteven Moons (BEL)zt
66NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
67GERLukas Steger (GER)zt
68DENLasse Mortensgaard (DEN)zt
69DENAnders Hardahl (DEN)Trefor - Blue Waterzt
70BELGilles Loncin (BEL)Efc - Etixxzt
71GBRAlistair Slater (GBR)AN Post - Chainreactionzt
72KAZAnton Kuzmin (KAZ)zt
73GERJan Tschernoster (GER)zt
74BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
75DENMathias Krigbaum (DEN)Lotto - Soudal Espoirszt
76GERFlorian Kretschy (GER)zt
77GBRGabriel Cullaigh (GBR)zt
78GERLukas Steidten (GER)zt
79POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academyzt
80BELHerman Vanhoucke (BEL)Efc - Etixxzt
81GERMoritz Backofen (GER)Stöltingzt
82GERFelix Intra (GER)Radnet - Rosezt
83DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Trefor - Blue Waterzt
84DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Trefor - Blue Waterzt
85AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlifezt
86DENMads Rahbek (DEN)Trefor - Blue Waterzt
87GERLuca Niederlag (GER)zt
88BELJens Moens (BEL)zt
89DENJonas Nordkroggaard (DEN)zt
90AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlifezt
91GERArne Egner (GER)Stöltingzt
92NORHans-Arne Kvingedal (NOR)zt
93KAZRoman Semyonov (KAZ)zt
94KAZTilegen Maidos (KAZ)zt
95BELMassimo Vanderaerden (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
96NOREinar Kalland Olsen (NOR)3:58 
97GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lottozt

Etappe 4 - Rund um Rudow - 146,4 km - 16 Mei 2015Ontsnapping


1GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lotto3:18:00 
2GBRChristopher Latham (GBR)zt
3GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose0:04 
4NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
5BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixxzt
6GERTim Reske (GER)LKT Team Brandenburgzt
7GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academyzt
8AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Seg Racing Academyzt
9GERAaron Grosser (GER)zt
10NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Huszt
11NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Pielszt
12BELBraam Merlier (BEL)zt
13BELChristophe Noppe (BEL)Efc - Etixxzt
14SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
15NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academyzt
16GERDario Rapps (GER)Kuota - Lottozt
17BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
18GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rosezt
19BELKillian Michiels (BEL)zt
20DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
21ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academyzt
22AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
23GERManuel Porzner (GER)Stöltingzt
24NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
25BELGilles Loncin (BEL)Efc - Etixxzt
26GERLucas Carstensen (GER)zt
27KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
28NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
29GERFlorian Obersteiner (GER)zt
30GERRobert Jägeler (GER)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden